Наступного року Microsoft підвищить ціни на ігри

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
RW1911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Наступного року Microsoft підвищить ціни на ігри

Ну не удивляет, мелкомягкие всегда были жадными до денег. Это что теперь игры по 2800грн получается? Разориться можно так.
mkx1234
Member
Аватар користувача

Повідомлення

значимых ААА игр как у Сони у них не было никогда, все остальное на торренте :super:
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Воу воу, игры что бывают платные?!
Всегда покупал их бесплатно в магазине «торрент» :laugh:
А в военное время тратиться на пиксели вообще как-то не оч идея.
Ostin
Member

Повідомлення

n+gibat[]r: 06.12.2022 12:26 А в военное время тратиться на пиксели вообще как-то не оч идея.
Вже з десяток років не знав про ігри з торентів, але в чомусь він правий. Зараз, якщо є гроші, або забезпеч себе і рідних, або допоможи тим, хто цього потребує, якщо грошей з надлишком. Чи на зсу кинь. Віддавати 1000+ на ігри у війну - це таки зашквар якийсь. Хіба на розпродажу по 100-200 можна, та й то якось не дуже. Адже гроші осядуть десь, ні копійки ні в державу, ні на зсу.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ostin: 06.12.2022 12:42 Адже гроші осядуть десь, ні копійки ні в державу, ні на зсу.
Вот тут не правда, все цифровые сервисы платят ндс в казну Украины
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Качество последних игр майков, той же форзы хромает на обе ноги даже спустя год после релиза. Теперь будет всё то же самое только на 10 баксов дороже.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

крадемо ігри і ще й хвастаємось цим і тут же "ні-ні, українці це не русня", ну-ну :rolleyes:
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Може й не доречно, а шо там чутно, коли вийде нова ревізія Series S, ще на початку року анонсували і шо і де?
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

Чому бугуртимо панове? Для поціновувачів 70 баксових соєвих помиїв завжди є геймпасс. ;)
teteva
Junior

Повідомлення

Paradox1306: 06.12.2022 13:00 крадемо ігри і ще й хвастаємось цим і тут же "ні-ні, українці це не русня", ну-ну :rolleyes:
Кормим корпорации которые выжимают последние соки и еще и хвастаемся этим, и тут же "нет нет, так надо, мы ведь не русня какая то"
Ну ну, путь гоя — он таков :D :D
mkx1234
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306: 06.12.2022 13:00 крадемо ігри і ще й хвастаємось цим і тут же "ні-ні, українці це не русня", ну-ну :rolleyes:
за бугром нет торрентов??!?! "pirates bay" - можно погуглить кто не в теме...это как пример :beer:

дело не в хвастовстве, а в общем уровне бедности, чет не припомню тем на reddit где бедные американцы/европейцы ноют что очередной год офф вар, или кол оф дути - дорого, зашвар..
Востаннє редагувалось 06.12.2022 13:36 користувачем mkx1234, всього редагувалось 1 раз.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

teteva: 06.12.2022 13:31 Кормим корпорации которые выжимают последние соки и еще и хвастаемся этим, и тут же "нет нет, так надо, мы ведь не русня какая то"
Ну ну, путь гоя — он таков :D :D
Так навіщо тоді граєте/вживаєте продукцію цих "злих корпорацій"?
І до чого тут "гої"? :facepalm:
Ostin: 06.12.2022 12:42 Вже з десяток років не знав про ігри з торентів, але в чомусь він правий. Зараз, якщо є гроші, або забезпеч себе і рідних, або допоможи тим, хто цього потребує, якщо грошей з надлишком. Чи на зсу кинь. Віддавати 1000+ на ігри у війну - це таки зашквар якийсь. Хіба на розпродажу по 100-200 можна, та й то якось не дуже. Адже гроші осядуть десь, ні копійки ні в державу, ні на зсу.
А може треба припинити рахувати чужі гроші і те, хто куди їх витрачає? Бо з таким підходом зараз всім треба йти копати окопи або на заводи лагодити техніку і робити снаряди.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

mkx1234
бо редіт ти не читаєш, дуже багато було сказано на рахунок 70 баксів за ігри. немає ніякого "рівня бідності", коли у всіх ігри по 60 баксів то нам по 20 віддають в стімі, крім парочки ексклюзивів які можна і не брати в день виходу, тим більше якщо грошей нема. той же елден рінг в день релізу я брав за 800 грн, а не за 60 баксів, для прикладу
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Telcontar: 06.12.2022 13:35 Так навіщо тоді граєте/вживаєте продукцію цих "злих корпорацій"?
Есть каста людей, которые, на халяву, не против и с лопаты навернуть
Ostin
Member

Повідомлення

Telcontar: 06.12.2022 13:35 А може треба припинити рахувати чужі гроші і те, хто куди їх витрачає?
Ну дійсно, якщо узагальнити, то нема чого бидлу рахувати боярські гроші, які високопосадовці видоїли з народу і відвезли в Монако. Адже це їх гроші, звісно ж.
А по темі, то я висловився за те, що платити більше тисячі грн за гру у військовий час - це навіть аморально. Це все ще вагомі гроші і на їжу, і на одяг. Але платіть, війна ж не про вас.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну нехай піднімають, там вже один курточник допіднімався, без нормальних регіональних цін все одно більшість людей не буде купувати, я не те щоб дуже мало заробляю, але мій психологічний ліміт 300 гривень за гру, якщо дорожче то мені простіше не грати.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Ostin: 06.12.2022 14:02 Ну дійсно, якщо узагальнити, то нема чого бидлу рахувати боярські гроші, які високопосадовці видоїли з народу і відвезли в Монако. Адже це їх гроші, звісно ж.
А по темі, то я висловився за те, що платити більше тисячі грн за гру у військовий час - це навіть аморально. Це все ще вагомі гроші і на їжу, і на одяг. Але платіть, війна ж не про вас.
А це вже пересмикування і маніпуляції. Статки державних чиновніків повинні бути задекларовані і публічні, бо гроші вони отримують з бюджету та мають до нього доступ.
У своєму повідовленні я казав виключно за приватних осіб, до яких відноситься більшість форумчан(а може й усі).
А за мою моральність не переживайте, самостійно плачу податки і доначу куди вважаю за потрібне. :beer:
Inquisitor
Member
Звідки: Винница

Повідомлення

Йой, та навіщо нам ці ігри, в нас тут є свої стрелялки, дуже реалістичні, з повним зануренням.
Правда, рівень складності тільки один - hardcore без сейвів. Ну і "могут не только лишь все, мало кто может это делать".
mkx1234
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306: 06.12.2022 13:46 mkx1234
коли у всіх ігри по 60 баксів то нам по 20 віддають в стімі, крім парочки ексклюзивів які можна і не брати в день виходу, тим більше якщо грошей нема.
под бедностью я подразумевал соотношение средней з.п к цене игры, и в Украине оно не в нашу пользу., поэтому и торренты. Про региональные цены - стим это хорошо конечно, но я говорю про ААА игры, например в PS Store, игры по 60 баксов и никаких региональных цен я там не вижу., конкретно для нас. А тот что в Аргентине они есть ну эт такое, к нашей реальности отношения не имеет.
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Самые наглые цены в Стиме у сквары/еа/активижн, особенно 5и часовая колда за 2.3к+ грн :laugh:
Поэтому только большие скидоны. Вот взял Star wars fallen order за 180 грн, норм цена :beer:
Відповісти