У Китаї жінка намагалася незаконно вивезти 200 процесорів Intel, прикидаючись вагітною

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Захар Беркут: 02.12.2022 22:31 Інтел інфо - середня вага процесорів Інтел 12ххх-13ххх 32-51грам.
А у пакунку блістері 35-54грами. А у обгортці як безпосередньо, не менше 50 грам один процесор. А тепер додайте вагу сумки, вагу іншого вийде що найменше 15кг. А вага самої жінки ~40кг, тепер проведіть експеримент хлопці - берете рюкзак, якщо ви важите 90-100кг, кладете в рюкзак 40кг, та безтурботно прогуляйтесь з цією вагою...
Знімайте рожеві окуляри, це брехня щоб закрутити гайки, незграбна брехня від КПК.
Вибачте, але невірне порівняння. Одне діло на плечах нести, друге на животі з підтримкою хребта - так легше набагато, особливо враховуючи значний таз, і зад, який врівноважує. А ногам однаково - при рівновазі і на голові 10ки кілограм носять.
Також думаю що це було не вперше, раз на таку суму ризикнули, і вже прокачані відповідні мязи
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут: 03.12.2022 01:54 Я вам більше повідомлю, якщо уважно перечитати обмеження які ввели за останні два роки в Китаю, вони тотожні на 90+ відсотків з обмеженнями які вводили в росії в 2013-2015 роках, тобто таку думку маю - фашизм обкатаний в росії, тепер реалізується в Китаї, та через 5-6 років Китай буде обстрілювати Тайвань, Японію, Південну Корею, та топити човни США, якщо зараз не зупинять Росію з Китаєм, і так - ЗАНЕПОКОЄННЯ та СТУРБОВАНІСТЬ, вибачаюсь, людожерів не зупинять, я зараз до лякливих дівчат з США звернувся, тобто демократів.
Не все так просто. Там впритул є Індія, яка за населенням чи то наздоганяє, чи вже перегнала Китай. І яка, теж має свою думку на міжнародній арені. Індії дуже хочеться економічно розвиватись, а військова нестабільність цьому ніяк не сприяє. Далі будемо спостерігати.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VovaII: 03.12.2022 02:56
Захар Беркут: 03.12.2022 01:54 Я вам більше повідомлю, якщо уважно перечитати обмеження які ввели за останні два роки в Китаю, вони тотожні на 90+ відсотків з обмеженнями які вводили в росії в 2013-2015 роках, тобто таку думку маю - фашизм обкатаний в росії, тепер реалізується в Китаї, та через 5-6 років Китай буде обстрілювати Тайвань, Японію, Південну Корею, та топити човни США, якщо зараз не зупинять Росію з Китаєм, і так - ЗАНЕПОКОЄННЯ та СТУРБОВАНІСТЬ, вибачаюсь, людожерів не зупинять, я зараз до лякливих дівчат з США звернувся, тобто демократів.
Не все так просто. Там впритул є Індія, яка за населенням чи то наздоганяє, чи вже перегнала Китай. І яка, теж має свою думку на міжнародній арені. Індії дуже хочеться економічно розвиватись, а військова нестабільність цьому ніяк не сприяє. Далі будемо спостерігати.
І далі що ? Індія не полізе нікуди, хто ставить на Індію робить велику помилку. Ви погано слідкували судячи з усього, за політикою Індії останні 50 років. Вони просто будуть жити на корупції як і завжди, розвиток для Індії ніщо, з їх філософією та ментальністю, там соціал-фашизм з кастовою системою вже досить давно, тут якраз ще один мінус цивілізації, не туди вкладається у розвиток, знову буде як з Китаєм. У двох словах Китайський менталітет -"ми жовті люди сонця, всі інші мають зникнути, померти на Планеті Китай", Індійський менталітет -"ми коричневі бо коли створив нас бог, він нас правильно запік як глечик, бо білі не допечені, чорні перепечені, а ми ідеал який має залишитись а усі інші померти". Так що це відгодує ще одного світового монстра, який пред'явить світу свої "смакові переконання людожерства" та поглибить ще більше безпекову кризу.


ronemun
Ви про що ? Яка підтримка та інше, на фото дівчина з відкритою спиною та плечима, те що ви описали відсутнє, ви хоч подивіться фото... Та і відповідні м'язи пліч та спини в неї не розвинуті.

P.S.
І от з Китаю прилетіли вантажні літаки до росії сьогодні зранку, що там було невідомо, але воно вибухнуло досить схоже як на безпілотники шахід... Що ще раз показує, як Китай постачає ракети та шахіди росії. Все сходиться, ланцюжок складається.

Відправлено через 15 хвилин 40 секунд:
ronemun
Зображення
Порівняйте розвинуту спину, та з фото конституцію тіла тендітної дівчини.
P.S. Якщо знов не працює фото сервіс, я тут безсилий.
divs
Member
Звідки: Павлоград

Повідомлення

ДядяСаша: 02.12.2022 17:42
Cicero: 02.12.2022 15:40

В подтверждение твоей теории. Этот прием давно известен в истории. Создается настоящий тайник и второй ложный. Когда находят второй, успокаиваются, что цель достигнута и не ищут первый. :rotate:

Через місяць з'явиться 12600К на ОЛХ за смачною ціною! :beer:
І це не жарт, я так в 2021 11700К купував за дуже вигідною ціною, в продавця було їх багато, звідки він їх узяв?
Працює по цей день, тільки прийшлось виставить ліміти, гарячий і ненажерний!
Возможно, эти процессоры были из готовых ПК, которые покупались заграницей ради видеокарт. Например, моя печка у меня так появилась.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Владимир[-+-]: 02.12.2022 16:07 Процессор имеет массу (775 сокет celeron 330) 22г=0,022кг. Значит 202 процессора имеют массу 4,444 кг. В принципе терпимо носить. А кто знает массу 1155, 1150, 1151, 1200, 1700 процессоров? Масса увеличивается? И что тяжелее i3, i5, i7, i9??? Интересно. Я бы взвесил, если был бы процессор...
Я свой Ryzen 9 5900X взвешивал, 39,4г, а по Интелам не знаю :laugh:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Cicero: 02.12.2022 15:40
inquisition: 02.12.2022 15:24 Предлагаю обсудить У Китаї жінка намагалася незаконно вивезти 200 процесорів Intel, прикидаючись вагітною

По-любому их не 202 и парочку еще найти получится, если "копнуть поглубже" :D Не дорабатывают людишки в халатах :think:
В подтверждение твоей теории. Этот прием давно известен в истории. Создается настоящий тайник и второй ложный. Когда находят второй, успокаиваются, что цель достигнута и не ищут первый. :rotate:
Ей достаточно пройти через сканер металлов чтоб найти в ней то что даже спрятали внутри, а вот в случае каких-нибуть бриллиантов или алмазов то там поможет только рентген, но думаю там проверили все имеющиеся схроны :gigi:

Отправлено спустя 16 минут 13 секунд:
ДядяСаша: 02.12.2022 18:18
IvanCh: 02.12.2022 17:57 хм, мені здається такі історії роблять росіян та іранців.

і вони більше для самого продавана. щоб потім виправдадись чого в умовній ракеті їх продукт

Ви серйозно?
Вы серьёзно смотрите техно-гниль? :lol:

Отправлено спустя 4 минуты 12 секунд:
Захар Беркут: 02.12.2022 22:31 Інтел інфо - середня вага процесорів Інтел 12ххх-13ххх 32-51грам.
А у пакунку блістері 35-54грами. А у обгортці як безпосередньо, не менше 50 грам один процесор. А тепер додайте вагу сумки, вагу іншого вийде що найменше 15кг. А вага самої жінки ~40кг, тепер проведіть експеримент хлопці - берете рюкзак, якщо ви важите 90-100кг, кладете в рюкзак 40кг, та безтурботно прогуляйтесь з цією вагою...
Знімайте рожеві окуляри, це брехня щоб закрутити гайки, незграбна брехня від КПК.
Какие 15 кг там от силы 11 вместе с телефонами, а это уже куда легче.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon
Вага конструкції з вантажем складала 14.7кг, про неї новини вже в Твіттері читав, але навіть якщо б було 11кг для тендітної 40кг дівчинки, ноша на мінімум 5+ годин, спробуйте узяти рюкзак на 25-30+ кг почепити його перед собою та походити пару годин "дуже вільно та без обмежень". Одразу зрозумієте що це просто прецедент для введення додаткових обмежень, від КПК. Тому що подібна "транспортація" взагалі немає сенсу, бо в Китаю партії вивозять вантажівками по 10000+, а тут так роздули новину, наче крадіжка сторіччя.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Захар Беркут

Вы сильно недооцениваете силу женщин, они детей таскают на руках и тяжелее, моя мама худая женщина 155см ростом в детстве (в 90-х) помню сумки домой притаскивала по 12 кг в каждую руку, а вы тут про какие-то 15 кг которые и руками держать то не надо, ради бабла протащит хоть на край света не переживайте :gigi:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon
Я не недооцінюю жінок, я просто бачу зацікавленість КПК, які вже оголосили намір обмежити додатково пересування, перетин межі міст, та інше. Ну не буває таких збігів.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

ronemun: 02.12.2022 20:40до наших контрабандистів як до неба. Наші навіть копійчані сигарети дронами передають
В 19 році бачив, як цигани знімають цигарки десь за півкм після переходу.
Відповісти