be quiet! Pure Rock LP — процесорний кулер заввишки 45 мм

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Предлагаю обсудить be quiet! Pure Rock LP — процесорний кулер заввишки 45 мм

Шото я теплотрубок в упор не вижу, ну ладно говорят что три, но могли бы и 4 напаять судя по ширине пятки.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 01.12.2022 16:53 Шото я теплотрубок в упор не вижу, ну ладно говорят что три, но могли бы и 4 напаять судя по ширине пятки.
- Бікваєт, я туплотрубок не бачу!
- А ЇХ В ТЕБЕ НЕМА!
спойлер
Зображення
Stray
Member

Повідомлення

з досвіду користування бікваєтом можу впевнено сказати, що у них кльові башти й крутілятори :up:

Відправлено через 2 хвилини 5 секунд:
Melofon: 01.12.2022 16:53 Шото я теплотрубок в упор не вижу, ну ладно говорят что три, но могли бы и 4 напаять судя по ширине пятки.
щось меені здається, що виходячи з розмірів сучаасних чипів та розмірів радіатора не знаю чи це чимось допомогло б :-/
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stray
Чим в них гарні кулери?
Башти норм, але ціна зараз як за Ноктюа,
а за гарантією та якістю не краще за Арктик.
А що стосується ефективності, так БК програє і Ноктюа, і Арктик.

спойлер
І так я зараз не про відео, огляди, та думку блогерів, у свій час я особисто для себе провів тест біль ніж 20 кулерів, так от по ефективності кращі Ноктюа та Арктик, при тому по надійності ніхто не перевершив ще Ноктюа, а Арктик тисне лояльністю, в мене через 4 роки зіпсувався кулер від Арктик, так поміняли, без питань. А Ноктюа вже по 10-11 років працюють, не вібрують, не гудуть, і це не 1-2 , а десятки їх кулерів.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Stray

Помогло бы, там ведь не прямой контакт, да даже на прямом контакте есть профит от дополнительных трубок, просто он не такой большой как с медным основанием.
Stray
Member

Повідомлення

Захар Беркут: 01.12.2022 17:58 Stray
Чим в них гарні кулери?
Башти норм, але ціна зараз як за Ноктюа,
а за гарантією та якістю не краще за Арктик.
ну не знаю, можливо це помилка вцілілого - але в мене жодного їхнього крутілятора не зламалося за 10+ років - а пара від Арктиків і ще купки брендів (Thermalight, Thermaltake, Scythe) починала гудіти/вібрувати (я чомусь до підтримки не став звертатися, мабуть провтичив :-/ )
FastBullet
Member

Повідомлення

та за 50 баксов идут они лесом! в то время когда id cooling se 224xt и 214хт по 20-25 долларов
вертушки Арктик Р12 по 200 грн очень даже норм
У меня есть в эксплуатации с 2008 года пра вертушек Akasa - пока работают и тихо))
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stray
Так у тому то і річ, що так БК непогані, але ціна яку зараз ставлять за БК це край, бо вони по ефективності поступаються Арктик та Ноктюа, Арктик значно дешевше, та лояльна гарантія, Ноктюа коштує майже так само але знов таки ефективність. От і виходить, що БК треба або знизити ціну, або покращити відчутно ефективність. І так гарантія БК під питанням, так як читав тут на форумі, що вони не висилали безкоштовно кіти кріплень як Ноктюа, та інколи не міняли кулери за гарантією.
elek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

FastBullet: 01.12.2022 19:20 та за 50 баксов идут они лесом! в то время когда id cooling se 224xt и 214хт по 20-25 долларов
Так у них немножко разная ца, тут скорее уместно сравнивать с какой-то noctua nh-l9a.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

elek

Ну а если из id cooling то уместней низкопрофильные варианты такие как IS-50X V2, IS-55, IS-60 и тому подобные, все они конечно сильно эффективней но немножко повыше.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

FastBullet: 01.12.2022 19:20 та за 50 баксов идут они лесом! в то время когда id cooling se 224xt и 214хт по 20-25 долларов
вертушки Арктик Р12 по 200 грн очень даже норм
У меня есть в эксплуатации с 2008 года пра вертушек Akasa - пока работают и тихо))
Это совершенно разные кулеры. Вe quiet в первую очередь для компактных систем разработан. Это как говорить, что нафиг колесо такое дорогое на кроссовер покупать? На жигули вон гораздо дешевле и протектор дубовый годами не стирается. Понимаешь на сколько ты туп0е сравнение привёл???
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

elek
Melofon
ID-COOLING IS-40X висота 45мм, коштує 14.99 доларів. Реально тримає 100вт, 4 мідні тт з подвійним проходом, тут маємо 3 тт та один прохід, що каже насправді буде 60-70вт тримати.


Afit
Та ви що от так справи, а ID-COOLING IS-40X напевно ні ? Чи там не ті 45мм 92 на 92 кулер? А так коштує в три рази дешевше, ну так хлопці на районі не зрозуміють.


elek
Що стосується noctua nh-l9a висота 37мм, та сама СО набагато якісніше, та ресурс праці, гарантія, комплект все в декілька разів краще, тобто некоректно.
Impulse101
Member

Повідомлення

Захар Беркут: 01.12.2022 17:58 Stray
Чим в них гарні кулери?
Башти норм, але ціна зараз як за Ноктюа,
а за гарантією та якістю не краще за Арктик.
А що стосується ефективності, так БК програє і Ноктюа, і Арктик.

спойлер
І так я зараз не про відео, огляди, та думку блогерів, у свій час я особисто для себе провів тест біль ніж 20 кулерів, так от по ефективності кращі Ноктюа та Арктик, при тому по надійності ніхто не перевершив ще Ноктюа, а Арктик тисне лояльністю, в мене через 4 роки зіпсувався кулер від Арктик, так поміняли, без питань. А Ноктюа вже по 10-11 років працюють, не вібрують, не гудуть, і це не 1-2 , а десятки їх кулерів.
А что с ними не так? Качество исполнения, отвода тепла, и уровень шума как раз на уровне Ноктуа плюс минус, а стоят за частую дешевле своих австрийских аналогов. Если говорить о корпусных кулерах - SW3 очень крутая вещь, не знаю хуже или лучше Ноктуа, но это топ сегмент. Плюс у них есть достаточно уникальный продукт Dark Rock TF. Не особо интересовался, но аналоги от других производителей на глаза не попадались. В свое время хотел купить, но зажал деньги, о чем жалею, хотя и к нынешнему вопросов нет.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Impulse101
Що не так ? Гірше ефективність кулерів у БК, менше ресурс, гірше комплект та якість, гірше гарантія, ціна майже така сама. У БК якість як у Арктик, але навіть Арктик у ефективності краще за БК, але коштує в рази дешевше.


Impulse101
Що стосується Dark Rock TF , по його розмірах у Арктика є Freezer 50, який ефективніше та дешевше в два рази.
А у Ноктюа є д14 та д15 які коштують так само, але якісніше, довше гарантія, краще комплект, більший ресурс.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Захар Беркут: 01.12.2022 21:08

Afit
Та ви що от так справи, а ID-COOLING IS-40X напевно ні ? Чи там не ті 45мм 92 на 92 кулер? А так коштує в три рази дешевше, ну так хлопці на районі не зрозуміють.
А где в его сообщении шла речь об озвученом вами кулере?
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Afit
Вибачаюсь.
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Лучше уже оставить боксовій.
FastBullet
Member

Повідомлення

elek: 01.12.2022 19:35
FastBullet: 01.12.2022 19:20 та за 50 баксов идут они лесом! в то время когда id cooling se 224xt и 214хт по 20-25 долларов
Так у них немножко разная ца, тут скорее уместно сравнивать с какой-то noctua nh-l9a.
ахаахахахахахахахаха
так при вдвое меньшей цене 224хт вдвое эффективнее))) по всей видимости 224 вы в жизни не видели и в работе не проверяли, а это best ever кулер в своей категории
По эффективности 224 лучше, чем Pure Rock 2, хотя справедливости скажу вертушка лучше у биквайт, но за эти деньги можно докупить еще 4-5 Арктиков Р12

Отправлено спустя 3 минуты 32 секунды:
Afit: 01.12.2022 20:50
FastBullet: 01.12.2022 19:20 та за 50 баксов идут они лесом! в то время когда id cooling se 224xt и 214хт по 20-25 долларов
вертушки Арктик Р12 по 200 грн очень даже норм
У меня есть в эксплуатации с 2008 года пра вертушек Akasa - пока работают и тихо))
Это совершенно разные кулеры. Вe quiet в первую очередь для компактных систем разработан. Это как говорить, что нафиг колесо такое дорогое на кроссовер покупать? На жигули вон гораздо дешевле и протектор дубовый годами не стирается. Понимаешь на сколько ты туп0е сравнение привёл???
понимаешь на сколько ты глупый раз не понимаешь что это овепрайснутый кулер и лучше купить комплектный AMD Wraith Prism Cooler. Понимаешь на сколько ты глупый???

Отправлено спустя 1 минуту 44 секунды:
Melofon: 01.12.2022 20:19 elek

Ну а если из id cooling то уместней низкопрофильные варианты такие как IS-50X V2, IS-55, IS-60 и тому подобные, все они конечно сильно эффективней но немножко повыше.
Я бы это все даром не смотрел, так как есть AMD Wraith Prism Cooler (500-800грн), который тоже тихий, и также легко потянет несчастные 100 Вт)
Impulse101
Member

Повідомлення

Захар Беркут: 01.12.2022 21:37 Impulse101
Що не так ? Гірше ефективність кулерів у БК, менше ресурс, гірше комплект та якість, гірше гарантія, ціна майже така сама. У БК якість як у Арктик, але навіть Арктик у ефективності краще за БК, але коштує в рази дешевше.


Impulse101
Що стосується Dark Rock TF , по його розмірах у Арктика є Freezer 50, який ефективніше та дешевше в два рази.
А у Ноктюа є д14 та д15 які коштують так само, але якісніше, довше гарантія, краще комплект, більший ресурс.
Что ты вкладываешь в понятие “качество”? Качество чего? Исполнения? Так там все хорошо, не понимаю к чему можно придраться. Или о каком качестве речь?
Что касается ресурса, заявленная наработка на отказ 300 тыс часов, это мало?
По эффективности Pro и D серия сопоставимы, разница в пределах статистической погрешности, при этом Pro несколько дешевле.
Лично у меня единственная претензия к БК это неудачное крепление в 3 серии кулеров, но это уже давно исправлено.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Год стоят вертушки от бк, башню купил от них же, тишина и эффективность отличная. Да, с башенкой повозиться надо, но в целом все неплохо да и за эти деньги в 21 году похожую ноктю я бы не купил.
Відповісти