Gigabyte готує до релізу плату B760 Aorus Elite AX з підтримкою пам'яті DDR4

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Gigabyte готує до релізу плату B760 Aorus Elite AX з підтримкою пам'яті DDR4

это правильное решение, потому что смысл в высокочастотной памяти, если проц не может больше?
BotVasya
Member

Повідомлення

Треба пригадати плати на 775 під ддр1 та 1151 під ддр3. Нажаль вони швидко втратили актуальність. Це вже друга ітерація сокету 1700, тому гадаю треба обирати щось з ддр5.
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Уникальная плата для уникумов, которые Raptor Lake задушат медленной DDR4 памятью.
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Обіцяють розгон пам'яті.
Якщо обирати дві планки по 8гб ddr4 які будуть працювати в двоканалі та щей їх можна розігнати і одну планку ddr5 16гб +- тією ж ціною і конськими таймінгами, думаю вибір очевидний!
Якщо плата буде коштувати адекватно, буде попит!

KimRomik: 01.12.2022 11:26 Предлагаю обсудить Gigabyte готує до релізу плату B760 Aorus Elite AX з підтримкою пам'яті DDR4

это правильное решение, потому что смысл в высокочастотной памяти, если проц не может больше?
На скільки мені відомо в 12 поколінні контролер пам'яті більше 3600 не може, й для 5ддр починає діяти дільник 1:2.
Якщо у Вас є інсайдерська інфа, що в 13 поколінні змогли підвищити частоту контролера, поділіться?
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ДядяСаша: 01.12.2022 12:49 Обіцяють розгон пам'яті.
Якщо обирати дві планки по 8гб ddr4 які будуть працювати в двоканалі та щей їх можна розігнати і одну планку ddr5 16гб +- тією ж ціною і конськими таймінгами, думаю вибір очевидний!
Якщо плата буде коштувати адекватно, буде попит!

KimRomik: 01.12.2022 11:26 Предлагаю обсудить Gigabyte готує до релізу плату B760 Aorus Elite AX з підтримкою пам'яті DDR4

это правильное решение, потому что смысл в высокочастотной памяти, если проц не может больше?
На скільки мені відомо в 12 поколінні контролер пам'яті більше 3600 не може, й для 5ддр починає діяти дільник 1:2.
Якщо у Вас є інсайдерська інфа, що в 13 поколінні змогли підвищити частоту контролера, поділіться?
https://www.hardwareluxx.ru/index.php/a ... l?start=18
Відповісти