MSI влаштувала благодійну акцію з нагоди старту продажів GeForce RTX 4080

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Скоротриндець
Member
Звідки: Мідгард

Повідомлення

WSavage: 29.11.2022 17:04 Пане, дуже з вами не погоджуюсь, оскільки працівники офісу зробили внесок у допомозі людям, на відмінно від головного офісу та інших компаній, також від них була інформація на офіційній сторінці стосовно звернення до головного офісу компанії, з питанням про закриття офісу.
Чи хіба працівники MSI-Ukraine вирішують про вихід компанії з московії?
З новини, внесок вони обіцяють якщо куплять непопулярний товар. калькуляція тут зайва. зверталась не філія а її представники корінного населення, "дочка" ж офіційно може виконувати вказівки, не більше. Кому не подобається - вказують на двері. див пункт 1.
С чого ви вирішили що в питанні до місцевої була адресована претензія до головної залишимо за дужками адже
Якщо інструкцій не надійшло - промовчить
інакше трактувати не можна, окрім як: голова вирішує - а руки роблять.
Давайте ширше
пункт 1 гроші не пахнуть
- санкції це управління від "демократів" ті самі які здачу Криму навіть не коментували. Трамп що сказав? Що це порушення домовленостей розброєння та якщоб не демпартія - США відразу прислало 150 тис вояк замість/з Афганістану та вигнала орду з Криму. А потім в донбассу чи просто надала україні 100 млрд долл на плату воякам та 100 млрд своєї збої в той же тиждень.
- що таке підтримка санкційних зобов'язань: це "погодження" з управлінням з США обходити*ігнорувати певний ринок, Навіщо? Щоб місцевих попуасів збагнути "чому" на них чиниться тиск, щоб вони цей тиск перенесли на свою "владу" та вона у відповідь пішла на зустрічь відшкодування того заради чого "санкції"... У нас перші під роки ЗМУ забивали голову манкуртам скільки компаній "виходить" з Московії... зараз стихло, і 1/3 вже повернулась, 1/3 місцеву прокладку органіжувало і тільки 1/10 справді убрало свій товар з орди. Питання: чому? відповідь в пункті 1. Навіщо санкції проти рабів московії? Епла не купити, відеокарту? Машину, до чого санкції призвели в РФ? Турки - посередники у всьому: від реакторів до прокладок. так навіщо ж санкції? А, можливо щоб нафту не продавали як один з докринних пунктів цих санкцій? Індія Китай купляють більше томущо дешевше, араби які везли в Китай - везуть в Ес... ЕС граничні ціни так і не може ввести, Зе про 30-40 тріндить, а в ЕС говорять чи то 70 чи то 80... Є різниція? так в чому ці санкції? Якщо це геополітика - то в результаті неї - на наших кордонах стане більше чи менше орків? До речі - військові літаки з дракона регулярно до москалів літають...
- повертаємось до "акції" - чому потрібно прив'язувати продажі до "допомоги людям"? Я розумію як маркетинг так і чому проводять благодійні концерти, те що робить зараз мси це до чого відноситься: всі продажі для допомоги сліпим чи все ж заохочують покупця тому що **80 погано продається через її ціну? Саме тому (працюють в орка та нас "стимулюючи" людям павербанки купити...) в моєму розумінні це блюзнівство: дайте нам гроші ми відсиплемо нужденним... Робін гуди? :rotate:
ps нічого не маю проти тих хто заробляє гроші, але іноді в переслідуванні цієї мети переходять певні моральні границі дозволенного.
mklm
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: dp

Повідомлення

MSI Ukraine: 29.11.2022 17:11
Скоротриндець: 29.11.2022 16:47


Різко гірко але аналогія вірна: в темі про мси представника МСИ питають про відношення контори/головного офісу до зачинення офісу в московії.
Якщо інструкцій не надійшло - промовчить. А те що всі полюбляють грошики - так це питати ні в кого не потрібно бо всі ви їсте не з своїх огородиків, :eek:
Ми не готові робити гучні заяви з багатьох причин, включаючи і те, що в офісі в москві продовжує перебувати на постійній основі і з сім'ями багато співробітників MSI - підданих Тайваню. Проте, компанія MSI будучи міжнародною корпорацією, суворо дотримується міжнародних норм і правових обмеженнь, що виникли у зв'язку з накладенням санкцій на рф.
:lol:
шось в тебе в методичних вказівках пишуть нісенітницю, запроси оновлення
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Скоротриндець: 29.11.2022 19:21
WSavage: 29.11.2022 17:04 Пане, дуже з вами не погоджуюсь, оскільки працівники офісу зробили внесок у допомозі людям, на відмінно від головного офісу та інших компаній, також від них була інформація на офіційній сторінці стосовно звернення до головного офісу компанії, з питанням про закриття офісу.
Чи хіба працівники MSI-Ukraine вирішують про вихід компанії з московії?
З новини, внесок вони обіцяють якщо куплять непопулярний товар. калькуляція тут зайва. зверталась не філія а її представники корінного населення, "дочка" ж офіційно може виконувати вказівки, не більше. Кому не подобається - вказують на двері. див пункт 1.
С чого ви вирішили що в питанні до місцевої була адресована претензія до головної залишимо за дужками адже
Я казав саме за працівників офісу, скоріш за все ви мене не вірно зрозуміли або я невірно сформулював думку, але я мав на увазі, що працівники роблять багато у для гуманіторної допомога і так далі, то так, від них нажаль не залежить закриття офісу
fastneed
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Скоротриндець: 29.11.2022 19:21 - повертаємось до "акції" - чому потрібно прив'язувати продажі до "допомоги людям"? Я розумію як маркетинг так і чому проводять благодійні концерти, те що робить зараз мси це до чого відноситься: всі продажі для допомоги сліпим чи все ж заохочують покупця тому що **80 погано продається через її ціну? Саме тому (працюють в орка та нас "стимулюючи" людям павербанки купити...) в моєму розумінні це блюзнівство: дайте нам гроші ми відсиплемо нужденним... Робін гуди? :rotate:
ps нічого не маю проти тих хто заробляє гроші, але іноді в переслідуванні цієї мети переходять певні моральні границі дозволенного.[/off]
а я смотрю на это с другой стороны, меня уже закумарило что нижняя цена на товар у наших барыг железа идет с наценкой в около 32% примерно в стоимость мыта, это нижняя цена и очень редко она снижается, при этом реальная стоимость по которой могут продавать существенно ниже.
есть очень простой пример, раньше, еще до алика, у нас телефоны стоили нереальных денег, так же +~32%, сегодня с учетом размыта у нас выходят ДОРОЖЕ покупать из-за грана, т.е. профитней брать в наших магазинах. Получается что барыги телефоны телепортируют, не платят ндс и тп, раньше платили когда было куча серого, а сегодня нет, и цена ниже, вау, фантастика просто.
а барыги железа сцуть в уши нон стоп.

каждый ЦЕНТ потраченный на MSI(и не только) подпитывает этот системный скам и розводняк на бабки под приводом НДС, МЫТА и тп.
а теперь фокус, если установить щадящие цены в условиях сложней экономики мы получим БОЛЬШЕ свободных денег которые можно самостоятельно задонатить, а не кормить майонезную морду с яхтами которая накинула себе +30% от нижней границы к заработку.
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib: 29.11.2022 17:30
XAMCTBO: 29.11.2022 17:28На скільки я розумію, то msrp це ціна референсу. Тобто, знімаємо з референса СО -ціна знижуеться.
Не правильно розумієте, з якого дива msrp це ціна голої карти без СО? :insane: msrp це ціна за якою можна взяти реф у нвідія, на її офсайті.
І просто взяти досипати "децл розсипухи" не вийде, бо треба оплатити роботу інженерів, маркетологів і багато чого. Не подобається, купуйте реф, якщо зможете :gigi:
Я все правильно розумію, то ви не уважно прочитали. СО я знімав, щоб показати, що різниця по виготовленню рефа і нерефа, дуже не велика. А у Нвідії інженери роботу не проводили, по проектуванню, тестуванню? І маркетологів не було? Тобто, як би, у Нвідії працювали фахівці, то мсрп ще було б більше? Дичину не треба нести, все я прорахував. Я вам навіть більше скажу - інженери Нвідіа\АМД проводять тестування своїх продуктів, і видають свої напрацювання і рекомендації вендорам. Тому вендори не працюють з чистого аркушу, вони трохи полірують і адаптують під себе вже готові вироби, а це набагато менше роботи. І то потім умудряються налажати.

Як би в нас нормально, без танців із бубном, можна було придбати референси, то вендори піщлим під три чорти. Особисто мене рефи що Нвідії, шо АМД влаштовують.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

А как же тогда цены на 3080-3090ти упали, если их продаваны закупили за дорого с пошлинами и налогами.
fastneed
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Vpupkin: 29.11.2022 20:06 А как же тогда цены на 3080-3090ти упали, если их продаваны закупили за дорого с пошлинами и налогами.
там просто двойная телепортация дешевле обходится
ImperiumAeternum
Member

Повідомлення

MSI Ukraine: 29.11.2022 19:11
ImperiumAeternum: 29.11.2022 18:37 В таком случае как вы можете объяснить установление Нвидией MSRP на видеокарты, у которых вообще не было референского дизайна, например GTX 1660 Ti? К каким видеокартам применялось понятие MSRP?
Для уявної відеокарти, як би вона існувала в референсі.
Нвидия установила MSRP на воображаемую видеокарту. Спасибо, очень запоминающийся ответ. Вероятно в нем даже больше правды, чем может показаться на первый взгляд.
BVI
Member

Повідомлення

STARL1GHT: 29.11.2022 16:42
MSI Ukraine: 29.11.2022 15:50
А як у вас вийшов такий курс?
А у вас? Дозвольте питання, будь ласка.

Поясніть мені, пітьмі неграмотній, як з $1200 MRSP за 4080 вишло ~$1750 за Suprim? :gigi:

UPD: Курс рахував по 40
UPD 2: Для мінусаторів. Я розумію надбавку за "вендорну модифікацію" та тратами, які зроблему карточку наслідують по дорозі в магазин, але все ж таки. Хочеться детальних появнень ціноутворення від компетентної особи.
STARL1GHT, у меня еще более сложный вопрос, чем Ваш(я тоже малограмотный). Зашел на БестБай, глянул шо-почем.
По теме MSI 4080:

Model: RTX 4080 16GB VENTUS 3X OC - $1,249.99

Model: RTX 4080 16GB GAMING X TRIO - $1,309.99

Вопрос короткий, но вечный и состоит в слудующем. Как эта голь-перекатная(БестБаевцы) выживают с такими ценами? :dontknow: они шо себе в убыток торгуют? Так же можно и по-миру пойти. И никто им не подскажет. :nunu:
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Судя по всему, притула устроился в представительство МСИ в Украине,либо на полставки в телемарт, хотя хлопчина прыткий, наверное уже и там и там. B-)
Mircull
Member

Повідомлення

Хотят толкнуть короче неликвид под видом гуманитарки.

Я вот работаю в крупной компании, так там никто никаких скидок не делает и условий не ставит, а просто ежеквартально заряжают по пару лямов на победу.

Если честно, наверное лучше бы они не запускали эту акцию.
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

BVI: 29.11.2022 22:58 STARL1GHT, у меня еще более сложный вопрос, чем Ваш(я тоже малограмотный). Зашел на БестБай, глянул шо-почем.
По теме MSI 4080:

Model: RTX 4080 16GB VENTUS 3X OC - $1,249.99

Model: RTX 4080 16GB GAMING X TRIO - $1,309.99

Вопрос короткий, но вечный и состоит в слудующем. Как эта голь-перекатная(БестБаевцы) выживают с такими ценами? :dontknow: они шо себе в убыток торгуют? Так же можно и по-миру пойти. И никто им не подскажет. :nunu:
Вони просто не знають, що можна продавати по ~1600$ :D
BVI
Member

Повідомлення

STARL1GHT: 30.11.2022 00:05
BVI: 29.11.2022 22:58 STARL1GHT, у меня еще более сложный вопрос, чем Ваш(я тоже малограмотный). Зашел на БестБай, глянул шо-почем.
По теме MSI 4080:

Model: RTX 4080 16GB VENTUS 3X OC - $1,249.99

Model: RTX 4080 16GB GAMING X TRIO - $1,309.99

Вопрос короткий, но вечный и состоит в слудующем. Как эта голь-перекатная(БестБаевцы) выживают с такими ценами? :dontknow: они шо себе в убыток торгуют? Так же можно и по-миру пойти. И никто им не подскажет. :nunu:
Вони просто не знають, що можна продавати по ~1600$ :D
Золота дитина. Exactly! :beer:
Скоротриндець
Member
Звідки: Мідгард

Повідомлення

Mircull: 30.11.2022 00:01 Если честно, наверное лучше бы они не запускали эту акцию.

слава богам я не один образився на "Допомогу" :rotate:
Input_Lag
Member
Аватар користувача
Звідки: Zaporizhzhya

Повідомлення

Две карты по цене одной.
Скоротриндець
Member
Звідки: Мідгард

Повідомлення

Скоротриндець: 30.11.2022 00:46
Mircull: 30.11.2022 00:01 Если честно, наверное лучше бы они не запускали эту акцию.

слава богам я не один образився на "Допомогу" :rotate:
можливо контору до Amnesty International вже прирівняти за подібний маркетинговий тролінг нашої війни?
fastneed
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

BVI: 29.11.2022 22:58
STARL1GHT: 29.11.2022 16:42

А у вас? Дозвольте питання, будь ласка.

Поясніть мені, пітьмі неграмотній, як з $1200 MRSP за 4080 вишло ~$1750 за Suprim? :gigi:

UPD: Курс рахував по 40
UPD 2: Для мінусаторів. Я розумію надбавку за "вендорну модифікацію" та тратами, які зроблему карточку наслідують по дорозі в магазин, але все ж таки. Хочеться детальних появнень ціноутворення від компетентної особи.
STARL1GHT, у меня еще более сложный вопрос, чем Ваш(я тоже малограмотный). Зашел на БестБай, глянул шо-почем.
По теме MSI 4080:

Model: RTX 4080 16GB VENTUS 3X OC - $1,249.99

Model: RTX 4080 16GB GAMING X TRIO - $1,309.99

Вопрос короткий, но вечный и состоит в слудующем. Как эта голь-перекатная(БестБаевцы) выживают с такими ценами? :dontknow: они шо себе в убыток торгуют? Так же можно и по-миру пойти. И никто им не подскажет. :nunu:
а да
братан видит бог я не смотрел цены там но как же все слаживается то
теперь смотри 1250 плюс тридцать два мистических процента и получаем 1650$ множим на курс 40, у них же не может быть 37.4 никогда. получаем 66000 грн а что у нас там за акция?
Є в наявності
66 499 грн

ВЫ ЧТО, СУМАШЕЧШИЕ? заработок наших барыг НЕ МОЖЕТ и НЕ ДОЛЖЕН учитывать налоги ДРУГИХ стран, а наше быдло продавцы ставят ценник равносильный личной покупки из-за границы, типа хотите гарантию покупайте у нас.
я думаю что рано или поздно кому-то урвется терпения и он того импортера посадит на бутылку.

чистейший скам, тупо чистейший.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ціни звичайно жахливі, але хто примушує по таких купувати?
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Input_Lag: 30.11.2022 00:46 Две карты по цене одной.

Код: Виділити все

Одна карта по ціні двох*
Поправив, не дякуйте)
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

BVI: 29.11.2022 22:58Зашел на БестБай, глянул шо-почем.
По теме MSI 4080:
Цікаво коли ви заходили, якщо вчора, то все зрозуміло, бо на сьогодні там все sold out/coming soon.
Плюс, мене не пускає на сайт bestbuy.com без впн з київстарівського моб інету. Ціни на сайті вказані без податків, а кінцева сума з податком буде вислана тобі на імейл тільки після того як ти підтвердив свою покупку.
Тому ваші приклади це дешевий трюк, свідомий чи ні, не дуже важливо.
Читайте:
спойлер
Tax Information for BestBuy.com Purchases
Does sales tax apply to my BestBuy.com purchase?

Best Buy is required by law to charge applicable sales taxes for online orders. Where sales tax applies, the order total during your checkout reflects estimated sales tax. The final sales tax charged on your order will be displayed in your order confirmation sent via e-mail. Shipping charges may also be subject to tax in certain states.

How is the tax calculated?

Best Buy calculates the tax in accordance with applicable state and local laws. Generally, the tax rate is based on the type of product or service purchased and where your purchase is shipped, delivered or picked up.
спойлер
Are There Any Other Fees and Taxes?
Some products have state and local fees or taxes imposed on them, based on the type of product and where you live. Some fees are subject to sales tax; others are not. Common fees and taxes include:

Public Improvement Fee (PIF) & Retail Sales Fee (RSF)

Apply to certain retail purchases in designated districts of Colorado. Designated districts impose these fees as a means to finance the district's cost for a new development or public improvement (i.e., curbs, sidewalks, public street lighting, etc.).

California Electronic Waste Recycling Fee

Applies to certain video display products such as computer monitors and TVs sold in California. California imposes this fee to offset the cost of properly recycling these items.

White Goods Disposal Tax

Applies to the purchase of large household appliances, or white goods, in certain states. These states impose this tax for the disposal of refrigerators, washers, dryers, ranges, dishwashers and other large appliances.

E911 Fee

Applies to the purchase of prepaid wireless telecommunication services in certain states. These states require the fee to help pay for emergency response services such as fire and rescue.

For more information about a particular fee or tax, please contact your state's department of revenue.
Ви таким чином можете ще порівняти ціни на бензин з їхніми податками закладеними в суму вартості галона, і наші. І сказати "а чому вони можуть продавати дешевше?" Можуть, бо в них податки нижчі, на нього.
А суму з податками конкретно на відеокарту ви і не бачили, а вже волаєте про "бариги". "Бариги" у нас, і не тільки у верховній зраді, система так працює, інституту репутації не існує, відповідно ризики високі, а там де високі ризики, маржу закладають у трьохкратному розмірі. І "реформами" це не фікситься, бетонне болото вже захусло. :lamer:
Відповісти