MSI влаштувала благодійну акцію з нагоди старту продажів GeForce RTX 4080

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

Предлагаю обсудить MSI влаштувала благодійну акцію з нагоди старту продажів GeForce RTX 4080

З такою ціною на відяху вони ще й зароблять на додаток :spy:
Alexdin
Junior

Повідомлення

Може київський офіс відповість звідки у них курс в 69 за 1 доллар. Чи це такий маркетинг.... Знати б по призвищам цих добродіїв які продають за 2к$ те що повинне коштувати 1к.
MSI Ukraine
Official

Повідомлення

Alexdin: 29.11.2022 15:42 Може київський офіс відповість звідки у них курс в 69 за 1 доллар. Чи це такий маркетинг.... Знати б по призвищам цих добродіїв які продають за 2к$ те що повинне коштувати 1к.
А як у вас вийшов такий курс?
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Alexdin: 29.11.2022 15:42 Може київський офіс відповість звідки у них курс в 69 за 1 доллар. Чи це такий маркетинг.... Знати б по призвищам цих добродіїв які продають за 2к$ те що повинне коштувати 1к.
Сильная математика :D
fastneed
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

у нас на ринку нема жодної справедливої контори яка б запропонувала вартість в ~55тисяч, одні бариги, а в данному випадку бариги щей на гарантію кинуть, знаючи їх відношення до гарантійних зобов'язань...
mklm
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: dp

Повідомлення

MSI Ukraine: 29.11.2022 15:50
Alexdin: 29.11.2022 15:42 Може київський офіс відповість звідки у них курс в 69 за 1 доллар. Чи це такий маркетинг.... Знати б по призвищам цих добродіїв які продають за 2к$ те що повинне коштувати 1к.
А як у вас вийшов такий курс?
доречі, а коли мсасай зачине офіс на росії?
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mklm: 29.11.2022 16:13
MSI Ukraine: 29.11.2022 15:50

А як у вас вийшов такий курс?
доречі, а коли мсасай зачине офіс на росії?
Це питання не доречне до працівників Київського офісу, пишіть офіційне звернення до Тайваню
l-m
Member

Повідомлення

4080 16GB Gaming X Trio на Амазоні коштує $1,849.99, 4080 SUPRIM - $2,379.00...
У цьому випадку проблема зовсім не у наших магазинах.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вони б спочатку в рашці перестали працювати, добряки фігові.
спойлер
Зображення
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MSI Ukraine: 29.11.2022 15:50
Alexdin: 29.11.2022 15:42 Може київський офіс відповість звідки у них курс в 69 за 1 доллар. Чи це такий маркетинг.... Знати б по призвищам цих добродіїв які продають за 2к$ те що повинне коштувати 1к.
А як у вас вийшов такий курс?
А у вас? Дозвольте питання, будь ласка.

Поясніть мені, пітьмі неграмотній, як з $1200 MRSP за 4080 вишло ~$1750 за Suprim? :gigi:

UPD: Курс рахував по 40
UPD 2: Для мінусаторів. Я розумію надбавку за "вендорну модифікацію" та тратами, які зроблему карточку наслідують по дорозі в магазин, але все ж таки. Хочеться детальних появнень ціноутворення від компетентної особи.
Востаннє редагувалось 29.11.2022 16:54 користувачем STARL1GHT, всього редагувалось 3 разів.
Скоротриндець
Member
Звідки: Мідгард

Повідомлення

WSavage: 29.11.2022 16:19 Це питання не доречне до працівників Київського офісу, пишіть офіційне звернення до Тайваню
- Чмобмк почему тьі убиваешь наших детей и стариков?
- Незнаю, єто к Пескову.
Різко гірко але аналогія вірна: в темі про мси представника МСИ питають про відношення контори/головного офісу до зачинення офісу в московії.
Якщо інструкцій не надійшло - промовчить. А те що всі полюбляють грошики - так це питати ні в кого не потрібно бо всі ви їсте не з своїх огородиків, :eek:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

STARL1GHT

У асуса вон стрикс ещё дороже суприма на 7+к грн судя по хотлайну, местные барыги совсем одичали.
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 29.11.2022 16:49 STARL1GHT

У асуса вон стрикс ещё дороже суприма на 7+к грн судя по хотлайну, местные барыги совсем одичали.
Ну, представник Асусу тут не відписувався. Я б і в нього спитав. :beer:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

STARL1GHT: 29.11.2022 16:42Курс рахував по 40
по курсу 40 если считать то выходит 1750 $ https://hotline.ua/computer-videokarty/ ... gb-suprim/
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 29.11.2022 16:51
STARL1GHT: 29.11.2022 16:42Курс рахував по 40
по курсу 40 если считать то выходит 1750 $ https://hotline.ua/computer-videokarty/ ... gb-suprim/
Дякую, виправив.
спойлер
Я спочатку по НБУшному, хоча б приблизно, порахував. Потім вирішив до більш реального - на міжбанку, а ціну забув виправити.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

STARL1GHT: 29.11.2022 16:50
Melofon: 29.11.2022 16:49 STARL1GHT

У асуса вон стрикс ещё дороже суприма на 7+к грн судя по хотлайну, местные барыги совсем одичали.
Ну, представник Асусу тут не відписувався. Я б і в нього спитав. :beer:
Та нічого вони не зобов'язані пояснювати, євпропейські ціни приблизно на тому ж рівні. MSRP ціна без пдв та інших можливих податків країни куди товар ввозиться. Ну і як вірно ви вказали це MSRP на реф, який на початку продажів хрін вичепиш, хіба що будеш сидіти на чергуванні. :kbd:
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Скоротриндець: 29.11.2022 16:47
WSavage: 29.11.2022 16:19 Це питання не доречне до працівників Київського офісу, пишіть офіційне звернення до Тайваню
- Чмобмк почему тьі убиваешь наших детей и стариков?
- Незнаю, єто к Пескову.
Різко гірко але аналогія вірна: в темі про мси представника МСИ питають про відношення контори/головного офісу до зачинення офісу в московії.
Якщо інструкцій не надійшло - промовчить. А те що всі полюбляють грошики - так це питати ні в кого не потрібно бо всі ви їсте не з своїх огородиків, :eek:
Пане, дуже з вами не погоджуюсь, оскільки працівники офісу зробили внесок у допомозі людям, на відмінно від головного офісу та інших компаній, також від них була інформація на офіційній сторінці стосовно звернення до головного офісу компанії, з питанням про закриття офісу.
Чи хіба працівники MSI-Ukraine вирішують про вихід компанії з московії?


UPD: Стосовно мінусаторів та коментаторів, ні з ким сперечатись не хочу, можливо ви й праві
fastneed
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Kib: 29.11.2022 17:00
STARL1GHT: 29.11.2022 16:50

Ну, представник Асусу тут не відписувався. Я б і в нього спитав. :beer:
Та нічого вони не зобов'язані пояснювати, євпропейські ціни приблизно на тому ж рівні. MSRP ціна без пдв та інших можливих податків країни куди товар ввозиться. Ну і як вірно ви вказали це MSRP на реф, який на початку продажів хрін вичепиш, хіба що будеш сидіти на чергуванні. :kbd:
ну то нехай і не пояснюють, це ми їм пояснюємо, що купувати по таких цінах карти не будемо, щасливо. :beer:
MSI Ukraine
Official

Повідомлення

STARL1GHT: 29.11.2022 16:42
MSI Ukraine: 29.11.2022 15:50
А як у вас вийшов такий курс?
А у вас? Дозвольте питання, будь ласка.

Поясніть мені, пітьмі неграмотній, як з $1200 MRSP за 4080 вишло ~$1750 за Suprim? :gigi:

UPD: Курс рахував по 40
UPD 2: Для мінусаторів. Я розумію надбавку за "вендорну модифікацію" та тратами, які зроблему карточку наслідують по дорозі в магазин, але все ж таки. Хочеться детальних появнень ціноутворення від компетентної особи.
MSRP не застосовується до відеокарт від вендорів. Але якщо відштовхуватися від MSRP, то справедливо до MSRP додавати "вендорну модифікацію", ПВД, та у випадку України ускладнену логістику. І навіть при всіх цих змінних, карти в Україні на рівні Європи і небагато дорожні ніж в Штатах. За орієнтир я взяв європейський і американський амазон, та newegg. Впенений, що може бути десь дешевше.
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це все звичано весело-цікаво, але можна слово дати кваліфікованому представнику MSi? :shuffle:

Врешті-решт ніхто цього поважного пана в всіх смертних гріхах не звинувачує)
Відповісти