За підсумками третього кварталу Nvidia зайняла 88% ринку дискретних GPU

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vecchio
Річ у тому що зазвичай у зібраному комп'ютері, через рік два все одно з'являється окремо придбана відеокарта, от і рахуйте. - Придбав сусід готовий комп'ютер з 2700 та Вегою56, а потім купляв 1080ти, а ще згодом 3070.
manbearboar
Member

Повідомлення

STARL1GHT: 24.11.2022 19:05 Насправді новина показала, що на ринку все погано для кінцевого споживача: монополія є, здорової конкуренції немає.
Как раз для конечного потребителя всё хорошо, ему только НВидиа и нужна :gigi:

RX 6000 линейка вышла самой конкурентоспособной за много лет, а результат вот такой.
Tysser86
Junior
Звідки: Kyrgyzstan

Повідомлення

Кто-нибудь в курсе как работает антимонопольное законодательство в штатах? По сути на рынке дискретных видеокарт монополия от Хуанга, те двое оставшихся только на подтанцовках с их 10-12% рынка. Возможна ли ситуация, в которой Nvidia могут вынудить разделиться на части?
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 24.11.2022 16:30 нічого собі. а я тут буквально вчора писав, що для амд вийти на 25% ринку dGPU в наступні кілька кварталів — гарна мета.

з урахуванням інфи з сабжевої новини, виглядає так, що навіть 20% частки в наступному році то вже занадто оптимістично. якщо на 10-12% вийдуть — можна премії виписувати :laugh:
Наверно, пора нормальное ПО писать :laugh:
Tysser86
Junior
Звідки: Kyrgyzstan

Повідомлення

Tysser86: 25.11.2022 07:31 Кто-нибудь в курсе как работает антимонопольное законодательство в штатах? По сути на рынке дискретных видеокарт монополия от Хуанга, те двое оставшихся только на подтанцовках с их 10-12% рынка. Возможна ли ситуация, в которой Nvidia могут вынудить разделиться на части?
Кстати, прошу сильно меня не "минусить" за русский язык - один из тех языков, которым я владею и который вы поймете. В сложившейся ситуации, я полностью на стороне Украины, как и большинство моих соотечественников.
Mircull
Member

Повідомлення

Важно понимать что речь идет об отгруженых чипах. Реальные доли могут быть несколько иными (а они и есть). Очень много при этом в доле продаж набирают так называемые скальперы (ониже перепродаваны).

Таже 4090 вполне себе продается на западе, просто ее раскупили перекупы и щас толкают дороже. Предложений - масса.

Потому оценить реальные доли рынка - сложно, если вообще возможно. Например в статистике Стим все получше у АМД. А это реальные пользователи с реальным железом а не чисто цифрами отгрузок.
Vecchio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 25.11.2022 08:14 Наверно, пора нормальное ПО писать :laugh:
Нвидии об этом уже сообщили?
спойлер
Зображення
Зображення
1-ый скрин с владельцем 4090, если что. :)
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Vecchio Краш драйвера в ютубі - у мене таке на gtx 950 було. Досі не поправили...
Ektalion
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

DuckRider: 25.11.2022 08:14 Наверно, пора нормальное ПО писать :laugh:
Напевно пора переставати роботи тупі вкиди :lamer:
l-m
Member

Повідомлення

На другому місці з 8% розташувалася компанія AMD, а корпорація Intel з дебютною лінійкою графічних прискорювачів Arc Alchemist займає 4% ринку.
Цікаво, й де Інтел продає свої відяхи?
В Україні їх не було досі зовсім у продажу (хоча, наприклад процесори від Інтел з'являлись прямо на релізі). Закордоном у роздріб просто мізерна кількість за майнерськими цінами. Як при цьому їх можливо продати 50% від об'ємів АМД, які всюди продаються сотнями моделей?

Відправлено через 48 секунд:
Хіба що поставляють вагонами у готові збірки...
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tysser86: 25.11.2022 07:31 Кто-нибудь в курсе как работает антимонопольное законодательство в штатах? По сути на рынке дискретных видеокарт монополия от Хуанга, те двое оставшихся только на подтанцовках с их 10-12% рынка. Возможна ли ситуация, в которой Nvidia могут вынудить разделиться на части?
На відомих мені прецедентах - ділили на біля 100% ринку. Я тому свого часу і пропонував ліквідувати амд щоб потім інтел і нвідію роздеребанили на запчастини :D На 90% ринка точно нікого нікуди не поділять. Обійдуться символічними штрафами через 20 років.

Відправлено через 6 хвилин 18 секунд:
Зато якщо доберуться до деребану, то ділять нормально: at&t колись поділили на 8 компаній
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пока АМД будет догоняющей в софте и технологиях она будет догоняющей и на рынке. Как в свое время 3080 и 6800хт продавались по одной цене, но у первой были длсс, лучи и нормлаьные драйвера, а ещё куда для работы, а у второй тупо голая производительность не всегда и не везде.

Ну и вторично тут замкнутый круг - разработчики оптимизируют игры под нвидиа, потому что у них доля рынка в десять раз выше, а на амд с десятком процентов лодки болт - люди покупают видеокарт нвидиа потому что они работают лучше в оптимизированных под них играх(тот же кибер даже без лучей) - доля рынка нвидиа растет - возврат к первому пункту.
Чтобы АМД вырваться из этого им нужно или представить карту, которая будет быстрее флагманов нвидиа или же брать ценой (та же 6800хт долларов за 500 заснула бы рынка порядочно). Первое делать она не может, второе не хочет.
Softas
Member

Повідомлення

Mircull: 25.11.2022 11:18 Важно понимать что речь идет об отгруженых чипах. Реальные доли могут быть несколько иными (а они и есть). Очень много при этом в доле продаж набирают так называемые скальперы (ониже перепродаваны).

Таже 4090 вполне себе продается на западе, просто ее раскупили перекупы и щас толкают дороже. Предложений - масса.

Потому оценить реальные доли рынка - сложно, если вообще возможно. Например в статистике Стим все получше у АМД. А это реальные пользователи с реальным железом а не чисто цифрами отгрузок.
Великий знаток ринку скажи, скільки чипів з цієї сумми викупили твої перекупи? "У третьому кварталі AMD, Intel та Nvidia відвантажили 14 мільйонів графічних процесорів."
1000 чи може аж 2000?

Відправлено через 2 хвилини 45 секунд:
Vecchio: 25.11.2022 12:55
DuckRider: 25.11.2022 08:14 Наверно, пора нормальное ПО писать :laugh:
Нвидии об этом уже сообщили?
спойлер
Зображення
Зображення
1-ый скрин с владельцем 4090, если что. :)
Він може бути таким же власником 4090 як і ви. Фанати люблять прибрехати.
Vecchio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Softas: 25.11.2022 20:47 Він може бути таким же власником 4090 як і ви. Фанати люблять прибрехати.
На форум game gpu зайдите и самому владельцу об этом сообщите (и где я писал, что у меня 4090? Приписывать мне свои фантазии не надо, ок).
спойлер
Зображення
Он хоть поржёт. :laugh:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 25.11.2022 08:14
Наверно, пора нормальное ПО писать :laugh:
А може час не писати дурню?
У НВ більше багів на картах ніж у АМД, і це факт, я так трохи працював з їх залізом, "ТРОХИ" маю уяву про що пишу. У Нвідії з 2ххх серії стільки проблем з драйверами, що за 30+ років не можу пригадати, коли АТІ-АМД було гірше, та ніколи. А от У Нвідії було і гірше, пробої, зупинка СО, х10 вольтаж з просмажкой, вигорання системних плат разом з процесором та дуже багато іншого.
mamayawarlord
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: ZP

Повідомлення

Хомячок постарался. Сколько денег вложено в нарратив "амд греется"? Софт конечно не беспроблемный,но откровенно кривым называть нельзя.
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут: 24.11.2022 20:03 STARL1GHT
Тут сенс у тому, що монополія почалась з тої хвилини, коли АМД очолила племінниця яка палко кохає дядю, і є його щирим прихильником.
Чесно кажучи, в мене не має змоги ні підтвердити ваш пассаж, ні навпаки — спростувати. Також не володію інформацією щодо стосунків пана Хуанга зі ким-небудь. Та й, якщо чесно, це не моя справа та й не цікаво.

А от що дійсно хвилює, так це ціна та можливе упущення нових технологій у вже випущених рішеннях із-за якраз таки відсутності адекватної конкуренції. Могло бути більш технологічнім та дешевшим, але ні.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

STARL1GHT: 27.11.2022 04:06
Захар Беркут: 24.11.2022 20:03 STARL1GHT
Тут сенс у тому, що монополія почалась з тої хвилини, коли АМД очолила племінниця яка палко кохає дядю, і є його щирим прихильником.
Чесно кажучи, в мене не має змоги ні підтвердити ваш пассаж, ні навпаки — спростувати. Також не володію інформацією щодо стосунків пана Хуанга зі ким-небудь. Та й, якщо чесно, це не моя справа та й не цікаво.

А от що дійсно хвилює, так це ціна та можливе упущення нових технологій у вже випущених рішеннях із-за якраз таки відсутності адекватної конкуренції. Могло бути більш технологічнім та дешевшим, але ні.
А тепер усвідомте - ціна прямо залежить від того, хто керманич. Це на кшталт "а какая разніца", "зайдьомась пасірідіні". А потім ворог починає війну... Так і тут сенс та наслідки виключно пов'язані, але вас не турбує чому, а вас турбує результат? Це виключна несвідомість, на межі аутизму вибачаюсь, що діагностую вас. Але уявіть собі, людина каже - мені важливо мислити, а то що мені відріжуть голову не турбує...
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mamayawarlord: 27.11.2022 01:02 Хомячок постарался. Сколько денег вложено в нарратив "амд греется"? Софт конечно не беспроблемный,но откровенно кривым называть нельзя.
Софт откровенно мусор. Экспириенс покрывает кучу нужд, в то время как амд остались в этом плане на уровне 2010го
Impulse101
Member

Повідомлення

mamayawarlord: 27.11.2022 01:02 Хомячок постарался. Сколько денег вложено в нарратив "амд греется"? Софт конечно не беспроблемный,но откровенно кривым называть нельзя.
Софт как софт на самом деле. Единственный существенный косяк это периодический отвал драйвера, но сказать что это критично не могу. Просто раздражает.
Главный недостаток АМД это, как писали выше, отсутствие длсс и куда, ну и существенный проигрыш в лучах.
Короче карты нормальные, но не такие универсальные как у НВ. Кому просто поиграться - нормально. Кому лучи и поработать - проходят мимо.
Відповісти