Трейлер і перші подробиці next-gen версії The Witcher 3: Wild Hunt

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
HAVOK
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Как минимум "Вау" эффекта нет.Слабо поработали.Я чёт фигово понимаю,но мне кажется,использование модов,это признание своей некомпетентности.
Stonecross
Junior

Повідомлення

Зміни почасти косметичні, але приємні. А з урахуванням того, що гра останні кілька років віддавалася задарма, то взагалі немає приводу для дорікань.
Mircull
Member

Повідомлення

ахахаха очень ждал, ав итоге пшик.

Не понятна разница, РТ здесь тоже просто чтобы был. Как я уже где то писал, все что выходит на консоли, никого и никак не будет не может удивлять. Разве только кривой оптимизацией.
notnbl4
Member

Повідомлення

Можно увеличить размер субтитров, что полезно для больших маленьких экранов

На большом экране они и так большие будут. На экране типа стим-дек было бы намного полезнее
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hellsing777: 24.11.2022 18:20Ніякої різниці) тіж моделі та текстури
Так вони й пишуть, що тільки з освітленням поекспериментували.
Як на мене, стало красивіше, але те що це освітлення приліпили значно пізніше, і з обмеженням в часі, — відчувається.
Ймовірно компанія вирішила таким чином "вбити двох зайців одним пострілом": 1) Головна причина — потренуватись із променями на подібній графіці(бо у Кіберпанку, все таки, трохи специфічна графіка); 2) Створити інфорамційний привід навколо гри, давши безкоштовне оновлення прихильникам.
Друге їм вдалося. Перше — побачимо в наступних проектах.

Відправлено через 8 хвилин 6 секунд:
notnbl4: 29.11.2022 11:52На большом экране они и так большие будут. На экране типа стим-дек было бы намного полезнее
Корисно те, що в наступних проектах не доведеться чекати, доки цю можливість додадуть. Сподіваюсь.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

з корисного додали все таки хдр текстури в корінь + завезли длсс і рт, по ідеї тепер моди на графіку не будуть потрібні
ATIRadeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

На перший погляд текстури таки набогато кращі від оригіналу, думають навіть текстур пак переплюнуть, в іншому різниці не замітив. Побачим, побачим коротше. :)
Відповісти