У проблемах з роз'ємом 12VHPWR на GeForce RTX 4090 винне неправильне підключення

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Роз'єм гамно, на такі токи які там проходять має бути або рішення з нефіговим запасом і захистами "від дурнів", або перевірені рішення декілька 8pin, або вже xt90 і т.д.
Ну зараз вставили роз'єм не згорить, десь контакти окислились. Полізе чєл після НГ чистити ПК, вставить чуть по іншому або зацепить той шлейф, включає і все пихає.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

а может вся проблема в том, что не нужно было колхозить такой разъем на свои 4 слотовые кирпичи? :facepalm:
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif
Спробуйте читати новину перед тим як писати коментарі
Саме так, спробуйте читати новину.
Nvidia відомо
це дуже розповсюджений спосіб брехні.
Фактично в них може в статі бути звернень декілька тисяч. Але прес-служба збреже, що відомо тільки про 50.
Це не доконаний факт.
будемо говорити і критикувати
А тут коменти відкриті, і можу критикувати хоч зараз. І є за що критикувати, за вбогий роз'єм, без запасу міцності, з врахуванням потужностей які через нього проходять на напрузі в 12 вольт.
Про 3000 серію на старті продажів тут в обговореннях чого тільки не писали: і роз'єм згорить і пам'ять перегріється і чіп відвалиться. І що? І де?
Вищеперелічене зачепило тільки недолугих майнерів та криворуких юзерів, а у адекватних власників ртх 3000 все працює прекрасно, включно з 12-пін роз'ємом.
А це взагалі така крінжова маніпуляція. От в мене не згоріло, значить я пряморукий, а у того згоріло, значить він криворукий.)))
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Також схиляюсь до думки, що роз’єм не має ”запасу міцності”. Бо що з ним буде, якщо будь-який власник спробує добряче розігнати відеокарту? — Згорить.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

unlnu: 19.11.2022 13:16 gehka3
так, ще не в кожному корпусі це створіння поміститься... як через власні габарити, так і через перехідник, який заважає закрити бічну панель корпусу, якщо карту стандартно ставити, а не вертикально... ширини не вистачає, тобто ще й корпус під заміну.
а ты как думал, кожано-курточная многоходовочка. :laugh:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Прокол нивидии в том шо она не напряглась взять в штат пацанов с форума, от они бы такой хороший разъём сочинили....... :gigi: :rotate:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

block_stupid: 19.11.2022 13:36це дуже розповсюджений спосіб брехні.
Але ви не можете довести, що це брехня, це по-перше. По-друге, в своєму коментарі я як написав? "Якщо припустити,що інфа правдива", ви помітили? Це і означає, що інфа з одного джерела (тим паче зацікавленого) це не дуже надійно ,але іншої інфи у нас немає і очевидних причин сумніватись в тому що заявляє нвідіа також немає.

Якщо проблема більш поширена, де ж фоточки в інтернетах? Де обговорення на форумах? Всі масові проблеми з залізом широко обговорюються нині, зараз не 98рік на дворі.
block_stupid: 19.11.2022 13:36От в мене не згоріло, значить я пряморукий, а у того згоріло, значить він криворукий
Не у мене, а у великої кількості юзерів, як на цьому форумі, так і на інших залізячних майданчиках.
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VovaII
В першу чергу він не має механічного запасу міцності.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Vpupkin: 19.11.2022 13:41 Прокол нивидии в том шо она не напряглась взять в штат пацанов с форума, от они бы такой хороший разъём сочинили....... :gigi: :rotate:
глядя на то, что они выкатили, складывается впечатление, что отдел маркетинга увеличился,а отдел инженеров-уменьшился.
у майнера в носках детально показано, какой был разъем 8пин и какой разъем 12 пин стал. :facepalm:
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Покупаешь такой карту за сри хандирд бакс 2000$, а в ней разъём питания горит, потому что "контакт плохой" :D
А вообще, я всяких разных обзоров на ютубе посмотрел с этой картой и возникло ощущение, что эти разъёмы горят исключительно у одарённых личностей, которым категорически не рекомендуется лезть внутрь системного блока.
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 19.11.2022 13:42очевидних причин сумніватись
Є, їхні попердні побрехеньки за багато років.
де ж фоточки в інтернетах
Цю картку можуть собі дозволити не бідні люди, або з достатнім доходом, вище мінімалки.
Так от, коли в мене шось ломається, я просто забиваю болт, можу піти всрати в відгуках шось без фоток, і це якшо щось дороге. Якщо щось дешевше то взагалі забиваю лот. А є друзі (були на картках колись прогар через dvi), які дупля не ріжуть це ок чи не ок. І не біжать робити фотки і сратись на редітах, а просто йдуть в магазин щоб полагодили по гарантії.
широко обговорюються нині
Лол так а проблема з цим роз'ємом хіба не широко обговрюється?
Не у мене, а у великої кількості юзерів, як на цьому форумі, так і на інших залізячних майданчиках.
Це суті не міняє.
Востаннє редагувалось 19.11.2022 13:50 користувачем block_stupid, всього редагувалось 1 раз.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Dremjke
тем не менее, топ каналы по железу забугорные, уделили этом внимание и высказали свое мнение.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

block_stupid: 19.11.2022 13:49їхні попердні побрехеньки на багато років.
це які, наприклад, вам в цьому контексті згадались?
block_stupid: 19.11.2022 13:49Так от, коли в мене шось ломається, я просто забиваю болт
ну якщо ви так робите, то всі роблять, звичайно звичайно. але зверніть увагу, наскільки дріб'язкові проблеми і нюанси роботи ПК-заліза миттєво стають відомі буквально кожному відвідувачу спеціалізованих форумів.
block_stupid: 19.11.2022 13:49проблема з цим роз'ємом хіба не широко обговрюється?
теоретиками як ви, які ні саму карту ні перехідник в руках не тримали — так, дуже широко. але це не вартує нічого.
block_stupid: 19.11.2022 13:49Це суті не міняє.
ні, міняє. навколо виходу чергового зеленого флагману традиційно купа любителів підзюзюкати "ааа, все згорить, ааа все буде погано", які ніколи не куплять ту карту і забудуть про свої "прогнози" дуже скоро. як от це сталось з 3090/3080 тощо.
AMD
Member
Аватар користувача
Звідки: Незалежна Україна

Повідомлення

unlnu: 19.11.2022 13:16 так, ще не в кожному корпусі це створіння поміститься... як через власні габарити, так і через перехідник, який заважає закрити бічну панель корпусу, якщо карту стандартно ставити, а не вертикально... ширини не вистачає, тобто ще й корпус під заміну.
"вертикально"?, там взагалі параша вийде, а горизонтально, так кришку не закрити, тільки кастом-кабель, або новий БЖ...
Ektalion
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Dremjke: 19.11.2022 13:45 А вообще, я всяких разных обзоров на ютубе посмотрел с этой картой и возникло ощущение, что эти разъёмы горят исключительно у одарённых личностей, которым категорически не рекомендуется лезть внутрь системного блока.
Кул сторі :laugh:
Vecchio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vpupkin: 19.11.2022 12:53 Если бы проблема была массовой то вони было бы намного больше.
Ога, модераторы НВидии на Реддите хорошо работают удаляют.
Плюс, сколько еще карт лежит у барыганов-перекупов.
Ektalion
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Vecchio: 19.11.2022 14:24 Ога, модераторы НВидии на Реддите хорошо работают удаляют.
Плюс, сколько еще карт лежит у барыганов-перекупов.
Плюс далеко не всі про це оруть в тернетах.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ох вже ці всесильні валізи від хуанга :laugh: перехідники, виявляється, горять-палають, пацани з оверів гарантують, але там модератори чистять, тут інфа приховується, юзери мовчать, в СЦ занесли, в медіа-ресурси занесли. і все, справу зроблено. злий хуанг знову всіх переграв, продає браковані карти по 3к і все у нього добре, 80% ринку дискретних GPU чи скільки там :lol:
utbrock
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна, Рівне

Повідомлення

leif: 19.11.2022 14:30 ох вже ці всесильні валізи від хуанга :laugh: перехідники, виявляється, горять-палають, пацани з оверів гарантують, але там модератори чистять, тут інфа приховується, юзери мовчать, в СЦ занесли, в медіа-ресурси занесли. і все, справу зроблено. злий хуанг знову всіх переграв, продає браковані карти по 3к і все у нього добре, 80% ринку дискретних GPU чи скільки там :lol:
так то воно так , але роз'єм однаково кончений :beer:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

utbrock: 19.11.2022 14:36роз'єм однаково кончений
мені він теж не подобається, але критика має бути обґрунтованою. те, що він не зручний і не додає надійності це взагалі поза сумнівом. далі, якщо горить — ок, це вже набагато серйозніше, треба про це писати. але тоді з'ясуємо по можливості, чому-коли-за яких обставин-як часто він горить. у всіх чи не у всіх і так далі.
Відповісти