Огляд та тестування NVMe-накопичувача Kingston NV2 місткістю 1 ТБ. PCI Express 4.0 для народу

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
yurablacker
Junior

Повідомлення

Либо я везучий на лотереи, либо комментаторы что-то не так делают с ссд)
Як саме ви тестували свій накопичувач? Так можна стверджувати, що і гомеопатія працює, мовляв "я захворів, прийняв і відчуваю, що мені воно допомогло". Я зі своїм пробував різні операційні системи, поки хіба що в інший комп'ютер ще руки не дійшли вставити. Але якщо 8 гб чи менше - результат ось на скріншоті:
2022-11-13.png
KROOM
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

після чого знижує швидкість до 360–375 МБ/с, а вже наприкінці — до 140 МБ/с. Непогані показники як для SSD початкового рівня
Якщо NVME-ssd просідає по швидкості вчетверо нижче ніж Sata - це не "непогано", це - неприйнятно. 700 МБ/с адекватний мінімум, але "будь-яка пам'ять з будь-яким контролером" на це не здатні :shuffle:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

1. в ssd slc кеш не вічно буде 150 ГБ, а по мірі зменшення обєму диска кеш теж буде зменшуватись. Також швидкість запису з кешу в TLC/QLC область пропорційна вільному обєму тієї області, тож при заповненому на 50% диску середня швидкість запису буде серйозно меньша ніж на пустому. Звичайно, при малих обємах це незамітно.
2. KROOM 140 МБ/с в останні 20% місця, з врахуванням п.1. і при прямому записі у флеш це просто фантастична швидкість як для 1 ТБ, навіть для TLC. Але запис йде спочатку в кеш, для безпеки даних від втрати живлення, а потім з нього в TLC - і поки кеш не звільниться нові дані нема куди писати. Тут хоч графік рівний, значить кеш не великий, встигає скидатись.
CKYHC
Junior

Повідомлення

Также на 33% возросло суммарное количество записываемых байтов, а это 160 ГБ на каждые 500 ГБ емкости.
ИМХО, недопустимо делать такие ошибки в технической статье.
мелкая деталь, но показывает что никто не вычитывал и не вникал в написанное.

ошибиться на 3 порядка это круто. перепутать ГБ и ТБ просто мило.
Sgt Pepper
Junior

Повідомлення

Слава Україні!
Підкажіть будь ласка олдфагу - чі заведеться девайс в якості накопичувача торентів через перехідник М.2-PCIe на старих платформах сокету 775 (PCIe 2.0 :gigi:) без бубнів? Завантаження систем з нього не потрібно. Теоретично каzzапі кілька років тому наче таке несподіване використання розглядали (https://www.cyberforum.ru/post15121745.html). Цікавить конкретно, чи визначить старий BIOS цього верблюда? :)
Sgt Pepper
Junior

Повідомлення

Героям Слава!
Сам п'ю, сам гуляю!
Сам питав, сам відповідаю: :)
На бабці Asus P5Q-EM (Intel G45 chipset) Кінг завівся майже без бубнів.
Едине, що прийшлось поміняти - перейти з інтерфейсу DVI на VGA, бо інакше - блекскрін зі старту.
Відповісти