Огляд та тестування NVMe-накопичувача Kingston NV2 місткістю 1 ТБ. PCI Express 4.0 для народу

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Огляд та тестування NVMe-накопичувача Kingston NV2 місткістю 1 ТБ. PCI Express 4.0 для народу

Уххх дякую, а я тільки недавно побачив цей накопичувач і якраз хочів знайти якийсь нормальний огляд.
А тут як думки прочитали :beer:

З,І, Ціна на нього просто шара (79уе/2950грн за 1ТБ,)
Bender_Rodriguez
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

PCI Express 4.0 для галочки, при 3500/2100 :-/
Про NV1 була купа відгуків як вони тухли за пів року. Може це работа над помилками?
drenorr27
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bender_Rodriguez: 11.11.2022 11:34 PCI Express 4.0 для галочки, при 3500/2100 :-/
Про NV1 була купа відгуків як вони тухли за пів року. Може це работа над помилками?
Ну, тут як глянути. За його ціну очікувати 7000 МБ/с точно не варто. В огляді підмітили що є той же КС3000 що на 20% дорожчий але набагато крутіший.

Зараз PCIe 4.0 M.2 на 4 лінії в ноутах тільки з’являється і то в флагманах та топ-ах.
Потім як дійде до середнього цінового сигменту та "дешману" почнеться як було з PCIe 3.0 M.2. На коробці великими літерами ULTIMATE SPEED SSD GEN4 а по факту там PCIe Gen4 тільки на 2 лінії. От таким ноутам якраз норм буде цей NV2 бо якраз швидкість як половина пропускної порту.
Steelmax
Member
Аватар користувача

Повідомлення

E21T, одно ядро, нет DRAM, спилены маркировки и как всегда вечная лотерея... :puke:
KC2500 или 3000 лучший вариант.
Enjoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

ну если подыхать не будут, то как бюджетный террик почему нет ? а так p31 gold - ftw :up:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

TBW смущает.
Palmond
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Может я чего-то не понимаю но на рынке есть тот же Samsung 980 1 TB (MZ-V8V1T0BW)
Чтение/запись - 3500/3000
Ресурс tbw - 600
И приобрести его можно за 3622грн. по версии hotline.
Про комментарий pci-e 4.0 тут (для галочки) полностью согласен :)
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vpupkin: 11.11.2022 12:10 TBW смущает.
Хлам якийсь, краще 20$ дозбирати і взяти щось адекватне
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

В принципі має право на життя, хто там в повсякденні переписує по 200ГБ+ туди-сюди, це специфічні професіонали, які таке купувати не будуть.
З + можна відмітити норм швидкість читання 4К блоків і низьку температуру при навантаженні, ну і ціна.
Це тестувався 1ТБ! - зараз ходовий розмір, в об'ємах нижчих показники будуть суттєво гіршими.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Megaclite: 11.11.2022 12:21Хлам якийсь, краще 20$ дозбирати і взяти щось адекватне
це 25% ціни сабжа.
А якщо треба просто ссд під ігри то чого б і ні.
Зараз 20уе це майже 800грн :-/ не так і мало.
Свого покупця точно знайде.
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ДядяСаша
хто там в повсякденні переписує по 200ГБ+ туди-сюди, це специфічні професіонали
пффф))
"танкіст", "дотер", та гравець в інші ф2п. Який нервує, б'є клаву, видаляє гру "більше ніколи грати в це лайно не буду", сходить покакає, через годину буде встановлювати заново.
drenorr27
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Palmond: 11.11.2022 12:21 Может я чего-то не понимаю но на рынке есть тот же Samsung 980 1 TB (MZ-V8V1T0BW)
Чтение/запись - 3500/3000
Ресурс tbw - 600
И приобрести его можно за 3622грн. по версии hotline.
Про комментарий pci-e 4.0 тут (для галочки) полностью согласен :)
А є той же кс3000 на 1 ТБ на хотлайні за 4180 грн з ресурсом 800 ТБ та швидкостями 7000/6000
Навіщо порівнювавти тоp рішення з low рішеннями?
yurablacker
Junior

Повідомлення

Придбав цю залізяку учора, crystal disk mark при першому запуску видає десь 3000/1800 лінійного зчитування/запису, а потім швидкість запису падає до 400 мегабайтів, що ти далі не роби. Я вже і windows з нуля поставив, і у другой слот його переставляв, чого тільки не робив. Буду шукати когось із знайомих, у кого можна його протестувати...
KROOM
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

yurablacker
а потім швидкість запису падає до 400 мегабайтів, що ти далі не роби
от саме тому виробник не вказує використану пам'ять, щоб не було розуміння про швидкість прямого запису, коли SLC -кеш вичерпано, або більше - йде фонове його очищення :shuffle:
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

block_stupid: 11.11.2022 13:15 "танкіст", "дотер", та гравець в інші ф2п. Який нервує, б'є клаву, видаляє гру "більше ніколи грати в це лайно не буду", сходить покакає, через годину буде встановлювати заново.
с облегчением вас :gigi:
yurablacker
Junior

Повідомлення

KROOM: 11.11.2022 20:24 от саме тому виробник не вказує використану пам'ять, щоб не було розуміння про швидкість прямого запису, коли SLC -кеш вичерпано, або більше - йде фонове його очищення :shuffle:
Та тут щось незрозуміле зовсім... Я знаю про кеш і як це працює, одного разу HD Tune мені видав красивий графік на запис, коли перші 150гб були записані зі швидкістю у 2 гб\сек, а потім швидкість падала до 400 мб\сек, все, як я і очікував. Але на практиці швидкість ріжеться якось рандомно, то після запису 5 гб, то після запису 100 гб. Я своїми експериментами скоро весь ресурс накопичувача вичерпаю, поки з'ясую, у чому справа, вже третій терабайт скоро піде. :-/ Якщо б не блістерна упаковка - скористався би правом 14 днів та вернув би назад продавцю. Едине, коли результати не скачуть - якщо розмір тестового файлу не перевищує 1-2 гб, тоді результати так, на висоті.
Palmond
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

drenorr27: 11.11.2022 13:22
Palmond: 11.11.2022 12:21 Может я чего-то не понимаю но на рынке есть тот же Samsung 980 1 TB (MZ-V8V1T0BW)
Чтение/запись - 3500/3000
Ресурс tbw - 600
И приобрести его можно за 3622грн. по версии hotline.
Про комментарий pci-e 4.0 тут (для галочки) полностью согласен :)
А є той же кс3000 на 1 ТБ на хотлайні за 4180 грн з ресурсом 800 ТБ та швидкостями 7000/6000
Навіщо порівнювавти тоp рішення з low рішеннями?
:-/ Смотря что считать (топовыми) решениями.
В статье указана ценовая политика 3400, найти по факту его можно за ~3к.
На рынке есть модели в том же ценовом сегменте превосходящие по параметрам, а именно (по версии ekatalog) :
1) Apacer AS2280P4U M.2 3099грн.
Tbw - 760
Чтение/запись - 3500/3000
2) A-Data XPG SX8100. 3193грн.
Tbw - 640
Чтение/запись - 3500/3000
3) Apacer AS2280P4U Pro M.2. 3199грн
Tbw - 760
Чтение/запись - 3500/3000
Это 3 модели ближайшие по ценнику, самсунговский же был как пример классического хорошего накопителя хоть и выше ценовой политикой. Я ж не спорю есть модели с еще лучшими характеристиками и бОльшей ценой, но если речь идет об кингстоновском то складывается впечатление что pci-e 4 тут для галочки и в своём ценовом сегменте тут есть к нему вопросы.
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kolio
Вже пройшов хоча б курс фізики 7-го класу?
Чи і далі передаєш 1 мегават з напругою 12 вольт?)
Чи просто мордочку з какашок висунув і знову тявкаєш?)
Dima4s
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

256гб буде тухнути за 2 роки) принаймні в мене за 2 роки 70тб запису :spy:
маю круціал на 64гб.. 5тий рік тарабанить файл підкачки на собі. і ще 76% життя пише. вічна штука))
Wladislav
Junior

Повідомлення

Либо я везучий на лотереи, либо комментаторы что-то не так делают с ссд)
Год назад покупал nv1 на 500гб, за год использования перезапись около 7тб из 160тб, скорости около заявленных при том, что у меня на ноуте PCIe 3.0 на 2 линии. Конечно, как держит скорость на протяжении копирования большого файла я не измерял, но как для рядового пользователя под систему и игры вполне хороший вариант. Брал на розетке по акции за 1500 карбованців
Відповісти