Довгострокові плани CD Projekt RED: п'ять ігор по «Відьмаку» та сіквел Cyberpunk 2077

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Предлагаю обсудить Довгострокові плани CD Projekt RED: п'ять ігор по «Відьмаку» та сіквел Cyberpunk 2077

Щось погане передчуття, коли замість однієї гри відразу анонсована трилогія та ще й сайд-проекти з лівими студіями…
спойлер
Щоб не вийшов конвеєр типу Асасіна
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Что-то они прямо разогнались. Потянут ли ?
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

dead_rat: 05.10.2022 10:26 Предлагаю обсудить Довгострокові плани CD Projekt RED: п'ять ігор по «Відьмаку» та сіквел Cyberpunk 2077
спойлер
Щоб не вийшов конвеєр типу Асасіна
якщо такий конвеєр, ак перші 4 гри асасинів, то я не проти :lick:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

st0k
Перші чотири як раз вже вийшли: 1, 2, 3 та Гвинт ;)
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

dead_rat: 05.10.2022 10:41 st0k
Перші чотири як раз вже вийшли: 1, 2, 3 та Гвинт ;)
блін, в натурі :D
Ostin
Member

Повідомлення

Ці поляки ніколи не вміли тримати себе в рамках. Піарять, як боженьки. А потім реальність боляче б'є. Ну просто скажіть, що все буде круто, а не Відьмак +3 та ще й сиквел панка. І все ого-го яке. Ці шановні товариші все ще не випустили новий патч на старий Відьмак 3, а обіцяли ще в 2020 це зробити. Патч. На стару гру. Не ремейк.
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Новина з розряду "ubisoft перелогинься".
Згадаємо померлого :weep:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вони б краще перші дві частини на двиглі третьої перевидали. Я б їх тоді ще раз купив.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ostin: 05.10.2022 10:45 Ці поляки ніколи не вміли тримати себе в рамках. Піарять, як боженьки. А потім реальність боляче б'є. Ну просто скажіть, що все буде круто, а не Відьмак +3 та ще й сиквел панка. І все ого-го яке. Ці шановні товариші все ще не випустили новий патч на старий Відьмак 3, а обіцяли ще в 2020 це зробити. Патч. На стару гру. Не ремейк.
Ну не надо перегибать. С пиаром и обещаниями они переборщили только с киберпанком, все остальные игры получались, лучше, чем от них ожидали. А по поводу "патча" на ведьмака, то там как бы ремастер. К тому же они отказались от помощи сторонней российской студии, после начала войны, и приходится теперь самим доделывать. И да, в 2020 был анонс, а не обещание выпустить
Carbon_100
Junior
Аватар користувача
Звідки: Kh

Повідомлення

Кибер панк др сих пор забагованная помойка, только из-за кучи багов удалил её.
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

вряд ли нормально переварят сиквел киберпанка, смотря на сам выпуск киберпанка
dret09
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Carbon_100: 05.10.2022 11:08 Кибер панк др сих пор забагованная помойка, только из-за кучи багов удалил её.
Прошёл на релизе и второй раз месяц назад. Ни одного критического бага. Да, косметики нужно много, но проходя второй раз игра выглядела ЗНАЧИТЕЛЬНО лучше с патчем 1.6
Mishutko
Member
Аватар користувача

Повідомлення

40 хв. назад доробив усі закази ріперів і вже пройдена гра, маю 50лвл і за весь час 2 бага...
Перший баг - когось там не було в потрібному місці по квесту (вийшов в головне меню, та заново загрузився і все норм)
Другий баг був з дверима - не відкривались хочь і був код доступу (труп на половину через них провалився, убрав труп і все норм )
Де ви там кучу багів знаходете для мене загадка.
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Верить им я бы не спешил. По кп2077 тоже обещали десятки длс, мультик и кучу контента. По факту ни одного длс ещё не выпустили, мультик отменен, куча контента превратилась в мини правки и лайтовые добавки типа "квартир и машин"
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Spiryt: 05.10.2022 10:37Что-то они прямо разогнались. Потянут ли ?
Шедевров с таким графиком не будет. В лучшем случае смогут выпускать приличные, но короткие игры, нет - просядут по качеству или скатятся в юбисофтовщину.

Відправлено через 1 хвилину 14 секунд:
Fen1xz
Мульт вышел же.
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag
Я про мультиплеер.
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 05.10.2022 10:48 Вони б краще перші дві частини на двиглі третьої перевидали. Я б їх тоді ще раз купив.
Всі би були задоволені ремастером відьмака 1, якщо на такому рівні як mafia definitive edition
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Перевипуск 1 та 2 Відьмака було б ТОП :shuffle: . З новим движком і графікою :rotate:
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Megaclite: 05.10.2022 12:50
Scoffer: 05.10.2022 10:48 Вони б краще перші дві частини на двиглі третьої перевидали. Я б їх тоді ще раз купив.
Всі би були задоволені ремастером відьмака 1, якщо на такому рівні як mafia definitive edition
Это уже будет ремейк, а не ремастер
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur: 05.10.2022 13:54 Перевипуск 1 та 2 Відьмака було б ТОП :shuffle: . З новим движком і графікою :rotate:
Ще б з переробленою бойовкою і на сдачу б сюжет освіжити. :D
Відповісти