Игровой ноутбук XMG Apex 15 Max оснащается процессором AMD Ryzen 7 5800X3D

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Ігровий ноутбук XMG Apex 15 Max оснащується процесором AMD Ryzen 7 5800X3D
Стільки питань і так мало відповідей)
Чому такі слабке відео до такого процесора. Навіщо тут такий процесор, якщо з потрібною задачею справиться якийсь H (тим паче з такими відео).
Такі сараї, а ще не навчились повноцінний роз'єм ddr класти на бік. І пхаємо sodimm.
Mini DisplayPort
Це ж крінж)) Такий тонесенький ноут, що не могли повноцінний порт зробити.
Realtek Gigabit LAN
мда...
card reader (microSD)
ще раз, мда...
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

В ближайшее время лэптопы с процессором AMD Ryzen 7 5800X3D наверняка представят и другие партнёры тайванцев, например, Dream Machines.
Не, не представим :lol:
MrH
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

block_stupid: 04.10.2022 13:47 Пропоную обговорити Ігровий ноутбук XMG Apex 15 Max оснащується процесором AMD Ryzen 7 5800X3D
Стільки питань і так мало відповідей)
Чому такі слабке відео до такого процесора. Навіщо тут такий процесор, якщо з потрібною задачею справиться якийсь H (тим паче з такими відео).
Такі сараї, а ще не навчились повноцінний роз'єм ddr класти на бік. І пхаємо sodimm.
Mini DisplayPort
Це ж крінж)) Такий тонесенький ноут, що не могли повноцінний порт зробити.
Realtek Gigabit LAN
мда...
card reader (microSD)
ще раз, мда...
Чисто маркетинговий шлак
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

block_stupid: 04.10.2022 13:47 Стільки питань і так мало відповідей)
Чому такі слабке відео до такого процесора. Навіщо тут такий процесор, якщо з потрібною задачею справиться якийсь H (тим паче з такими відео).
Десь на полях херсонщини парочка таких ноутів, але на базі Ryzen 9 3900 завдяки потужності цих CPU дуже вдало обраховують цілі та наводять нашу арту ;)
А так то маркетинг, звісно :gigi:
MORTAL
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкассы

Повідомлення

Dream Machines
завдяки потужності цих CPU дуже вдало обраховують цілі та наводять нашу арту ;)
А так то маркетинг, звісно :gigi:
И как раньше ракеты в космос летали без таких "потужностей"? А ведь там расчеты посложнее чем для арты :think:
А баллистический калькулятор можно установить практически на любой телефон
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

MORTAL: 04.10.2022 14:54 И как раньше ракеты в космос летали без таких "потужностей"?
В вашем мире земля плоской должна быть :gigi:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dream Machines: 04.10.2022 13:53 Не, не представим :lol:
Расширение продуктовой линейки дм до "примитивного" компьютерного железа (корпусов, вентиляторов, охладов) не планируется?
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dream Machines: 04.10.2022 14:46
спойлер
Десь на полях херсонщини парочка таких ноутів, але на базі Ryzen 9 3900 завдяки потужності цих CPU дуже вдало обраховують цілі та наводять нашу арту ;)
А так то маркетинг, звісно :gigi:
Не відміняє того, що з цією роботою справляться і менш габаритні ноутбуки, а при бажані коли все в машині, то робиться ультимативний ПК в кейсі, в рази потужніший.
Ще й при бажані ударо-вогне-тривкий та куленепробивний.
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

DuckRider: 04.10.2022 15:21 Расширение продуктовой линейки дм до "примитивного" компьютерного железа (корпусов, вентиляторов, охладов) не планируется?
А нужно? Вот объективно?
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dream Machines: 04.10.2022 15:29
DuckRider: 04.10.2022 15:21 Расширение продуктовой линейки дм до "примитивного" компьютерного железа (корпусов, вентиляторов, охладов) не планируется?
А нужно? Вот объективно?
А почему бы и нет? Китайцы пилят на любой вкус и с качеством "сколько денег дал - то и получил". Условный конкурент винги на рынке всегда интересен. Если будет команда знающих людей, например, как с командой, что делала первые мыши, то выйдет вполне актуальная и функциональная продукция
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

block_stupid: 04.10.2022 15:22 Не відміняє того, що з цією роботою справляться і менш габаритні ноутбуки, а при бажані коли все в машині, то робиться ультимативний ПК в кейсі, в рази потужніший.
Ще й при бажані ударо-вогне-тривкий та куленепробивний.
Я написав саме так, як мені хлопці написали. Висновки можете робити самі. Доречі є спеціалізоване ПЗ що не тільки розраховує політ того чи іньшого снаряду, але навіть вираховує розліт та можливі ушкождення.
Востаннє редагувалось 04.10.2022 15:37 користувачем Dream Machines, всього редагувалось 1 раз.
ImperiumAeternum
Member

Повідомлення

Dream Machines: 04.10.2022 15:29 А нужно? Вот объективно?
Смотря кому. Большинство фирм работают только within USA/EU, а DM ещё Украину и Казахстан охватывает. В них выбор не так богат.
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

DuckRider: 04.10.2022 15:35 А почему бы и нет? Китайцы пилят на любой вкус и с качеством "сколько денег дал - то и получил". Условный конкурент винги на рынке всегда интересен. Если будет команда знающих людей, например, как с командой, что делала первые мыши, то выйдет вполне актуальная и функциональная продукция
Возможно в головном офисе подобные мысли и ходят, но сегодня мы более сосредоточены на расширении линейки периферийных устройств. В любом случае спасибо за вопрос :beer:
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dream Machines: 04.10.2022 15:36 Я написав саме так, як мені хлопці написали. Висновки можете робити самі. Доречі є спеціалізоване ПЗ що не тільки розраховує політ того чи іньшого снаряду, але навіть вираховує розліт та можливі ушкождення.
Не сперечаюсь, що вони прекрасно виконують роботу. І зараз треба негайно робити якийсь там свій колхоз, а то хлопці ніби не шарять.
Які є мобільні продукти в швидкій доступності тими і користуються.
Був би час і гроші, то є цілі робочі станції на епіках та зеонах, в корпусі ноутів.
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Clevo вже випустили 15-ти дюймову версію цього ноута на Інтелах LGA1700 (Clevo NH55JNNQ або Eurocom Raptor X15)
https://www.notebookcheck.net/Eurocom-R ... 093.0.html
Більш докладно можна ознайомитися з досвідом користування новими аппаратами від власників, на форумі NotebookTalk, створеному на заміну старому доброму Notebookreview, який на жаль закрили.
https://notebooktalk.net/topic/368-offi ... op-thread/
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

block_stupid: 04.10.2022 16:04 Не сперечаюсь, що вони прекрасно виконують роботу. І зараз треба негайно робити якийсь там свій колхоз, а то хлопці ніби не шарять.
Які є мобільні продукти в швидкій доступності тими і користуються.
Був би час і гроші, то є цілі робочі станції на епіках та зеонах, в корпусі ноутів.
У сучасного військового обладнання з західних країн звісно вже немає обчислювальних систем на транзисторах та перфокартах, але варто розуміти, що обчислювальні системи мають на борту умовні ПК з початку нульових (в кращому випадку). А сучасні (хоч і цивільні) ноутбуки в десятки (якщо не сотні) разів швидші. Доречі навіть інструктори були здивовані швидкістю розрахунків :beer:

Отправлено спустя 2 минуты 14 секунд:
Lucas55: 04.10.2022 16:09 Clevo вже випустили 15-ти дюймову версію цього ноута на Інтелах LGA1700 (Clevo NH55JNNQ або Eurocom Raptor X15)
https://www.notebookcheck.net/Eurocom-R ... 093.0.html
Більш докладно можна ознайомитися з досвідом користування новими аппаратами від власників, на форумі NotebookTalk, створеному на заміну старому доброму Notebookreview, який на жаль закрили.
https://notebooktalk.net/topic/368-offi ... op-thread/
Не буде цієї шаськи :weep:
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dream Machines: 04.10.2022 16:25
спойлер
У сучасного військового обладнання з західних країн звісно вже немає обчислювальних систем на транзисторах та перфокартах, але варто розуміти, що обчислювальні системи мають на борту умовні ПК з початку нульових (в кращому випадку). А сучасні (хоч і цивільні) ноутбуки в десятки (якщо не сотні) разів швидші. Доречі навіть інструктори були здивовані швидкістю розрахунків :beer:
Ви говорите так ніби я з вами сперечаюсь, що ті ноути не треба. Я ж говорю ще й відносно сабжа. Що може бути краще. Але і "так піде".
А Ви ніби хочете доказати мені щось... і виправдати вбогі ноутбуки. Це ж не відміняє що ноут швидкий, але і того що він працює ледь на половину що може видати процесор.
спойлер
В нас і цивільні дрони які можуть підняти максимум 2 вога, це вершина технологічності, але це не відміняє того що за ту ціну може бути кращий виріб, або що не треба робити потужніші дрони з більшою кількісті вибугівки.
Востаннє редагувалось 04.10.2022 16:33 користувачем block_stupid, всього редагувалось 1 раз.
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

block_stupid: 04.10.2022 16:29 Ви говорите так ніби я з вами сперечаюсь, що ті ноути не треба. Я ж говорю ще й відносно сабжа. Що може бути краще. Але і "так піде".
А Ви ніби хочете доказати мені щось... і виправдати вбогі ноутбуки. Це ж не відміняє що ноут швидкий, але і того що він працює ледь на половину що може видати процесор.
Так і я не сперечаюсь, просто констатую факт
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dream Machines: 04.10.2022 16:33 Так і я не сперечаюсь, просто констатую факт
Так я з першого разу зрозумів, що ті ноути прекрасно виконують ту функцію і погодився. А ви далі як заведений почали мене в чомусь запевняти))) мабуть рекламний режим не виключається
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

block_stupid: 04.10.2022 16:34 мабуть рекламний режим не виключається
Обожнюю рекламувати XMG :gigi:
Відповісти