Відеокарта Intel Arc A770 Limited Edition надійде у продаж 12 жовтня

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Відеокарта Intel Arc A770 Limited Edition надійде у продаж 12 жовтня
Напишу хоч один коммент)
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Відеокарта Intel Arc A770 Limited Edition надійде у продаж 12 жовтня
Якби це було рік назад, я би напевно сказав "Вауу круто"

А коли в основних гравців на підході нова лінійка, скажу "Ну ок, най буде"
Real
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Вот если честно, если б кто-то предложил, взял бы чисто погонять пару дней :shuffle:
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Що за чувак?
Хоч би куртку шкіряну одягнув :spy:

Відправлено через 1 хвилину 2 секунди:
Real: 27.09.2022 21:21 Вот если честно, если б кто-то предложил, взял бы чисто погонять пару дней :shuffle:
Ага, типу хтось відмовився би :D
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

Знайшли час :facepalm: Тут основні гравці своїх монстрів випускають , а ці зі своїми пукалками вилізли
Dobivatel
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Так всі картки Intel дуже-дуже - "limited edition" :D
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_Andrik_: 27.09.2022 21:36 Знайшли час :facepalm: Тут основні гравці своїх монстрів випускають , а ці зі своїми пукалками вилізли
Ти вже приготовив 1100$ на нових монстрів?
Rage86
Junior

Повідомлення

В своё время RX480/GTX1060 очень и очень взлетели далеко не будучи топами, так что может ещё и бест баем оказаться.
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

Megaclite: 27.09.2022 21:56
_Andrik_: 27.09.2022 21:36 Знайшли час :facepalm: Тут основні гравці своїх монстрів випускають , а ці зі своїми пукалками вилізли
Ти вже приготовив 1100$ на нових монстрів?
Так , а що ?
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Щось мені підказує,що "limited editions" то просто назва така, замануха, а цих карт буде повно.
Alex646
Member

Повідомлення

Rage86: 27.09.2022 21:57 В своё время RX480/GTX1060 очень и очень взлетели далеко не будучи топами, так что может ещё и бест баем оказаться.
Там поддержка драйверов была нормальная. А у интела шо?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex646
У інтела найбільша кількість відеокарт на планеті, нехай і вбудованих. Особливих скарг на драйвера не спостерігається.
Kimonoy
Member

Повідомлення

Scoffer: 27.09.2022 23:16 Alex646
У інтела найбільша кількість відеокарт на планеті, нехай і вбудованих. Особливих скарг на драйвера не спостерігається.
ну як вам сказати:
https://www.intel.com/content/www/us/en ... phics.html
Creature4O
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_Andrik_: 27.09.2022 21:36 Знайшли час :facepalm: Тут основні гравці своїх монстрів випускають , а ці зі своїми пукалками вилізли
А ну покажіть мені у кого відік з 16Гб за 330уо?
Хоч би у нас не дуже дорожче було :pray:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kimonoy
Ну і в чому проблема якщо там написано що пофікшено просто оновись?
У нвідії пару днів назад з віндою 11 не задалось щось, наприклад, це ж не значить що треба терміново викидати відеокарти.
jt38
Member

Повідомлення

Creature4O: 27.09.2022 23:42А ну покажіть мені у кого відік з 16Гб за 330уо?
в свое время и гф750 можно было увидеть с 4 гб, только... оно ей надо? ну, серьезно?
Nasalot
Junior
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

В будь-якому разі:

1. Ще один гравець в дискретніх відяхах це плюс (монополії це зло);
2. Не кожен може собі дозволити відяху за кілобакс+ (та навіть за 500+);
3. Така пропозиція в такому ціновому сегменті не дасть Нвідіа/АМД піднімати ціну на початковий рівень/мідл;
4. Аналоги по продуктивності від Нвідіа/АМД ще більше просядуть в ціні (А770 з 16 Гб vs 3060 з 8 Гб - Інтел виглядає куди краще, навіть якщо не вірити тестам).

Особисто для мене одне з головних питань - як воно з платформою АМД буде товаришувати.
Steelmax
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex646: 27.09.2022 22:52 Там поддержка драйверов была нормальная. А у интела шо?
Ну да, 5 лет допиливали Полярис. В итоге все стояли в фермах :rotate:

Для рабочих приложух 16гб будет интересно, но я не думаю что есть смысл отказаться от 3060 12гб: CUDA, лучи и т.д. Хуан в этом секторе бог.
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

_Andrik_: 27.09.2022 21:36 Знайшли час :facepalm: Тут основні гравці своїх монстрів випускають , а ці зі своїми пукалками вилізли
Не только лишь всем нужны топы. В любом случае конкуренция это очень хорошо для нас потребителей :super:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Megaclite: 27.09.2022 21:56
_Andrik_: 27.09.2022 21:36 Знайшли час :facepalm: Тут основні гравці своїх монстрів випускають , а ці зі своїми пукалками вилізли
Ти вже приготовив 1100$ на нових монстрів?
буде вся лінійка до весни
Відповісти