Gigabyte GeForce RTX 4090 Gaming OС поступила в продажу на две недели раньше официальных сроков

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

asv: 27.09.2022 20:15 catdoom
Настолько мощные, что в киберговне в 4к выдает жалкие 23 кадра без DLSS 3, которая просто обычная уплавнялка. DLSS 3 будет работать на всех RTX 2000-3000 просто без уплавнялки.
Яку нормальні люди не будуть використовувати в будь-якому випадку так як вона годиться тільки для високогерцових моніторів, при малому фпс там буде лютий інпутлаг та затримка виводу кадрів. (Судячи з того, що я зміг зрозуміти то це буде банальна інтерполяція кадрів з затримкою в 1 кадр щоб мати можливість відмалювати проміжний кадр, отже сумарна затримка вже буде 2 кадри)
Wonderboy: 27.09.2022 20:26
waryag: 27.09.2022 19:35Консоли жрут 170-220 Вт и дают приличную картинку
Блум, блур, текстури аж на 2 Гб відеопам'яті, 30 фпс, агресивний LOD або обмеження відкритого простору різноманітними пагорбами/горами/будівлями... Я щось забув за цей шлак згадати? "Прілічная картінка" там лише на екранах телевізорів з купою увімкнених покращувачів.
Щось в тій же людині павуку я не помітив на консолях якихось люто поганих текстур, обмежень відкритого простору і купи пагорбів.
YasisiLiy
Junior

Повідомлення

XAMCTBO: 27.09.2022 17:14
vmsolver: 27.09.2022 16:52 Уже, только для 48 вольт сделали другой разъем.
Звісно ж інший, бо специфікації в нас не читають - якщо влазе, то туди обов'язково всунуть те що не треба.
Наприклад 8пін gpu влазить у 8 pin cpu на мамці, але чомусь не працює, бо 12В на замлю лягають.
Там ключі різні
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

brat472.5: 27.09.2022 11:38
nv_ua: 27.09.2022 11:18

Отправлено спустя 1 минуту 3 секунды:
_Slavko_
Бачу, як чели з платиною сісоніка, євги, асуса йдуть міняти свої бп)
Думаю чели з такими блоками просто зачекають доки виробник зробе кабель по типу запропонованого перехідника але в більш якісному виконанні (без додаткових з'єднань, 8 пін будуть вставлятися прямо в блок) і почне його роздавати/продавати, або ж як написав камрад вище - можна замовити кастомний ( тут у нас на форумі камрад робе офігенні кабелі за вміняєму ціну).
Друже а підкажи нік, хто тут з форумчан може зробити саме такий якісний кабель під замовлення, ато готуюсь до релізу, і боюсь комплектні кабелі дійсно слабенькі будуть!
catdoom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

asv: 27.09.2022 20:15Настолько мощные, что в киберговне в 4к выдает жалкие 23 кадра без DLSS 3, которая просто обычная уплавнялка. DLSS 3 будет работать на всех RTX 2000-3000 просто без уплавнялки.
Жалкая кривая ку2077, нет там графони, скорей графика 2007-года с прилепленной скотчем трассировкой, вовсе не показатель.
DLSS 3 одна сплошная уплавлнялка, это RTX4000 будет поддерживать DLSS 2, но не на оборот.
Dr_Werdenhoff
Junior
Аватар користувача
Звідки: Schwäbisch Gmünd

Повідомлення

the_did: 27.09.2022 14:57 Це якийсь кріндж. Одному мені вона виглядає як кусок гівна? Інженери та дизайнери зовсім не напрягалися?
Володар не зняв з неї плівки, тому й виглядає так.
walker_ua
Junior
Звідки: Херсон

Повідомлення

utbrock: 27.09.2022 10:56
Рекомендованная цена видеокарты GeForce RTX 4090 для рынка США составляет 1599 долларов.
сміливо множ на 2
растаможка $470 где-то
+ путь
1600 это с наваром магазина? если нет, то + он
я думаю где-то 2200-2300 будет
brat472.5
Member

Повідомлення

konb999: 27.09.2022 22:08
brat472.5: 27.09.2022 11:38

Думаю чели з такими блоками просто зачекають доки виробник зробе кабель по типу запропонованого перехідника але в більш якісному виконанні (без додаткових з'єднань, 8 пін будуть вставлятися прямо в блок) і почне його роздавати/продавати, або ж як написав камрад вище - можна замовити кастомний ( тут у нас на форумі камрад робе офігенні кабелі за вміняєму ціну).
Друже а підкажи нік, хто тут з форумчан може зробити саме такий якісний кабель під замовлення, ато готуюсь до релізу, і боюсь комплектні кабелі дійсно слабенькі будуть!
viewtopic.php?f=26&t=58224
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

konb999: 27.09.2022 22:08
brat472.5: 27.09.2022 11:38

Думаю чели з такими блоками просто зачекають доки виробник зробе кабель по типу запропонованого перехідника але в більш якісному виконанні (без додаткових з'єднань, 8 пін будуть вставлятися прямо в блок) і почне його роздавати/продавати, або ж як написав камрад вище - можна замовити кастомний ( тут у нас на форумі камрад робе офігенні кабелі за вміняєму ціну).
Друже а підкажи нік, хто тут з форумчан може зробити саме такий якісний кабель під замовлення, ато готуюсь до релізу, і боюсь комплектні кабелі дійсно слабенькі будуть!
оно вам надо, так мучать карту? возьмите нормальный бп c стандартами ATX 3.0 и ATX12VO 2.0

Отправлено спустя 1 минуту 56 секунд:
Wonderboy: 27.09.2022 20:26
waryag: 27.09.2022 19:35Консоли жрут 170-220 Вт и дают приличную картинку
Блум, блур, текстури аж на 2 Гб відеопам'яті, 30 фпс, агресивний LOD або обмеження відкритого простору різноманітними пагорбами/горами/будівлями... Я щось забув за цей шлак згадати? "Прілічная картінка" там лише на екранах телевізорів з купою увімкнених покращувачів.
bloom и blur вполне адекватные эффекты постпроцесса, геометрия, количество и дальность LOD для объектов дело желания и оптимизации. Посмотрите тот же Horizon 2, там всего этого нет а 60фпс есть ;)
enkosxs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Оптимизация в 2022 выглядит так:
спойлер
Одна 3д модель на 5к полигонов, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, Ctrl_C+Ctrl_V, = Lods!
:gigi:
PS это я к тому что зачем делать оптимизацию?! пусть геймеры платят за всё из своего кармана.
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

YasisiLiy: 27.09.2022 20:58 Там ключі різні
Ну різні, і шо тепер, не сувати туди роз'єм? :gigi:
спойлер
imgonline-com-ua-Resize-4Ch7C7p8UGoQW.jpg
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Это новая борьба за разъемы в бп. Если все 4х пиновые разъемы питания займет видеокарта - вы не сможете установить перефирую конкурентов
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Кто может позволить себе видеокарты за незначительные 100 тысяч гривен, сможет прикупить и блок питания за 15 тысяч.

Отправлено спустя 22 секунды:
Проблема надуманная
l-m
Member

Повідомлення

Wonderboy: 27.09.2022 20:26
waryag: 27.09.2022 19:35Консоли жрут 170-220 Вт и дают приличную картинку
Блум, блур, текстури аж на 2 Гб відеопам'яті, 30 фпс, агресивний LOD або обмеження відкритого простору різноманітними пагорбами/горами/будівлями... Я щось забув за цей шлак згадати?
Так, ти забув що вже 2 роки як вийшли нові консолі, де, наприклад, для текстур вже 10-12ГБ, а не 2.
І що на старті вони давали якісь топових на той час ПК-конфігів.
animal_black
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Shaolin_Style: 28.09.2022 00:24
konb999: 27.09.2022 22:08
Друже а підкажи нік, хто тут з форумчан може зробити саме такий якісний кабель під замовлення, ато готуюсь до релізу, і боюсь комплектні кабелі дійсно слабенькі будуть!
оно вам надо, так мучать карту? возьмите нормальный бп c стандартами ATX 3.0 и ATX12VO 2.0

Ага, прям побежал менять свой устаревший AX1600 ради маркетинга вида ATX 3.0 и ATX12VO 2.0. Вот чет мне кажется, что на какой-то части себя это блок будет производить вращательные движения с этими стандартами)

Очень улыбнуло, как люди не очень дружащие с физикой обсуждают обычную 12V линию на много много ампериков)
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

animal_black: 29.09.2022 20:55 Ага, прям побежал менять свой устаревший AX1600 ради маркетинга вида ATX 3.0 и ATX12VO 2.0. Вот чет мне кажется, что на какой-то части себя это блок будет производить вращательные движения с этими стандартами)
Дело ваше, есть желание протестировать поведение 4090 на не надлежащем бп, поделитесь опытом)

Отправлено спустя 24 минуты 56 секунд:
нашел довольно познавательное видео, правда все равно в моем случае я лучше обновлю блок питания - давно пора уже:
Відповісти