Gigabyte GeForce RTX 4090 Gaming OС поступила в продажу на две недели раньше официальных сроков

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
animal_black
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Как по мне, только Custom loop) 500+W в корпусе это мощщщно)
_Slavko_
Member
Аватар користувача
Звідки: Виноградов

Повідомлення

тот маленький конекторчик скипятиться нафіг. кількість пожарів виросте?
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Интересно, а в наши края это добро когда попадёт и по какой цене? :puzzle: :lick:
utbrock
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна, Рівне

Повідомлення

Рекомендованная цена видеокарты GeForce RTX 4090 для рынка США составляет 1599 долларов.
сміливо множ на 2
SyncUA
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Вот так смотришь на этот переходник, а потом на жгут проводов которые должны к нему подключиться, и как-то недоверие к нему всё больше и больше. :-/
Какой смысл было заново изобретать велосипед чтоб потом лепить вот такие переходники?
animal_black
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

SyncUA: 27.09.2022 11:03 Вот так смотришь на этот переходник, а потом на жгут проводов которые должны к нему подключиться, и как-то недоверие к нему всё больше и больше. :-/
Какой смысл было заново изобретать велосипед чтоб потом лепить вот такие переходники?
Вот такое будет в комплектах

https://www.corsair.com/ww/en/Categorie ... CP-8920284
_Slavko_
Member
Аватар користувача
Звідки: Виноградов

Повідомлення

SyncUA, все розраховане на то, що купите новий блок, де не буде переходників а буде все підключено кабелем з таким же прерізом, по якому буде іти 600ват в піках
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Telcontar: 27.09.2022 10:424x8 PIN-ових конектори
Я тоже с этого выпал в осадок :)
nv_ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Vpupkin: 27.09.2022 10:53 Интересно, а в наши края это добро когда попадёт и по какой цене? :puzzle: :lick:
У нас 3050, 3060 досі по +$100 від MSRP в дно-нерефах продають

Отправлено спустя 1 минуту 3 секунды:
_Slavko_
Бачу, як чели з платиною сісоніка, євги, асуса йдуть міняти свої бп)
_Slavko_
Member
Аватар користувача
Звідки: Виноградов

Повідомлення

nv_ua, звісно я свого блоку також не буду міняти, моєму блоку лише рік, з 10річного гарантійного терміну, а зроблю кастомкабель, ну це якщо буде якийсь апгрейд на щось подібне.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

600 вт це 50 ампер при 12 вольтах.
По рекомендаціі сумарна площа має бути 10 кв. мм. і щось я нічого подібного у тому перехідникові не бачу, в ньому піни набагато тоньші за Pci-e
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Тут однозначно надо новый БП, вешать 4090 на устаревшее "джерело харчування" это не серьёзно.
brat472.5
Member

Повідомлення

nv_ua: 27.09.2022 11:18

Отправлено спустя 1 минуту 3 секунды:
_Slavko_
Бачу, як чели з платиною сісоніка, євги, асуса йдуть міняти свої бп)
Думаю чели з такими блоками просто зачекають доки виробник зробе кабель по типу запропонованого перехідника але в більш якісному виконанні (без додаткових з'єднань, 8 пін будуть вставлятися прямо в блок) і почне його роздавати/продавати, або ж як написав камрад вище - можна замовити кастомний ( тут у нас на форумі камрад робе офігенні кабелі за вміняєму ціну).
MORTAL
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкассы

Повідомлення

SyncUA: 27.09.2022 11:03 Вот так смотришь на этот переходник, а потом на жгут проводов которые должны к нему подключиться, и как-то недоверие к нему всё больше и больше. :-/
Какой смысл было заново изобретать велосипед чтоб потом лепить вот такие переходники?
"Велосипед" нужен для тех кто не хочет менять свой хороший но старой ревизии АТХ БП , меня удручает другое - неужели нельзя было сделать на этом переходнике провода подлинее чтобы этот жмут проводов не висел на карте , а был аккуратно спрятан за поддон материнки ?
FunnyBear
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

З таким успіхом зовнішні відеокарти незабаром стануть нормою в купі з власним блоком живлення Залишилось лише красиво вирішити питання з пропускною здатністю даних.
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

_Slavko_: 27.09.2022 10:52 тот маленький конекторчик скипятиться нафіг. кількість пожарів виросте?
Додатковий вентель на сам перехідник :idea: :lol: :laugh: .
inquisition
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

_Slavko_: 27.09.2022 11:13 SyncUA, все розраховане на то, що купите новий блок, де не буде переходників а буде все підключено кабелем з таким же прерізом, по якому буде іти 600ват в піках
Дрессировка бичей: Новое начало :insane:
Интересно через 2-3 года дойдёт ли потребление флагманской системы в пользовательском игровом сегменте на одной ВК до бытового фена или пылесоса. :rolleyes:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я все чекаю коли відяхи будуть напряму в мережу втикатись будуть. В три фази. :D
IronAngel72
Member
Аватар користувача

Повідомлення

І позолота
Відповісти