У новій версії PlayStation 5 використовується 6-нм однокристальна система

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Maxhope
XSX - це шедевр в плані інженерії і дизайну. Були б там ігри від Sony, то взяв би його не задумуючись.
Rameron
Junior

Повідомлення

На рахунок писку БП - теж в себе подібного не помічав, консоль придбав в кінці 2021. Взагалі, сама PS5 неймовірно тиха, але от розкручування диску в дисковій версії - це капець, консоль в космос відлітає. Може якщо її підставку амортизувати, то звук буде тихіший? Враховуючи, що PS4 в мене не було, а б/у диски для неї коштують в середньому 400-500 гривень, то я все одно ні разу не пожалкував, що придбав саме дискову версію.
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rameron
Не писк , а шелест дросселей , у меня чуть шуршит если прислушиваться, самая первая ревизия , брал на старте продаж.
Telcontar
Ну я сейчас без ПК, так что взял и Ps5 и SX , обе хороши , бокс конечно вообще шикарный кубик , но я скажу что он в новых играх чуть более шумный чем PS5
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Telcontar: 27.09.2022 09:39ї і дизайну.
:spy:
Виглядає він норм, але шедевр....... я би так не сказав.
Якщо судити по тому що вже було, то гарна консоль це ХБокс 360 Еліт. А шедевр дизайну, це 3тя Фатка в хромі.
Щодо інженерої складової - так, тут все супер у майків.
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 27.09.2022 10:28Виглядає він норм, але шедевр.
Так на любителя ведь :-/ кому строгий минимализм , кому космолёт
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Maxhope: 27.09.2022 10:30кому космолёт
Це більше до ПС5 відноситься))
Доречі мені її дизайн дуже зайшов, не зайшли тільки розміри.

А ось 3тя фатка це саме шедевр дизайну, де нема перекосів в космольоти і мінімалізм. Там лакшері пристрій, вона виглядає шикарно і дорого.
Її ставити на рояль Стейнвей, вдягати смокінг, наливати ірландський віскі і запускати гру ))))
Шкода що в мене її не було, я щупав її у знайомого.
Востаннє редагувалось 27.09.2022 10:48 користувачем Sanьka, всього редагувалось 1 раз.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Sanьka
Мав на увазі простоту і універсальність. Він легко вписується у більшість інтер'єрів. Не те що моя біла "башта Саурона" :shuffle:
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Telcontar: 27.09.2022 10:44 Sanьka
Мав на увазі простоту і універсальність. Він легко вписується у більшість інтер'єрів. Не те що моя біла "башта Саурона" :shuffle:
Хлопець домовився про зустріч з продавцем — але той запізнювався. Джин вирішив зателефонувати і почув на іншому кінці жіночий голос, і вона «явно ніколи не грала у відеоігри».

Але на зустріч до нього приїхав чоловік середніх років: «Тільки поглянувши на нього, ти розумієш, що цей хлопець грає у відеоігри», — пише Джин. Він вирішив перевірити консоль, а заодно дізнався, що чоловік продає її не просто так: коли його дружина дізналася, що Play Station 5 — це не освіжувач повітря, то змусила чоловіка продати консоль.

«Я замовк, коли подивився йому в очі. Я відчув його біль», — ставить крапку в історії Джин.
Відповісти