Огляд та тестування ноутбука ASUS ROG Strix Scar 15 G533 на базі процесора Intel Core i9-12900H та відеокарти GeForce RTX 3070 Ti

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Предлагаю обсудить Огляд та тестування ноутбука ASUS ROG Strix Scar 15 G533 на базі процесора Intel Core i9-12900H та відеокарти GeForce RTX 3070 Ti

Вид - безусловно имеет, но ещё до конца обзора я уже понял что это будет поведение типичного ноута коих на рынке миллион, адские Т, шум, сброс частот и прочее. На кой покупать такую "игровую" машину?
solomoniks
Member

Повідомлення

Из-за видона, наверное. :)
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Навіть якщо не брати до уваги шум/нарів, а чисто крутий проц, відяху, озу, дизайн, підсвітку і ти такий "Віууу зараз шпільну" B-) і такий сідаєш.... за 15.6" монік і ........запускаєш Герої3, так як для усіляких шутерів цього реально мало. Це тупо незручно :gamer:

Хіба що розглядати його як переносний стаціонар для підєднання до нормального монітору у каюті. Але це таке собі заняття для моряків дальнього плавання.
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ото тут "фахівці" зібрались! :laugh:
Маю скар стрікс тільки 17 дюймів та з ВК 3080ти
З питань незручності екрану - дійсно вдома на 27 дюймах зручніше, але я не вважаю що таке рішення слід розглядати як виключно єдиний ігровий ПК вдома, я коли вдома на стаціонарі граюсь, а ноут у відрядження беру і як ввечорі трохи погратися і мозок перезавантажити після робочого дня досить непогане рішення. Як на мене, досить комфортно грати на 17 дюймах.
З приводу температур взагалі немає нічого критичного! В реальних сценаріях використання температура і ВК і ЦП в районі 85-85 градусів. Більш ніж комфортні температури для кремнію! Іноді під час запуску та завантаження ігор піднімається на декілька секунд до 93-97, але це, повторюю, НА ДЕКІЛЬКА СЕКУНД. В стрес тестах звісно гріється і тротлить, але ж в мене і стаціонар з 12900к в стрестестах за 100 піднімається і в тротлінг уходить! І це нормально, - це ж стрестести! Будь шо, він в мене вже пів року, наіграно досить багато годин, бо більшість часу зараз у відрядженнях проводжу, і нічого не згоріло, - нічого не поплавилось і навіть не тротлить, якщо, звісно, не ставити перед собою завдання ввести до тротлінгу, а просто робити те для чого він призначений - грати!
Я раніше і сам думав що ігровой ноут це х...ня, поки сам не купив. А зараз зробив висновок, що як другий ігровий ПК досить правильне рішення, - в будь якому місці, на виїзді, у відрядженні, - кинув до рюкзаку та і погнав собі!
vmsolver
Member

Повідомлення

Афигеть.. а я всем говорю, что температура 3060 около 67 градусов и при турбине 2600 об/мин в ноуте это шумно и невозможно пользоваться, и что поэтому хочу нормальный десктоп... Судя по обзору я счастливый человек, просто не знаю этого.
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Вартість, грн n/a (100 000+)
Не дякуйте :D
https://hotline.ua/ua/computer-noutbuki ... 33zw-xs97/
N3URO
Member
Аватар користувача
Звідки: Боярка

Повідомлення

"Але відносно компактні розміри пристрою наклали обмеження на систему охолодження і вона при високому навантажені сильно шумить. Звичайно, це недолік усіх потужних ноутбуків і з цим прийдеться змиритися"

Там есть такой ноут как "легион", абсолютно другой уровень, стриксы скатились давно уже :gigi:
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

А я ще здивувався.
Де такий ноут на тестах роутера взявся?
:up:
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

У меня, через неполные 3 года на таком ноутбуке:
1) растрескались динамики, при чем из я почти не использовал
2) вылетели футорки у шарниров
В остальном норм. Но магниевая рама тут маленькая, ноут жидкий. Качество корпуса хилое. А вот материнка супер, питание отличное. Охлад тоже норм.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Коли на прозору частину падає пряме світло ноут вже нормально працює? Пофіксили?
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

А якщо там проц замінити на і5 - система охолодження таки сможе жити без тротлінгу чи все ж відяха буде температуру загоняти в пекло?
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

tablestikus: 26.09.2022 17:05 А якщо там проц замінити на і5 - система охолодження таки сможе жити без тротлінгу чи все ж відяха буде температуру загоняти в пекло?
Нащо?
Вимкнути НТ або максимальний стан процесора
у плані *енергоспоживання* 99% поставити,
щоб бусту не було, вище пакету базового Ваттажу
це якщо біос порізаний.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kotya: 26.09.2022 21:00
tablestikus: 26.09.2022 17:05 А якщо там проц замінити на і5 - система охолодження таки сможе жити без тротлінгу чи все ж відяха буде температуру загоняти в пекло?
Нащо?
Вимкнути НТ або максимальний стан процесора
у плані *енергоспоживання* 99% поставити,
щоб бусту не було, вище пакету базового Ваттажу
це якщо біос порізаний.
Ну щоб отримати щось на чому дійсно можно грати не обмужуючи встановлене залізо тротлінгом
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

tablestikus: 26.09.2022 21:32
Kotya: 26.09.2022 21:00
Нащо?
Вимкнути НТ або максимальний стан процесора
у плані *енергоспоживання* 99% поставити,
щоб бусту не було, вище пакету базового Ваттажу
це якщо біос порізаний.
Ну щоб отримати щось на чому дійсно можно грати не обмужуючи встановлене залізо тротлінгом
Вимкнення НТ - хіба чимось завадить геймінгу?
Про вимкнення бусту - там вже є нюанси...
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kotya: 27.09.2022 12:27
tablestikus: 26.09.2022 21:32
Ну щоб отримати щось на чому дійсно можно грати не обмужуючи встановлене залізо тротлінгом
Вимкнення НТ - хіба чимось завадить геймінгу?
Про вимкнення бусту - там вже є нюанси...
Ну ужимання процессора це імхо не користування з коробки.
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

tablestikus: 27.09.2022 13:51
Kotya: 27.09.2022 12:27

Вимкнення НТ - хіба чимось завадить геймінгу?
Про вимкнення бусту - там вже є нюанси...
Ну ужимання процессора це імхо не користування з коробки.
Тоді оберти 100% і го.
З коробки.
Без троттлінгу!
(Але це не точно).
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kotya: 27.09.2022 17:05
tablestikus: 27.09.2022 13:51
Ну ужимання процессора це імхо не користування з коробки.
Тоді оберти 100% і го.
З коробки.
Без троттлінгу!
(Але це не точно).
Оце от "(Але це не точно)" і визива сум.
Відповісти