Майнери готують відеокарти до продажу використовуючи мийки високого тиску

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
EDDI
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Що RTX, що Zotac брати не збирався :D
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Rosberg
у меня нет ни спирта ни УЗ ванны. В Ютуб полно роликов, в которых моют под краном материнки и вполне себе серьезные сервисные центры.
vladdelkafa
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

EDDI: 25.09.2022 08:39 Що RTX, що Zotac брати не збирався :D
Може Colorful? :D Там я бачу вони на оркістан-маркеті шось демпінгують жорстко цінами на 4090. Цікаво, який процентаж цих карт проживе хоча б роки з два :lol:
Джон_Иваныч
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

maksim2020: 24.09.2022 16:34
Hotspur: 23.09.2022 23:01 миють в спирті. це я знаю. в воді ніхто з нормальних людей нічого не миє

Відправлено через 1 хвилину 25 секунд:
ніхто в воді не миє. взагалі. ніколи
Подивіться відео ось цього чувака, для розширення світогляду, т.м.: https://www.youtube.com/channel/UCKU5nw ... fXGBlKyvdw

Відправлено через 5 хвилин 30 секунд:
Rosberg: 24.09.2022 10:37 :lol: Я не можу з деяких коментів. Ще мій дідо мені наказував, що вода та електроніка - речі не сумісні.
То для вас, мабуть, відкриття, що вода (саме H2O) не проводить електричний струм? B-)
не думаю, що вони мили карти дистильованою водою

Отправлено спустя 3 минуты 2 секунды:
zmax: 25.09.2022 10:36 Rosberg
у меня нет ни спирта ни УЗ ванны. В Ютуб полно роликов, в которых моют под краном материнки и вполне себе серьезные сервисные центры.
тем, что течет из наших кранов, ноги мыть страшно, не то что железо
sainfo
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Джон_Иваныч: 25.09.2022 11:44... тем, что течет из наших кранов, ноги мыть страшно, не то что железо
Если на все это смотреть серьезно, то ничего в этом страшного нет, если все сделано грамотно и аккуратно.
К слову: лет восемь назад случайно залил системник токопроводящим раствором (благо выключенный). Полностью разобрал, тщательно все промыл проточной водой, потом в ванночке с 5л дистилята и потом просушка феном. И вот уже лет восемь все работает вообще без вопросов. Понятное дело что это не догма, просто другого выхода не было. Как бы там ни было, но это сработало ...
nv_ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Тим не менш, на LOX майнене без реальних фоток продається по 110% MSRP, в той час як в магазах взагалі по 150% MSRP досі.
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

купуйте в мене))) продам нижче найдешевшої ціни
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 23.09.2022 23:01
Ostin: 23.09.2022 21:24Та не тільки юзери, навіть редакція сайту оверів не знає, що це, виявляється, норма.
Зате досвідчені користувачі сайту зараз навчать мити електроніку під краном, як у "кращих сервісах".
миють в спирті. це я знаю. в воді ніхто з нормальних людей нічого не миє
Платы ноутбука после залития как раз и отмываются средствами для мытья окон и т.п. спирт и прочее такое не отмывает вообще. Другой вопрос там индивидуальный подход и тщательная очистка.

Больше интересно как это переживут вентиляторы они и так на картах традиционно сделаны слабенько а тут ещё вода...
catdoom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erkins007: 23.09.2022 22:45 catdoom
Второй никуда не денется тут как с пси - обратная совместимость.
Кто тебе такую сказку рассказал? Кардинально иной подход DLSS 3.0 :
DLSS 2.0 тыква.
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Лет 5 назад жена умудрилась залить работающий системник водой из вазы, 2-3 литра примерно. Вся вода попала внутрь через решётку вверху корпуса. Сразу разобрал, просушил феном, потом по классике на батарею до утра... Собрал думал без шансов, все запустилось и по сей день у родычей жужит.

Дома не повторять, так везёт не только лишь всем :gigi:
TerryCone
Member

Повідомлення

alexfuryk: 23.09.2022 23:33 В 4К потягне навіть 1080 і на ото мило по 144 Гц гидко дивитися. Маркетологи ковтають хліб, стригуть своє, доповідають кожаному, а "пипл хває". Печалька.
Скажи чесно: ти гравець Counter Strike 1.6 та GTA3? ;) :lol:

Отправлено спустя 19 минут 24 секунды:
Ostin: 24.09.2022 08:24 Earanak
Зараз будь-яка бу карта повинна вважатись після майнингу. Незалежно, що там розказує продавець. Відповідно, і підхід до купівлі має бути належний : низька ціна, перевірка вживу, бажано продавець з репутацією.
Ціну визначає ситуація на ринку у певний проміжок часу. Про перевірку вживу - цілком згоден: сам свою RX580 продавав хлопцям так. Вони прийшли, самі потестили й забрали. А от з "продавця з перевіреною репутацією" дещо смішно :lol: Ну, смішно в тому сенсі, якщо чувак, наприклад, клянеться, що карта не майнила, але сам вже продав карт з десяток, щоб заробити ту саму "заслужєнную репутацию" :laugh:

Отправлено спустя 25 минут 56 секунд:
maksim2020
То для вас, мабуть, відкриття, що вода (саме H2O) не проводить електричний струм? B-)
Хімічно чиста вода - так, є діелектриком, але вода - гарний природний розчинник, тому будь-які домішки солей та металів перетворюють її у електролит, який добре проводить електричний струм. Хімічно чиста вода може бути тільки у лабораторних умовах, а в житті вона має домішки, тому проводить електричний струм.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

catdoom
https://gamemag.ru/news/171455/dlss-3-g ... a-confirms
Новый, поэтому для старых серий и остаётся длсс 2, он никуда не девается и будет частью длсс3.
https://gamemag.ru/news/171455/dlss-3-g ... a-confirms
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TerryCone: 26.09.2022 08:00Хімічно чиста вода може бути тільки у лабораторних умовах, а в житті вона має домішки, тому проводить електричний струм
Заходиш у достатньо велику лікарню, за шоколадку питаєш медсестру, де у них роблять дистильовану воду (якраз для лабораторії), за копійки (або і безкоштовно) береш хоч відро. Якщо стільки не потрібно, можна купити в автомагазині 5-літрову баклажку.

Дістати дистильовану воду зараз взагалі не проблема, але я б краще дійсно звернув увагу на 99% ізопропиловий спирт, який коштує майже як хороший розведений спирт для внутрішнього прийому )))
Відповісти