Майнери готують відеокарти до продажу використовуючи мийки високого тиску

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 23.09.2022 19:42
Aveo: 23.09.2022 19:02Давление там низкое. На видео же видно
Ви на понялі, эта другоє.. :laugh:

Постив вже, але тема дуже підходяща
"Карта ідєальная ,толька смєніть пракладкі"
Зображення
Туди кота засмоктало?
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

сбитые кондёры прилагаются.
alexfuryk
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

І як там мамкіни геймери? Чи дуже багато наші бариги скинули ціни на вк після пос на єфірі? Всі ж прям ригали на те як майнери задирають від того ціни у всьому світі. Навіщо взагалі ті іграшки з променями і елесер, сеселер та іншими "улучшайзерами". В 4К потягне навіть 1080 і на ото мило по 144 Гц гидко дивитися. Маркетологи ковтають хліб, стригуть своє, доповідають кожаному, а "пипл хває". Печалька.
_VM_
Member
Аватар користувача
Звідки: Kiev

Повідомлення

Не бачу сенсу нервувати.

Адже фактично у кожному оголошенні уточнюють, що карточка не приймала участі у майнингу :teacher:
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Теперь с магазинов пропадут мойки
alexfuryk
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Devijack: 23.09.2022 23:35 Теперь с магазинов пропадут мойки
І що тут смішного? Клоун? Давай ліпше в Ізюм. Там зможешь популькати зі справжної зброї і в 1000Гц на свої очі. А не на дівані з 3080 чи 1080 та інше.
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

block_stupid: 23.09.2022 18:23 Хороший обдув, регулярна чистка, заміна термопрокладок і пасти, заміна вентиляторів, навантаження всього на 1% (це тіки геймери жарять на всі 100%).
Постоянная нагрузка 24/7 несколько лет со стабильной температурой в майнинге лучше для карты, чем переменная нагрузка с плавающей температурой несколько часов в день пару раз в неделю в гейминге (с)
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

alexfuryk
Нет спасибо, сторонники умереть по воде отцов командиров в патриотических пабликах, а не на оверах, тут люди с мозгами ну или их зачатками в основном.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Блин а как вообще нынче продавать то видеокарту. Как то можно доказать покупателю что видяха ни разу не майнила ? Ну я не знаю, может там есть какой то ID который записывается во время майнинга :-/

Прост никогда не задавался этим вопросом, преимущественно продавал железо знакомым людям. А сам ничего из б/у и не покупал раньше :-/
dicer46
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

Я б купував у майнера з репутацією "обслужена" ніж в геймера "не відкривалась"
MrH
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Nuclear World: 24.09.2022 01:08
block_stupid: 23.09.2022 18:23 Хороший обдув, регулярна чистка, заміна термопрокладок і пасти, заміна вентиляторів, навантаження всього на 1% (це тіки геймери жарять на всі 100%).
Постоянная нагрузка 24/7 несколько лет со стабильной температурой в майнинге лучше для карты, чем переменная нагрузка с плавающей температурой несколько часов в день пару раз в неделю в гейминге (с)
Насправді ні, чого:
1) Температури в майнінгу по контролеру памяті і саме навантаження вище набагато, так на моїй 6500XT в майнері контролер 98 градусів, память 84, чіп 72.
А в іграх 68 контролер, память 84, чіп 80. Про 3070 і 3080 я взагалі мовчу (там контроллер на стріксі 3080 довбиться в 110 градусів, в іграх в 85-90).
2) В картах метал мідь, а не ванадій з вольфрамом, плюс температурний перепад 40 градусів, так що міді на таке по-боку. Немає різниці цикли включення-вимкнення, бо в конденсаторах ці процеси проходять постійно.
3) На чіпах грає роль сама температура, після 90 градусів іде деградація струмопровідних мідних частин в чіпі, і чим тонше - тим гірше. І якраз контролер памяті найбільш вразливий через набагато меншу їх товщину в деяких частинах заради швидкодії.

Того і дохне на майнерських картах контроллер памяті чи сама память, а здохши контроллер уносить за собою весь чіп і все-одно що ядра цілюсінькі в чіпі.
Востаннє редагувалось 24.09.2022 08:25 користувачем MrH, всього редагувалось 1 раз.
Ostin
Member

Повідомлення

Earanak
Зараз будь-яка бу карта повинна вважатись після майнингу. Незалежно, що там розказує продавець. Відповідно, і підхід до купівлі має бути належний : низька ціна, перевірка вживу, бажано продавець з репутацією.
Хоча, я особисто все одно не купував би. Краще вже амд по знижці та з гарантією.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Ostin, для меня это больше вопрос про порядочность и чистую совесть чем про ценник.
Все равно планирую продавать по самой нижней отметке, так сказать.
Rick Dalton
Member
Аватар користувача

Повідомлення

честно говоря новость чисто чтобы напугать, большинство просто продует воздуходувкой за 20$ с али, или вообще феном для волос и продаст карты.
если будете брать карты с майнинга, то лучше просите разобрать карту при вас, если там well-done гпу или память, то до свидания, ржавчина на железках или пластинах то ничего не меняет, а тут им может жить осталось недолго.
Volodimir: 23.09.2022 21:20
WhiteNigger: 23.09.2022 20:49с алика людям рыксы и паскали почти все ржавые приходили.
можно фото? Чему там ржаветь?
лично мне карта из Китая пришла вот с такими приколами
спойлер
в других местах ничего подобного нет, только здесь
ЗображенняЗображення
но я не жалуюсь ибо 3080 стрикс за 770$ в конце июня - это очень хорошее предложение.
конкретно с рыксами с али я видел что у них есть ржавчина на этом месте
спойлер
Зображення
видел ещё коррозию на самих платах, но долго придётся искать чтобы дать фотку.
Востаннє редагувалось 24.09.2022 09:23 користувачем Rick Dalton, всього редагувалось 1 раз.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Hotspur: 23.09.2022 23:01миють в спирті. це я знаю. в воді ніхто з нормальних людей нічого не миє
Руки теж спиртом? :rotate:

Отправлено спустя 5 минут 24 секунды:
Earanak: 24.09.2022 08:15Блин а как вообще нынче продавать то видеокарту. Как то можно доказать покупателю что видяха ни разу не майнила ? Ну я не знаю, может там есть какой то ID который записывается во время майнинга
Знакомым. Или знакомым знакомых.
Джон_Иваныч
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

MrH: 24.09.2022 08:24
Nuclear World: 24.09.2022 01:08

Постоянная нагрузка 24/7 несколько лет со стабильной температурой в майнинге лучше для карты, чем переменная нагрузка с плавающей температурой несколько часов в день пару раз в неделю в гейминге (с)
Насправді ні, чого:
1) Температури в майнінгу по контролеру памяті і саме навантаження вище набагато, так на моїй 6500XT в майнері контролер 98 градусів, память 84, чіп 72.
А в іграх 68 контролер, память 84, чіп 80. Про 3070 і 3080 я взагалі мовчу (там контроллер на стріксі 3080 довбиться в 110 градусів, в іграх в 85-90).
2) В картах метал мідь, а не ванадій з вольфрамом, плюс температурний перепад 40 градусів, так що міді на таке по-боку. Немає різниці цикли включення-вимкнення, бо в конденсаторах ці процеси проходять постійно.
3) На чіпах грає роль сама температура, після 90 градусів іде деградація струмопровідних мідних частин в чіпі, і чим тонше - тим гірше. І якраз контролер памяті найбільш вразливий через набагато меншу їх товщину в деяких частинах заради швидкодії.

Того і дохне на майнерських картах контроллер памяті чи сама память, а здохши контроллер уносить за собою весь чіп і все-одно що ядра цілюсінькі в чіпі.
И на каком алгоритме у тебя такие температуры? Мб есть скрины?
спойлер
12131.jpg
Востаннє редагувалось 24.09.2022 09:42 користувачем Джон_Иваныч, всього редагувалось 2 разів.
NuclearRobinson
Member
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Я бачив як миють плати водою з-під крану щіткою з додаванням миючих засобів по типу для посуду. І нічого, все нормально, головне одразу після промивки видалити воду та поставити плату на нижній підігрів на годину-2)

Відправлено через 39 секунд:
DuckRider
Він там спав :laugh:
Джон_Иваныч
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

del
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

VRoman: 23.09.2022 19:22 Я их и без майнинга так отмывал раньше, и материнки и кулеры процессоров. Отличный способ. Главное потом у вентилятора положить на денёк, чтобы продуло и просохло всё прежде чем включать. Единственное что плохо, смываются наклейки с серийным номером, и прощай гарантия.
Я свои мыл спиртом. Даже сушить не нужно.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Earanak: 24.09.2022 08:15Блин а как вообще нынче продавать то видеокарту. Как то можно доказать покупателю что видяха ни разу не майнила ?
никак
Такие времена как после первой волны майнинга.
Купил вчера у майнера местячкового, 6 rtx 3070 по 15к отдавал. Чистенькие даже.Мне нужны в игровые сборки были, вскрыл их, прокладки сменил, термопасту перемазал и вперед :)
Дал майнер 2 недельки на проверки. Получше чем некоторые продавцы :gigi:

Отправлено спустя 2 минуты 38 секунд:
по видео - ребята это только первый этап очистки. Дальше отмоют и будет хорошо если укажут что с ферм, а то некоторые продаваны, особо ублюдочные, будут толкать как новые с магазина.
Я еще помню как покупал с ферм радеоны 6870 ,на которых майнили. Одна до сих пор работает :gigi:
Відповісти