Огляд і тестування ігрового бездротового маршрутизатора ASUS ROG Rapture GT-AX6000 EVA Edition

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

grumbler
Технічно було описано, що можна отримати за ці гроші, і чому це роутер не вартий свої грошей та яка йому ціна.
Для красоти можна взяти тплінк, накатати openwrt с rgb скінами, запулити в коробку з "ігрового" китайського роутера. І буде ще краще)
Воно навіть на фото гріше алішного китайця, там мабуть 99% вартості корпусу пішло на вставку логотипу рогів.
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Sanьka: 19.09.2022 18:39
master: 19.09.2022 16:15а ось щодо "серьозного девайсу", судячи з вашої логіки замість шгрового ноута "краще за ці гроші отримати вже серйозний девайс"
Порівняння в данному випадку неправильне.
Девайси мають різну направленість
Я же пропоную замість одного роутера купити інший (або точку+маршрутизатор) що буде виконувати ті ж функції але мати більш потужний сигнал, стабільність та функції .
Але щодо мене, то для дому що перше , що друге нафіг не потрібно в 99.99% випадків.

Отправлено спустя 3 минуты 8 секунд:
master: 19.09.2022 17:45ну таке, AX58U це як раз "золота середина"
Я працюю в продажах. І ти знаєш питання золотої середини для кожного своє .
Для більшості це туполінк 841 чи С6 ;)
Для інших - сяомі.
Для тебе Асус 58. Для мене Лінксіс 9600.
А давайте Конструктивно. Ви стверджуєте, що за ціну сабжа можна взяти краще залізо. Можете навести приклад і бажано вказати, чим приклад краще за сабж?
стосовно "золотої середини" я мав на увазі з того, що особисто тестував, серед Асусів досі вважаю AX58U одним з найкращих.

Відправлено через 11 хвилин 8 секунд:
block_stupid: 19.09.2022 18:59
master: 19.09.2022 16:34 та кожному своє, можна звісно окремо купити "круті", точку, роутер і світч, поставити все це в стійку 19", а ще туди ДЖБ і скляні дверцята. Але НАВІЩО???
в моєму списку залізо, яке займе стільки ж скільки сабжовий роутер (адже ж він буде не з складеними антенами).
ну гаразд, візьмемо інший приклад, щоб було простіше. Трактор John Deer коштує $130000, він дуже крутий, там навіть автопілот є і купа електроніки, але фермер не їздить на ньому в супермаркет, для цього в нього є крузак, хоча він вдвічі дешевший :gigi:
Ви бачте але це знову дурна аналогія. Ми говоримо про роутери, вони роблять однакову роботу, для однакової цілі. І за одну і ту ж ціну, один всирається, а інший тящить.
любите аналогії з тракторами.
спойлер
Так от є джон дірі за 130К, виконує свою роботу, і тут приходить беларусь з своїм класичним г-трактором і продає за таку ж ціну.
Гроші ті самі, цілі ті самі, тільки з останім налюбишся, і навіть половину не зробить з того що зробить джон дірі.
професійне обладнання потрібне для професійного застосування
Нічим не гірше виконує свою роботу, а UI, давно на більшості є "спрощена" морда, для домогосподрників.

Та навіть мій приклад, більше про 10гбе, за ті ж гроші. А так то вже навели приклади корпоративних варіантів, і там надійність. І от за такую ціну, краще взяти корп рішення навіть для дому, ніж сабж.
в вашому прикладі є одна вада: цей асрок не купити в Україні, а так все круто. та й Intel AX200 як точка доступу буде на порядок гірше. Це банальна фізика, більшість роутерів мають FEM (front-end modules), які по суті є малошумлячими підсилювачами, від них сильно залежить дальність дії і врешті швидкість. І займатися зборкою і налаштуванням такого рішення будуть одиниці...

приклад із трактором була до того, що кожен інструмент має застосовуватися там, для чого він створений. звісно, приклад дещо гротескний, але я лише намагався донести свою думку :) нам мою думку застосовувати корпорейт вдома варто в одному випадку, якщо обладнання було вкрадене з роботи дісталося нашару. Іншого сенсу немає, тому що обладнання має абсолютно різне призначення!

Відправлено через 3 хвилини 11 секунд:
grumbler: 19.09.2022 23:54 В цілому весь срач звівся до:
1. Роутер гімно.
2. Бо дорогий.
3. Патамушта рукус краще.
4. Бо карпаратив краще, ніж сохо.
5. Всім байдуже що воно вміє, бо його цільова аудиторія "ргб - дайте 2".

Я все вірно розумію? Це точно технічний форум, а не бабці насіння на лавці лузкають?
абсолютно точна характеристика срача. Роутер дуже крутий, потужний і функціональний. Так, дорогий, особливо версія EVA Edition, але тут і війна винна в підвищенні курсу.
Чим рукус краще, я так і не збагнув. Зрозумів, що "краще чим асус" в все...

Відправлено через 3 хвилини 32 секунди:
block_stupid: 20.09.2022 00:22 grumbler
Технічно було описано, що можна отримати за ці гроші, і чому це роутер не вартий свої грошей та яка йому ціна.
Для красоти можна взяти тплінк, накатати openwrt с rgb скінами, запулити в коробку з "ігрового" китайського роутера. І буде ще краще)
Воно навіть на фото гріше алішного китайця, там мабуть 99% вартості корпусу пішло на вставку логотипу рогів.
взяти тіпілнк - такий?
спойлер
Без імені2.png
так він 18999 грн коштує :-P
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А давайте Конструктивно.
Я не Санька, але за ці гроші береться 2 убіка, точка і маршрутизатор, або навіть точка за 6К. І там чудове залізо, класні налаштовані антени, стабільна робота, надійність. Такі сетап антен окремо брати, і якби продавав асус, то вимставив би прайс в 20к грн.
цей асрок не купити в Україні
Я вже 4-й місяць все замовляю не в Україні, і приїзжає поштою (бо це в 2 рази мінімум дешевше обходиться, банально рівно сидячи на попі, єдиний мінус доставка 1-2 тижні).
Intel AX200 як точка доступу буде на порядок гірше
*201. Не буде.
застосовувати корпорейт вдома варто в одному випадку, якщо обладнання було вкрадене з роботи дісталося нашару. Іншого сенсу немає, тому що обладнання має абсолютно різне призначення!
Не має воно різного призначення, воно має абсолютне теж саме призначення. Тільки одне робить свою роботу, аби рахувалось, інше виконує її якісно. Плиточник, один візьме 1к грн і все буде криво з диким розходом ресурсів і треба контролювати. Інший 3К грн і все чудово під ключ. Але перший вирішив просто підняти прайс, без вдосконалення скілів.
Роутер дуже крутий, потужний і функціональний
Крутий :lol: Як раз зможе свій гігабіт туди сюди ганяти. По функціоналу, це типовий роутер і ти всім нікого не здивуєш, особливо тих хто альтернативні прошивки ставить. А корпус рівня китайського підвалу, просто дууууууже убогий корпус.
Чим рукус краще
Пройдіть в гугл і подивіться хочаб фото внутрянки на ці гроші.
Зрозумів, що "краще чим асус" в все...
За остані роки доречі, не поганий взагалі то аргумент.
взяти тіпілнк - такий?
навіщо мені рендер?

Відправлено через 4 хвилини 1 секунду:
Купуйте асус за х5 прайс, та радійте)
Я як буду оновлюватись тому візьму собі збірку яку вище описав. Замість ax201, можливо візьму точку він юбіка (з докидом прайса). Але вистачить і ax201, бо не в мене користучавіч не десятки будуть.
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Купуйте асус за х5 прайс, та радійте)
Я як буду оновлюватись тому візьму собі збірку яку вище описав. Замість ax201, можливо візьму точку він юбіка (з докидом прайса). Але вистачить і ax201, бо не в мене користучавіч не десятки будуть.
а ви вкурсі, що ах201 не запрацює в вашому асроку? ну там є певні особливості, про які ви очевидно не в курсі, ну то таке...
я куплю асус і раджу робити так всім, хто не бажає заморочуватись з налаштуваннями і виловлюванням глюків.

Відправлено через 4 хвилини 25 секунд:
Пройдіть в гугл і подивіться хочаб фото внутрянки на ці гроші.
а що там дивитись? там краще чіпи? (ВСМ - погані???), кращі ємності чи індуктивні розв'язки? чи радіатори вищі?? ну от серйозно, ну навіщо ця маячня?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

master: 20.09.2022 10:45Чим рукус краще, я так і не збагнув.
Для початку краще антенами. В рукусі ФАР, а тут рухомі зовнішні антени на котрих заявлений beamforming в принципі неможливо реалізувати бо вони, раптово, рухомі.
І коли beamforming заявляється в умовних кінетіках по 50 баксів то це теж трішки смішно, але типу що з тих китайців взяти, то в пристрої за 18к очікується що воно таки має працювати належним чином. В рукусах ходиш по хаті і ФАР реально на тебе наводиться, стократно перевірено на практиці.
Шумодавка сильно-сильно краще, власне як і в арубах, і навіть в юбіках.
Стабільний вилизаний софт, котрий просто працює.
А що ще треба? Свистоперділок немає, так.
Востаннє редагувалось 20.09.2022 11:49 користувачем Scoffer, всього редагувалось 1 раз.
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer: 20.09.2022 11:36
master: 20.09.2022 10:45Чим рукус краще, я так і не збагнув.
Для початку краще антенами. В рукусі ФАР, а тут рухомі зовнішні антени на котрих заявлений beamforming в принципі неможливо реалізувати бо вони, раптово, рухомі.
І коли beamforming заявляється в умовних кінетіках по 50 баксів то це теж трішки смішно, але типу що з тих китайців взяти, то в пристрої за 18к очікується що воно таки має працювати.
Шумодавка сильно-сильно краще, власне як і в арубах, і навіть в юбіках.
Стабільний вилизаний софт, котрий просто працює.
А що ще треба? Свистоперділок немає, так.
ЩО????? ФАР????
ви колись бачили ФАР??
в рукусі ось це:
Зображення
і це не ФАР... це звичайні друковані антени
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

master
Це і є ФАР, а не "звичайні друковані антени" :horror:
PS: я тут якби за універським фахом трішки того, з радіолокацією. Я в курсі як виглядають і працюють антени.
Навіть з тих чотирьох асусних штирів можна було б зібрати ФАР хай і не в трьох так хоч в двох площинах, якщо намертво зафіксувати, а не так що юзверь ходе і круте їх як йому заманеться. Власне саме так і передбачалась робота бімформінгу. Але втрутились маркетологи з моднячими дизайнерами і щось раптово пішло не так. :laugh:
Востаннє редагувалось 20.09.2022 12:00 користувачем Scoffer, всього редагувалось 4 разів.
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

master: 20.09.2022 11:09 а ви вкурсі, що ах201 не запрацює в вашому асроку?
Ну тут не асрок винен, і все таки сам модуль можна запустити, але погоджусь деякі костилі є. можу Пожертувати і взяти не коробочку а інтдастріал мамку чуть дешевше, в дешевчий корпус, і візьму зовнішній юбік, як точку, буде ще краще.

маячня
це
я куплю асус і раджу робити так всім
Susanin
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

Sanьka: 19.09.2022 15:56 Тут питання чисто цінового характеру. Якщо ти готовий платити таку ціну, то не краще за ці гроші отримати вже серйозний девайс?
Люди які приходять за таким товаром навіть назв, що ви перелічили не знають.
Ви плутаєте сегмент проф. обладнання з мас.маркетом. Людині що прийшла купляти цей товар скоріш за все байдуже чи коштує він 15к гривень чи 25к.
Та і налаштування всього цього ще потрібно робити. Нашо воно кому треба? - Товар сподобався, дістав гроші та купив. Дома за 3 хвилини наштував і живеш далі.
Оно айфони лежать по 70к грн і нічого, беруть. Хоча за ці гроші вони могли б купити супутниковий зв'язок (напевно), 4 сяомі, але ні, все одно беруть айфони.
З відеокартами та іншим майном те ж саме.
vladdelkafa
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Susanin: 20.09.2022 12:13
Sanьka: 19.09.2022 15:56 Тут питання чисто цінового характеру. Якщо ти готовий платити таку ціну, то не краще за ці гроші отримати вже серйозний девайс?
Люди які приходять за таким товаром навіть назв, що ви перелічили не знають.
Ви плутаєте сегмент проф. обладнання з мас.маркетом. Людині що прийшла купляти цей товар скоріш за все байдуже чи коштує він 15к гривень чи 25к.
Та і налаштування всього цього ще потрібно робити. Нашо воно кому треба? - Товар сподобався, дістав гроші та купив. Дома за 3 хвилини наштував і живеш далі.
Оно айфони лежать по 70к грн і нічого, беруть. Хоча за ці гроші вони могли б купити супутниковий зв'язок (напевно), 4 сяомі, але ні, все одно беруть айфони.
З відеокартами та іншим майном те ж саме.
Специфічна категорія мамкіних мажорів :D

Отправлено спустя 15 минут 26 секунд:
block_stupid: 20.09.2022 11:00 Не має воно різного призначення, воно має абсолютне теж саме призначення. Тільки одне робить свою роботу, аби рахувалось, інше виконує її якісно. Плиточник, один візьме 1к грн і все буде криво з диким розходом ресурсів і треба контролювати. Інший 3К грн і все чудово під ключ. Але перший вирішив просто підняти прайс, без вдосконалення скілів.
Ви плутаєте людей з інженерним мисленням та навичками з медіократичними консьюмерами при бабках.
Я б теж брав скоріш за все убіки, або кастом, але ж не всі такі, як ми :)
Та й взагалі: є попит - є пропозиція.

block_stupid: 20.09.2022 11:00
Роутер дуже крутий, потужний і функціональний
Крутий :lol: Як раз зможе свій гігабіт туди сюди ганяти. По функціоналу, це типовий роутер і ти всім нікого не здивуєш, особливо тих хто альтернативні прошивки ставить. А корпус рівня китайського підвалу, просто дууууууже убогий корпус.
Про корпус не погоджусь - якщо лишити за дужками специфічну ядерну палітру, то виглядає доволі якісно та цікаво. Як на мене, дешево виглядають тіки антени.
Хоча стилістика загалом не моя, але якщо б мені було років з 15... :D

block_stupid: 20.09.2022 11:00
Зрозумів, що "краще чим асус" в все...
За остані роки доречі, не поганий взагалі то аргумент.
Та є в них нормальні роутери, щось ви прям ненависть якусь генеруєте до ASUS. Так, це вже не те, що було декаду тому, коли просто береш умовний RT-N16 та роками не виникає питань, але є досить непогані моделі, типу того ж RT-AX58U, про який вже писали вище.
sk1nface
Junior
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Ни на что не намекаю,что мне гигабитного MR50G хватает даже на комфортную игру в VR. А для обычных онлайн-др*чильн - подавно...
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer: 20.09.2022 11:49 master
Це і є ФАР, а не "звичайні друковані антени" :horror:
PS: я тут якби за універським фахом трішки того, з радіолокацією. Я в курсі як виглядають і працюють антени.
Навіть з тих чотирьох асусних штирів можна було б зібрати ФАР хай і не в трьох так хоч в двох площинах, якщо намертво зафіксувати, а не так що юзверь ходе і круте їх як йому заманеться. Власне саме так і передбачалась робота бімформінгу. Але втрутились маркетологи з моднячими дизайнерами і щось раптово пішло не так. :laugh:
знаєте, мені байдуже який в вас універський фах, але те що ви кажете(ФАР???) це не фар. Це пара антен, звичайних диполів зорієнтованих перпендикулярно для прийому хвиль із горизонтальною і вертикальної полярізацією. І все :)
Важливо, щоб полярізація передавача і приймача співпадали, тоді забезпечуються найкращі умови прийому і для стаціонарних Wi-Fi клієнтів це зазвичай забезпечується, оскльки антена ноутбука і роутера зазвичай зорієнтовані перпендикулярно поверхні стола. Але це за умов прямої видимості, тоді як через відбиття сигналу на проймі може змінитися його фаза і навіть полярізація. От тут в нагоді мати антени "хрестом" або використовувати кругову полярізацію взагалі.
короче, сперечатися немає сенсу, хочете купляти рукус із ФАР (насправді не ФАР) - купляйте.
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

master
Ну ви ж не серйозно заявляєте, що між asus та ruckus немає різниці? Це просто смішно. :rotate:
Я думаю абсолютній більшості відома різниця між корпоративом та сохо рішеннями тому загострювати на цьому увагу немає необхідності.
Враховуючи ціну та позиціювання сабжа виробником, очевидно до нього будуть претензії.
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer
Гаразд, погарячкував, в рукуса ФАР та й я теж роботу ФАР розписав.
Втім я чогось про активну ФАР (АФАР) згадав, як раз із радіолокації...

Відправлено через 14 хвилин 30 секунд:
Ekz0rcyst: 20.09.2022 15:51 master
Ну ви ж не серйозно заявляєте, що між asus та ruckus немає різниці? Це просто смішно. :rotate:
Я думаю абсолютній більшості відома різниця між корпоративом та сохо рішеннями тому загострювати на цьому увагу немає необхідності.
Враховуючи ціну та позиціювання сабжа виробником, очевидно до нього будуть претензії.
Так я ж кажу, яка різниця в копорейта над soho: механізми безпеки корпоративного рівня, централізований менджмент, підтримка постачальника (небезкоштовна). Ось головні відмінності.
Про "супер стабільний софт" і "виняткову надійність" - це маячня. Горить і глючить, але у випадку "горить" є зобов'язання постачальника по заміні (якщо купили таку опцію), а в разі "глючить" так само є підтримка від умовних "індусів".
І те і інше вдома не працює, то навіщо воно вдома? (Якщо не було поцуплено, звісно)
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

master
Конкретно в рукусах є і ФАР з маркетинговою назвою Beamforming, і комутація масиву антен з маркетинговою назвою BeamFlex. А ще рукус вміє змінювати поляризацію сигналу для кожної окремо взятої антени (точніше антеного масиву), ще одна маркетингова назва - PD-MRCВ, максимально точно наводячись на клієнта і створюючи мінімум перешкод в ефірі. В цисках і арубах аналогічно але з іншими маркетинговими назвами.
Асус заявляє що у нього теж є бімформінг. Очевидно що для цієї технології треба якось змінювати діаграми направленості, та в принципі все одно як, можна фазово, можна комутовано з масивів антен, можна навіть моторчиком, котрий буде крутити антени, все рахується. Там ніде моторчик заниканий не був, нє? :rotate:
Були б в асусі (та і не тільки асусі, цим страждають 146% домашніх модних рогатих роутерів) фіксовані антени, можна було навіть з чотирьох штирів сформувати ФАР і крутити діаграму направленості в двох площинах. Як змінювати діаграму направленості масиву антен, параметри котрого (положення в просторі кожної антени) не відомі, особисто для мене - загадка. Хіба що брутфорсом з так собі результатом на виході як мінімум в плані швидкодії - ніколи не знаєш в яку сторону фазу крутити.

Йдемо далі, кожна поважаюча себе корпоративна точка доступу має на борту спектроаналізатор, що безперервно сканує діапазон на тему завантаженості та і просто перешкод (ChannelFly в випадку рукуса, у інших корпоратів теж є), котрий по-перше бере участь в формуванні діаграм направленості антен, а по-друге, може сам обирати найкращий вільний канал якщо точкі таке дозволять в налаштуваннях.

Це все в станделон-точках, без допомоги зовнішнього контролера.

Повторю основний посил - насправді все з асусами нормально поки вони не залазять в сегмент де грають сильно серйозніші гравці. Це наче дастер залізе в сегмент ескалейда: машина начебто і норм, їде, свою функцію виконує, але є нюанс. ;)
grumbler
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

Scoffer, то я вас трохи тойво, розачарую. Усе, окрім фара є і в Асусі і в інших роутерах. Як трошки інсталятор можу вам стверджувати, що фар дійсно краще при НАВАНТАЖЕННЯХ в великих обсягах типу школа/універ/актова зала/аеропорт і так далі, де обслуговується сотні СТА. Тобто для хати ваший фар такий же як і у асуса антени - буде простоювати 99%, бо немає тих навантажень і не може бути за окремими випадками. Навіть у приватних будинках, де є 2-3 поверхи фар буде лише давати трохи краще покриття та трохи більшу швидкість. Так, фари, а точніше радіо на них нелегко випалити, бо там активна протидія стоячим хвилям, тобто навіть від дебілів монтажників вона краще захищена. І на самом "кращому" місці - за телевізором 65", куди пхають точки доступу дебіли для найбідніших людей на світі, які можуть собі дозволити щось краще, ніж сохо (і не обов'язково це буде рукус), той фар таки дасть вам більш стабільний зв'язок і більшу трохи швидкість, то є так. Проте ще раз зазначу одну просту істину, яку всі намагаються забувати - 5Ж ефір це не 2Ж, тому зона гарантованої дії 5Ж на повній швидкості має обмеження - 10 метрів, або 1 стіна. Все. Крапка. Далі ані рукус, ані аруба, ані асус, ані мікротік вам не дадуть швидкості, як би ви не намагалися її там взяти. Стабільність - так, покриття - так, але не швидкість. І ось тут розглядаємо ваш сценарій: рукус краще асус, патамушта фар. Так, він дасть вам на 20-25% вище швидкість та стабільність, більше того - покриття, але проти фізики не попреш, який би рукус не був крутий, він не зможе утримати енергію сигналу на 5Ж на велику дистанцію, бо це не можливо - то фізика. І якщо ви навіть намахаєте всіх і накините до 30 дбм передавач, то... в вашій конференції, за яку ви так чипляєтеся в онлайні є ще другий пристрій, типу ноут або смарт, у яких немає фару, а потужність зовсім може бути нижче 20 дбм, наприклад 14 дбм, патамушта отак. І все одно якаб там решітка не була, не зможе рукус витягти той сигнал з нічого, особливо коли багато перешкод в ефірі. Тобто - на транлсяцію ваш рукус все ОК, а ось на прийом то вже не дуже ОК і ви все одно будете "зникати" з ефіру, бо ваш пристрій буде випадати з ефіру, бо не шмогла на 5Ж, а на 2.4Ж - там повна дупа...
І що ми маєму в сухому залишку? Ми маємо крутий колись рукус, який придбали десь на розпродажу, який невідомо скільки і як мали у всі шпарини попередні власники, бо ж то "карпаратів", там не ставлять залізо щоб просто висіло в закутку. І тільки можна сподіватися, що там не підгоріли феми, що не повисихали еліктроліти, що не підгоріло радіо і таке інше... І ось взяли ми того кота в мішку, який буде 100% лише вайфай5 і радуємося життю, бо мегастабільно, круто, надійно і ще фар на додачу. І що? А нічого. Ваш сусід повісить собі 2-3 роутери типу асус ах55 в кожну кімнату і в меш системі отримає значно кращий зв'язок по швидкості та стабільності за 6-10к гривень, і цього вистачить для будь якого приватного навантаження без ман'ячел, що мріють засирати канал закачуванням торрентів 24/7, та й для того в АХ пристроях є вже потужні проци, де вистачає мізків на адаптивний КюОс, який спокійно обмежить якщо треба навантаженя торентам. Або взагалі поставте собі мікрот 750gr3 в якості центрального роутера - хоч 4 аплінка піднімайте, воно спокійно витримає 4х1Ж + черги з пріорітетами.

ПРОТЕ ЦЕ ВСЕ БАЙДУЖЕ - бо ця тема (нагадую) присвячена роутеру типу АХ6000. А для тих, хто не збагнув, топові роутери для сохо робляться не для массмаркету, це не тплінк841, це престиж торгівельної марки, це пруф спроможності робити ті продукти, які інші не можуть/не хочуть/не будуть. І нафіга взагалі на ціни дивитися, бо це не той продукт, який буде коштувати 3 копійки. І люди не будуть його брати собі на дачу, щоб ютуб дивитися, це інше і для інших людей. Тому і саме тому взагалі весь цей срач ні про що. Хто хоче ультимативний роутер ДЛЯ ДОМУ, логіка та математика якого попереду планети - той візьме АХ6000 і йому байдуже і на рукуси і на аруби. Тому що хоче і може. Тому що там є підтримка геймінгу, якого у рукуса від народження немає. Тому що то дійсно вантажівка. А АХ6000 - це інше, це як мотоцикл, крутий, шкидкий, понтовий. Але не для всіх. Як і рукус. Бо всі інші візьмуть тплінк 841, або ас10, бо продаван в фокстроте сказав - що то круто.
MaKCuMyC
Member
Аватар користувача
Звідки: Сєвєродонецьк

Повідомлення

Хоч один цікавий тред із коментами :up:
Відповісти