EVGA припиняє співпрацю з Nvidia та йде з ринку відеокарт

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
SyncUA
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Там если посмотреть видос то одной из причин было регулировка максимальных цен от nVidia. Типа EVGA хотела делать только качественно и просить много, а nVidia запрещала. При этом сама EVGA не хотела экономить и поэтому маржа становилась меньше и меньше. А с началом скидок так вообще в минус уходили.

Вообще это прям целая эпоха. В США EVGA была номером один почти всегда по продажам карт nVidia. Да и продукты их часто удивляли. Команда там значала что делала. Топовые работники уже наверное за эту ночь получили кучу писем.

Это чё получается теперь у nVidia из партнёров что работают только с ними - Palit/Gainward, inno3D и Zotac (хотя у последней и есть родственник в виде Sapphire) ?
Но удивить так как EVGA эти ребята врятли смогут.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

зробили з цієї новини хайп "жадібна погана нвідіа задушила EVGA", а мені здалось, що просто комусь захотілось на пенсію (в відосі GN на цьому було наголошено, але чомусь не всі це помітили) і замість передавати справи, голова EVGA вирішив просто майже згорнути діяльність.
Alex646
Member

Повідомлення

leif: 17.09.2022 11:46 зробили з цієї новини хайп "жадібна погана нвідіа задушила EVGA", а мені здалось, що просто комусь захотілось на пенсію (в відосі GN на цьому було наголошено, але чомусь не всі це помітили) і замість передавати справи, голова EVGA вирішив просто майже згорнути діяльність.
Про пенсію неправильно. Директор євги бізнес продавати не хоче. Поки що виглядає, як "яке прикре самогубство".
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Paradox1306: 17.09.2022 11:06 ну таке, для нашого ринку шо була євга шо не було
Так. Але варто визнати, що наш ринок для вендорів також - що є, що нема...
Hiden
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

И что теперь выбирать?
Разве что Асус имхо :-/
espo
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hiden: 17.09.2022 12:01 И что теперь выбирать?
Разве что Асус имхо :-/
HOF , если речь о топе

UPD: Palit , Colorful , отличный средняк
Востаннє редагувалось 17.09.2022 12:17 користувачем espo, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex646
ти дивився відео? на 22:25 там сказано, що CEO, якому вже за 60 років, хоче більше часу проводити з родиною. так, він не йде на пенсію остаточно, але фактор родини зазначено. людині в такому віці і з такою кількістю грошей просто стало не цікаво, а тут ще й nvdia зі своїми загонами. чувака в 40 років ці загони б не зупинили, адже все одно вигідно і карти продавати і бренд розкручувати і так далі. а тут вже CEO іншими орієнтирами керувався, не як бізнесмен.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Эх , была мамка от них на lga 2066 , была хорошая rtx 3060 / gtx 1070 / gtx 780 . И у меня их блоки питания стоят на потоке. Когда-то купил 25 штук на черную пятницу новые голдовые 600ки по весьма весьма интересной цене. Мои высочайшие рекомендации за тот дешевый прайс. Если они уйдут с рынка блоков питания - будет печально
ShamilFox
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro - Rīga - Toronto

Повідомлення

Только заказал 3090 ftw3 и вот те на :weep:
SoVaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Od_UA

Повідомлення

Як на мене, то це трохи насторожує, сподіваюсь що вони не прикриють/продадуть свій бізнес. В них завжди були цікаві карточки, та і не тільки.
EVGA МП у нас досі якась диковинка, а їх БЖ для мене завжди були на 1му місці, з квіточками всередині :)
Ось ще одне відео з думками на цю тему
Shura_UA
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернігів

Повідомлення

espo: 17.09.2022 11:30
Paradox1306: 17.09.2022 11:06 ну таке, для нашого ринку шо була євга шо не було
Эм... вы знаете что такое услуги доставки ?
Я знаю о таможенном лимите в 150 евро.(или сколько там сейчас?)! Страшно даже считать сколько будет стоить вк купленная на Амазонк, невегге за $1800 ( именно столько я заплатил в Украине за асус 3080 лхр
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

aaleksandrenko: 17.09.2022 11:11хотел 4070 ftw3 ultra
Бери 3080/ti пока цены на низ не взлетели :rolleyes:
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Майнинг умер и в отсутствие новых ААА-игорей видеокарты стали не нужны :laugh:
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shura_UA: 17.09.2022 12:25Страшно даже считать сколько будет стоить вк купленная на Амазонк, невегге за $1800 ( именно столько я заплатил в Украине за асус 3080 лхр
Там бы ты её купил за 1200 и налог заплатил 400 :rotate:
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Какое-то странное самоубийство. На одних БП далеко не уедешь, там игроки и получше будут.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erkins007: 17.09.2022 12:40На одних БП далеко не уедешь, там игроки и получше будут.
так і з БЖ у них зараз непогано виходить багато в чому завдяки впізнаваності бренду, здобутій на відеокартах. люди насправді мало читають огляди і занурюються в тему. частіше воно "о, оцієї контори брав відяшку, все сподобалось, візьму і БЖ від них" або "зберу так, щоб карта, мамка і БЖ були одного бренду".

навіть якщо EVGA будуть продовжувати ретельно відбирати платформи БЖ для подальшого брендування, не змінять підходи до підтримки, вони з часом, ймовірніше за все, втратять чималу частку і на цьому ринку через те, що не буде минулого солідного бренд-іміджу.
SoVaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Od_UA

Повідомлення

erkins007: 17.09.2022 12:40Какое-то странное самоубийство. На одних БП далеко не уедешь, там игроки и получше будут.
Враховуючи всі новини та інфу про ймовірний жор нового покоління карт від НВ та АМД (4000/7000), можливо у EVGA якраз відділ по БП зараз ще й розшириться :D
espo
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shura_UA: 17.09.2022 12:25
espo: 17.09.2022 11:30

Эм... вы знаете что такое услуги доставки ?
Я знаю о таможенном лимите в 150 евро.(или сколько там сейчас?)! Страшно даже считать сколько будет стоить вк купленная на Амазонк, невегге за $1800 ( именно столько я заплатил в Украине за асус 3080 лхр
А вы посчитайте и не будет так страшно ;)
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

erkins007: 17.09.2022 12:40 Какое-то странное самоубийство. На одних БП далеко не уедешь, там игроки и получше будут.
Это личные терки между ЕВГА и курткой, неужели так трудно это понять?
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Интересные графики. Т.е получается, что всё это время нведро задирала цену на чипы, а не вендоры, которые сталкивались напрямую с сверхспросом.
А сейчас во время спада теряют вендоры, ибо ведро чипы продает за сколько хочет, а видеокарты дешевеют, чтоб продаваться
Відповісти