Огляд та тестування процесора Intel Celeron G6900. Офісна затичка вільна

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Шота я не заметил какого то вау-эффекта между uhd710 и uhd630. Может изза того,что это всё таки целерон,пусть и нового поколения?
KROOM
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

SergFX: 17.08.2022 11:28 меня красная банда заминусует...
нужны бюджетные 6 ядер ниже 200 баксов на старте и доступный i7 за 350? тоже есть!
...
а вот у AMD самый дешевый процессор zen3 стартовал с 300 баксов и это всего 6 ядер :weep: ...
Вот и doomай, кто реально народная компания, обеспечивающая свежей продукцией разные ценовые ниши.

Вас "мінусують" за подвійні стандарти та примітивні маніпуляції фактами :shuffle: 5600х зараз коштує від 180$, а 5800х від 300$, а ви й досі оперуєте релізними цінами, на які Інтел не мав чим відповісти два роки тому.
animal_black
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Одного понять не могу) Почему на графиках нет 10900k о котором так много в начале? :lamer:
GoToHell
пес Патрон
Аватар користувача

Повідомлення

Непогага еволюція, низький уклін автору і інтелу :up:
Але все ж таки сучасні реалії вимагають більше потоків, хай і більш тормозних. Був би він 2/4 а краще (2е+2р)/6 ото була б ракета.
Кому ж як не целеронам потрібні малі ядра, а Інтел недодав :(
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GoToHell
Его бы вообще сделать 4/4 без р-ядер, люди бы брали в офисы аш бегом...

А вообще сейчас на 13 поколении блочки с е-ядрами вроде по 8шт в одном, в 12ом по 4.
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nikolaiii: 17.08.2022 13:33 deepforest
300A це далеко не затичка, а мрія справжнього оверлокера, у іграх був кращим за другі пні. Особливо на 450Ггц.
Так, дуже дякую! Але я оверклокінгом не займаюсь. І тільки чув на що здатен цей цпу. І тільки коли прийшов його апгрейдити, теж на Цел але щось 400+ при мені як перевірку Цел300А увімкнули на 450гц без усіляких танців.

ps а я завжди вважав Целерони як кажуть "затичками" комплекс меньшовартосі, але глядячи з чим порівнювати з другим пнем або взагалі ні з чим, дуже багато людей взагалі не могли дозволити ПК у ті часи, навідь не потужні.

Відправлено через 39 хвилин 4 секунди:
pps забув згадати, що цей Целерон300А був мій перший крупний апгрейд після Amd5x86(486) і грошей небуло, але тоді в нас гостив родич який зробив подарунок 100$, родича цього нажаль зараз нема, але усі ці гроши я вклав в апгрейд і був дуже задовалений! :)
sanr
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Весьма неплох, хотя я ожидал 2 ядра 4 потока. Тут и архитектура, и кэша не пожалели, и разгон забыли отключить пока)
Ну и судя по обзору Атлон 200 до сих пор хорош.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Наконец-то обзор на реальное топ решение сегодняшних дней
Alexsandr
Member

Повідомлення

WWQ: 17.08.2022 21:41 GoToHell
Его бы вообще сделать 4/4 без р-ядер, люди бы брали в офисы аш бегом...

А вообще сейчас на 13 поколении блочки с е-ядрами вроде по 8шт в одном, в 12ом по 4.
Согласен. 4-ре потока сейчас минимум нужно, даже в офис, если конечно не стоит задача заменить через пару лет.
куе
Member

Повідомлення

амд топчик :super:
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

автори підправте переклад все таки більш зрозуміло буде "затичка звільнена".
дн..., вибачте, бюджетному процесору не просто підіймати
тут неправильне закінчення.
має бути не просто підіймають

Відправлено через 2 хвилини 13 секунд:
це вже більше стилістика але
Температура в приміщенні дорівнювала 20 г
але краще просто була.

Відправлено через 4 хвилини 39 секунд:
поточних «інтеграшек»
цілком норм, тільки відмінювати треба за правилами української інтеграшок.
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Якщо з нуля збирати робочу офісну машину, то за нинішніх реалій нормальний варіант, виходячи з ціни у першу чергу.
1985god
Member

Повідомлення

Shandor1982: 20.08.2022 20:35 Якщо з нуля збирати робочу офісну машину, то за нинішніх реалій нормальний варіант, виходячи з ціни у першу чергу.
ну саме те
Alexsandr
Member

Повідомлення

Shandor1982: 20.08.2022 20:35 Якщо з нуля збирати робочу офісну машину, то за нинішніх реалій нормальний варіант, виходячи з ціни у першу чергу.
Если есть варианты, то 4-ке потока все же оптимальнее.
Відповісти