Користувачі ModDB вибрали найкращі моди десятиліття. На першому місці The Chronicles of Myrtana для Gothic II

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
dret09
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Пропоную обговорити Користувачі ModDB вибрали найкращі моди десятиліття. На першому місці The Chronicles of Myrtana для Gothic II

Black Mesa это не мод, а полноценный ремейк. Странно его тут видеть
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Для мене найкращий мод усіх часів та народів - це мод Amazon: Total War v3.0c для Rome: Total War від модмейкерші під ніком SubRosa. Але він старший за десятиліття. Ще дуже подобаються моди Русь: Total War та End of Days під цю гру.
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

В принципі норм
Impulse101
Member

Повідомлення

Готика 2 лучшая игра в которую играл, особенно Возвращение 2, но Хроники как-то прошли мимо. Надо наверстать :)
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я ще той старпер, але дивно бачити в переможцях моди на такі відверто застарілі ігри.
Щоб позбутися ілюзій типу "раніше трава була зеленіша" варто запустити стару гру з наче гарними враженнями від геймплею і зрозуміти, що юзабіліті пішло далеко вперед, не кажучи про графіку.
Деякі люди мабуть внаслідок хорошого життя занадто довго застрягли в дитинстві...
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Wonderboy: 17.08.2022 21:52 Я ще той старпер, але дивно бачити в переможцях моди на такі відверто застарілі ігри.
Щоб позбутися ілюзій типу "раніше трава була зеленіша" варто запустити стару гру з наче гарними враженнями від геймплею і зрозуміти, що юзабіліті пішло далеко вперед, не кажучи про графіку.
Деякі люди мабуть внаслідок хорошого життя занадто довго застрягли в дитинстві...
а скільки модів є на скелеті дума :rolleyes:
Impulse101
Member

Повідомлення

Wonderboy: 17.08.2022 21:52 Я ще той старпер, але дивно бачити в переможцях моди на такі відверто застарілі ігри.
Щоб позбутися ілюзій типу "раніше трава була зеленіша" варто запустити стару гру з наче гарними враженнями від геймплею і зрозуміти, що юзабіліті пішло далеко вперед, не кажучи про графіку.
Деякі люди мабуть внаслідок хорошого життя занадто довго застрягли в дитинстві...
Ну я вот запускаю раз в 2-3 года, с прикрученным DX11 вполне себе неплохо выглядит, да и управление вполне адекватное. Даже не могу вспомнить что меня может бесить в этой игре.
Кстати о графике - такие игры берут атмосферой, графика там на втором плане. Качественная озвучка и музыкальное сопровождение решает.
Desmond
Member
Звідки: Черкассы

Повідомлення

Неофіційні моди юзав тільки на футсими по типу pes, fifa, fm
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

dret09: 16.08.2022 12:41 Пропоную обговорити Користувачі ModDB вибрали найкращі моди десятиліття. На першому місці The Chronicles of Myrtana для Gothic II

Black Mesa это не мод, а полноценный ремейк. Странно его тут видеть
Когда его только представили публики, в сентябре 2012 года, это был именно мод который можно было загрузить и установить поверх Source SDK
vsmihaylovsky
Junior

Повідомлення

Wonderboy: 17.08.2022 21:52 Я ще той старпер, але дивно бачити в переможцях моди на такі відверто застарілі ігри.
Щоб позбутися ілюзій типу "раніше трава була зеленіша" варто запустити стару гру з наче гарними враженнями від геймплею і зрозуміти, що юзабіліті пішло далеко вперед, не кажучи про графіку.
Деякі люди мабуть внаслідок хорошого життя занадто довго застрягли в дитинстві...
Уже больше 100 часов наиграл в Архолос. Не знаю, кто и куда пошел. Но это лучшее из того во что я играл лет за 5 если не 10.
Графика и юзабилити это приятные дополнения для хорошей игры, но без нее - не имеют смысла.
Відповісти