Огляд оптично-механічної ігрової клавіатури ASUS ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
stnl79
Member
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Предлагаю обсудить Огляд оптично-механічної ігрової клавіатури ASUS ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe

як на мене то без цифрової панелі то обрубок.
й ціна мабуть фантастична
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

stnl79: 11.08.2022 14:44як на мене то без цифрової панелі то обрубок.
Залежить від того як часто ви користуєтесь нампадом. Якщо з'явився такий варіант клавіатури без нього, значить був запит і світ цього потребував. Багато програмістів, журналістів, письменників і звісно геймерів обирають саме варіант клавіатури міні. Це ми динозаври на початку бачили лише повнорозмірні клави і тому складається таке враження. А зараз є можливість вибору. І головне, що це новий тренд. Сам замислювався яку наступною обрати, але поки стара клава ще може, тому поки що лише відосики час від часу переглядаю. Але вже обрав собі фаворита, однак ціна кусюча як на все... І це не Асус, Разер... ргб підсвітка не для мене. За півціни було б круто взяти Logitech Mechanical Mini на коричневих світчах tactile.
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

stnl79: 11.08.2022 14:44 як на мене то без цифрової панелі то обрубок.
й ціна мабуть фантастична
сам обирав різні клави, і ноути постійно з цифровим блоком, але сам не помітив, як перестав ним користуватись взагалі.
І зараз на своїй kv-300 хотів би обрізати цифровий блок, бо заважає руку мишки, завжди упираюсь в клавіатуру, надто великий розмах.
idlinnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Warsaw

Повідомлення

все життя користувався повнорозмірною
років 5 тому перейшов на tkl з low profile . через рік залив і вирішив взяти щось теж з низьким профілем. в наявності були лише повнорозмірні.
і зрозумів що я дуже часто використовую нампад та й чисто функційні кнопки (ins, pgUp, pgDown тощо).
ось зараз вирішив спробувати нормальну механіку на low profile то взяв також повнорозмірну.
ті клавіатури в яких цифри через fn то взагалі для мене жах). особливо як для программіста.
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

block_stupid: 11.08.2022 15:21хотів би обрізати цифровий блок, бо заважає руху мишки
Є чудовий компроміс:
формат 1800
Зображення
Ostin
Member

Повідомлення

Теж колись планував купити без цифрового блоку, типу щоб було компактніше на столі. Куди там... Постійно шукаю, де ввести цифру, також я частенько ентером справа користуюсь. Справа у звичці, напевно. Але якщо ми, як вище сказали, динозаври і вже звикли до цифроблоку - відмовитись буде принаймні некомфортно.
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У оптики перед механікою, є один вагомий недолік - відсутність зворотного зв'язку. Мені особисто, в ДОТА 2 наприклад, це не слабо так заважає(оптика бладі).
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kosdnepr: 11.08.2022 15:30 Є чудовий компроміс:
формат 1800
Зображення
Взяв ножничну клавіатуру, клавіатурою користуюсь постійно, а не 5годин думав, 1хв друкую.
А такі клавіатури з високими клавішами не підходять особисто мені. Друкую на будь якій клавіатурі швидко. Але під кінець дня, дана клавіатура дуже втомить, пальці спотикаються, великий хід. На kv-300, не надто низько, не високо, не шумно, тяжка, клік гарантований на будь якому місці натиску. До цієї клавіатури довго йшов. періодично щось купую на пробу. Були від майок ок, від яблука +-. Поки що моя для мене ідеал. Та і мало людей знаю, яким зручні клавіатури з високими клавішами, як на механіках або ультра дешевих мембранках, яких всюди купа. Після ножничних людям тяжко переходити на щось інше.
Але для ігр механіка краще, в запалі баталій, в рази краще відчувається, нажав ти шось чи ні, бо зусилля та час більші.

Відправлено через 2 хвилини 16 секунд:
Ostin: 11.08.2022 18:10 Теж колись планував купити без цифрового блоку, типу щоб було компактніше на столі. Куди там... Постійно шукаю, де ввести цифру, також я частенько ентером справа користуюсь. Справа у звичці, напевно. Але якщо ми, як вище сказали, динозаври і вже звикли до цифроблоку - відмовитись буде принаймні некомфортно.
цифровий блок все ще рулить, коли треба часто і багато цифр набирати. Але думаю для цього норм купити "обірзану клаву" і нумблок окремо. Найду "обрізану" заміну свої повноформатній, і цифровий блок купувати окремо. Періодично він треба і без нього тяжко.
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

idlinnes: 11.08.2022 15:24 ті клавіатури в яких цифри через fn то взагалі для мене жах). особливо як для программіста.
беріть Corsair K95 RGB Platinum
6 програмованих кнопок - використовую постійно їх більше року.
кнопки з тактильною віддачею та не дуже гучні.
коли з'являюсь на роботі - там звичайна мембранна. Після домашньої дивлюсь на неї як на путіна гівно. Реально механіка дуже класна у K95.
Також смакота - регулятор гучності. Та клавіші плей+пауза+наступне+стоп.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

idlinnes: 11.08.2022 15:24 все життя користувався повнорозмірною
років 5 тому перейшов на tkl з low profile . через рік залив і вирішив взяти щось теж з низьким профілем. в наявності були лише повнорозмірні.
і зрозумів що я дуже часто використовую нампад та й чисто функційні кнопки (ins, pgUp, pgDown тощо).
ось зараз вирішив спробувати нормальну механіку на low profile то взяв також повнорозмірну.
ті клавіатури в яких цифри через fn то взагалі для мене жах). особливо як для программіста.
Так у ткл пэйдж кнопки на месте

Отправлено спустя 2 минуты 9 секунд:
lewerlin: 11.08.2022 18:33 У оптики перед механікою, є один вагомий недолік - відсутність зворотного зв'язку. Мені особисто, в ДОТА 2 наприклад, це не слабо так заважає(оптика бладі).
Чушь. Оптика и механика могут быть линейными и тактикал. Красные и синие свитчи, иными словами
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

block_stupid: 11.08.2022 19:05А такі клавіатури з високими клавішами не підходять особисто мені
Я мав на увазі не конкретно механіку, а сам формат клавіатури 1800, в якому є і цифровий блок, і розмірами всього на один ряд кнопок довша за TKL.
block_stupid: 11.08.2022 19:05Після ножничних людям тяжко переходити на щось інше
А після чогось іншого до ножичних також треба знову звикати) Мені після KV-300H перша механіка не дуже зайшла. Але після заміни кейкапів на нижчий cherry-профіль та допилювання її в сторону тихої та плавної роботи, відразу дуже зайшла. Записав порівняння звуку:
спойлер
Не дивлячись на різницю в висоті, довготривала робота за механікою дискомфорту не викликала (без підставки під зап'ястя).
HaruMamberu
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

В плані бездротового зв'язку цей пристрій поводить себе стабільно та добре. Відключень та перешкод не виявлено. Вихід з режиму очікування відбувається миттєво. Програмно можна зафіксувати затримки до 80 мс в середньому (з приймачем, що знаходиться поряд), але наживо вони не відчуваються.
а затримка при під'єднанні?
також цікавить порівняння цього параметру із іншими продуктами
hipster
Junior

Повідомлення

І як завжди немає гравіювання української, то вже краще брати взагалі без кирилиці
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

hipster: 12.08.2022 11:05І як завжди немає гравіювання української
Мене більше дивує інше
Вибираєм наприклад якусь клаву Асус
https://rog.asus.com/ua-ua/keyboards/ke ... odel/spec/
В ТХ є все навіть вага, комбінації гарячих клавіш та навіть макро гарячих клавіш, кожна дрбничка.

Окрім мабудь однієї з найголовніших характеристик клавіатури - її мовної розкладки.

Отправлено спустя 6 минут 21 секунду:
kolio: 11.08.2022 20:42беріть Corsair K95 RGB Platinum
6 програмованих кнопок - використовую постійно їх більше року.
+1
Корисутюсь трішки оновленою Corsair K95 RGB Platinum ХТ. На Cherry MX Speed Silver.
Якщо треба повноформат + мультимедіа - це найкращий вибір.
Якщо ні, то краще взяти Варміло.
Востаннє редагувалось 12.08.2022 11:26 користувачем Sanьka, всього редагувалось 1 раз.
Rostislandr
Member

Повідомлення

При всем моей отвращении к переферии анус Asus, эта смотрится прям хорошо
Может быть и рассмотрел даже к покупке, но больше чем уверен, что они цену вломят по самое не могу
Chugaister
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Теж підтримую про Corsair K95 RGB Platinum ХТ

Просто безмежно нею щасливий, дуже важка, не їздить по столу. Якісно виконаний просто кожен елемент. Тактильно дуже приємна, на ній просто вдень навіть працювати приємно, писати якісь тексти, мейли. Підсвітка зроблена красиво, софт прикольний, можна гратися самому, є купа фрішних тем. Ціна при тому адекватна, з ебея за приємні гроші можна взяти собі. Нащо і для кого цей Асус, взагалі не розумію, ні про що клава
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka
Chugaister
але ж в Corsair K95 RGB Platinum ХТ стоять не тактильні перемикачі Cherry MX Speed Silver. Ні, це явно не моє :)
Також дивлюсь що зусилля на Silver 45г, а у мене на Cherry MX Brown 55г. Краще б зробили на Cherry MX Clear 65г, бо на мембранці я клав пальці на клавіші щоб руки відпочівали, але на Brown можна і натиснути ненароком.
idlinnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Warsaw

Повідомлення

kolio: 11.08.2022 20:42
idlinnes: 11.08.2022 15:24 ті клавіатури в яких цифри через fn то взагалі для мене жах). особливо як для программіста.
беріть Corsair K95 RGB Platinum
6 програмованих кнопок - використовую постійно їх більше року.
кнопки з тактильною віддачею та не дуже гучні.
коли з'являюсь на роботі - там звичайна мембранна. Після домашньої дивлюсь на неї як на путіна гівно. Реально механіка дуже класна у K95.
Також смакота - регулятор гучності. Та клавіші плей+пауза+наступне+стоп.
жахлива)), дорога (в 2 рази дорожче за мою) ще й з звичайної висоти кейкапами. бокові функційні клавіші так і не зміг до них звикнути (була схожа у сина) - заважають.
у мене keychron k5 low profile на червоних гетеронах (може треба було брати оптику на хотсвапах але вона гучніше трохи як на мене)
а тут зручність kv-300 та кращий тактильний досвід. і не набагато гучніше. звичайні навіть змазані черрі чи щось подібне не йдуть в жодне порівняння.
ну й не потрібні жодні підкладки бо висота невелика
спойлер
photo_2022-08-12_11-20-59.jpg
photo_2022-08-12_11-27-08.jpg
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

idlinnes
перші 20 слів це лише ваша уява та сприйняття товару. Як мені - не відповіда дійсності.
я ж не кажу що gtx1080 жахлива та дорожча за мою gtx1060 :) а ще й жре в 3 рази більше ніж 1060 :)
клава дорога, так, згоден. Можна було купити 10 клав по 500 грн та клікати все життя до всирачки. Навіть онукам жменю клавіш з них передати як спадщину :)
idlinnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Warsaw

Повідомлення

kolio: 12.08.2022 18:08 idlinnes
перші 20 слів це лише ваша уява та сприйняття товару. Як мені - не відповіда дійсності.
я ж не кажу що gtx1080 жахлива та дорожча за мою gtx1060 :) а ще й жре в 3 рази більше ніж 1060 :)
клава дорога, так, згоден. Можна було купити 10 клав по 500 грн та клікати все життя до всирачки. Навіть онукам жменю клавіш з них передати як спадщину :)
пробачте )) але це не уява а враження від спроби користування вживу.
поки вибирав обійшов купу магазинів.
так, це звичайно мое враження. що клавіатура жахлива. і я розписав чому. вона оверпрайснута. за "бренд".
Відповісти