Один із AIB-партнерів Intel передумав випускати відеокарт Arc A-серії через «проблеми з якістю»

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Нормально так Раджеш інтел підставляє) За стільки часу не змогти зробити нормальний продукт це треба вміти. Після релізу чую буде весь ютуб забитий "рекламою" їх продукту від ̶щ̶а̶с̶л̶и̶в̶и̶х̶ покупців.
ATIRadeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Я думаю це конкуренти стараються вкидати такі новини в медіапростір, ще рано казати про якість.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ATIRadeon: 05.08.2022 15:35 Я думаю це конкуренти стараються вкидати такі новини в медіапростір, ще рано казати про якість.
Конкуренти, ага.
спойлер
З мого досвіду в іграх то всі обіцянки "до релізу допиляємо і все буде шикарно працювати" ніколи не працюють. Чи ви думаєте там десь в закрамах лежить ідеальний драйвер без багів, а людям викатують версію річної давнини?
minesweeper
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Spiryt: 05.08.2022 13:15 Возможно, нас ждет самый громкий провал последних лет, в индустрии
Возможно, нас ждет самый громкий провал последних лет, в индус-индус-индустрии :laugh:
Xanj
Junior

Повідомлення

Что значит AIB?
Impulse101
Member

Повідомлення

Xanj: 05.08.2022 22:36 Что значит AIB?
All In Board ? :spy:
Компания-партнер производителя GPU, которая покупает у этого самого производителя чипы и делает видеокарты. То есть все Асусы, МСИ и т.д.
KYDRAM
Member
Аватар користувача
Звідки: Де помирає вата

Повідомлення

Ну у статті від Ігора Валосєка так жирно вставлені зображення карт від мсі, але це звісно нічого не значить(значить) :lol:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

-falconer-: 05.08.2022 14:09Перший млинець комом в них, що є, то є. Як добре, що Раджа пішов з АМД. Ну, якщо здолають труднощі, налагодять, то може з другим поколінням вже покраще буде, але ж тут є і вірогідність, що верхівка може махнути на це все дивлячись на кількість проблем які треба вирішувати.
Слишком много туда вложено, и с процессорами дела не очень. Разве что верхушку поменяют.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

А что Вы ожидали ? Что сходу выкатили устройство и вперед играть ?
Через годик другой допилят часть проблем до удобно-играбельного уровня. + Если цена еще конкурентно способной будет.

Следующее поколение будет лучше. Ну а потом и вовсе даже нормальным будет. Но это не точно :gigi:
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Индус в кресле начальника - горе в компании! :laugh:
manbearboar
Member

Повідомлення

n+gibat[]r: 10.08.2022 18:55 Индус в кресле начальника - горе в компании! :laugh:
Microsoft такой - ну да, пошёл я нафиг.
Відповісти