AMD підбила фінансові підсумки другого кварталу: $447 мільйонів чистого прибутку

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
BigTypoon
Member
Аватар користувача
Звідки: Борщагівка - Позняки

Повідомлення

Volodya811
:facepalm: :puke:
У Інтел нова архітектура?! Big little?
Alder lake - номінація на абсолютний провал. Вона більше схожа на Netburst :lol:
manbearboar
Member

Повідомлення

Volodya811: 03.08.2022 15:26 В той же час, АМД форсить архітектуру Зен з 2016 року. Це всього 5 інструкцій за такт. Швидкодію вони можуть підвищувати за рахунок певних змін, кешів, частоти. Але, уже у Олдер Лайка - шість інструкцій за такт.
Более широкая архитектура должна выигрывать в энергоэффективности.
ADL далеко даже до паритета, то таке.
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Intel завершила другий квартал з $454 млн чистих збитків

AMD підбила фінансові підсумки другого кварталу: $447 мільйонів чистого прибутку

:lol:

совпадение? :rolleyes:
alexvvv
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

n6407: 04.08.2022 13:45 Intel завершила другий квартал з $454 млн чистих збитків

AMD підбила фінансові підсумки другого кварталу: $447 мільйонів чистого прибутку

:lol:

совпадение? :rolleyes:
не думаю, з однієї кишені витягли, в іншу поклали, але тут питання куди поділась різниця в 7 млн?
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

alexvvv: 04.08.2022 15:33
n6407: 04.08.2022 13:45 Intel завершила другий квартал з $454 млн чистих збитків

AMD підбила фінансові підсумки другого кварталу: $447 мільйонів чистого прибутку

:lol:

совпадение? :rolleyes:
не думаю, з однієї кишені витягли, в іншу поклали, але тут питання куди поділась різниця в 7 млн?
:lol: :beer:
миші з'їли
stone
Member
Аватар користувача

Повідомлення

вийде АМ5 і подивимось хто швидший, покищо мені до душі amd хоча ціни на 5600х не сподобались, проте я розумію, що це корпорація, а корпорація мусить заробляти максимум шекелів
manbearboar
Member

Повідомлення

Ещё не всё интересное из отчёта опубликовали.

Игровое подразделение тоже выросло, до 1.7млрд.
спойлер
Зображення
У NV в тоже время игровые продажи просели на 44%, до 2млрд.
Відповісти