Політ продовжується! Bitcoin впав до $19 тисяч, Ethereum нижче за $1 тисячу

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Omelya
Kirakishou
точно такие же мысли ;)
Сарацинов
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ше мало. 1/3 йде на електрику. А це нормально для майнінгу. Так що не бачу проблем щоб бігти, падати, карти продавати
fastneed
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

мужики, да вам просто карти то і не потрібні були.
толку добавляти до цього факти про якісь пузирі та оверпрайс.
:think:
коли ви купите ушатану карту за 5-12 тисяч, коли вона здохне у вас, обов'язково згадайте що б ви могли купити собі замість карти... :nunu:
Kirakishou
Member

Повідомлення

fastneed
Звичайно, що не потрібна за оверпрайс. Тут же не йде мова про те, що взагалі немає ніякої відеокарти. Я на своїй 1660 Ti і наступне покоління пересидіти можу, карта чудова, 2к тягне на високих налаштуваннях графіки. Інша справа, що я не відмовився би від 4к на високих, але не ціною двох, а то і трьох відеокарт.
І до чого тут ушатані карти, якщо ми обговорюємо нормалізацію цін на відеокарти в цілому? Чомусь майнери впевнені, що всі прям бажають купувати їх карти і що тільки в них карти будуть дешевшати, а в магазинах не будуть. Карти після майнінгу взагалі по замовчуванню мають вартувати не дорожче 50% від нової, а просто б/в в ідеальному стані не дорожче 60-70%. Хоча особисто для мене навіть така ціна неприваблива, тому я до теперішнього часу тільки один раз придбав б/в карту, та і то на роботу.
Але можеш розповісти, який ти молодець, що купив 1060 за тисячу доларів, а всі решта – йолопи, тому що чекають нормальних цін.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

osmose: 18.06.2022 13:13 Як там себе почувають хлопца, які планували консервацію карт ?))) :-P :-P :-P
тікають від колекторів :lol: :beer:

Отправлено спустя 1 минуту 53 секунды:
DaKaR: 18.06.2022 13:28Реальный сектор экономики просел и весь этот цирк с мамкинимы инвесторами сразу полетел в трубу.
це було очевидно всім крім дебілів. в ковід роздали КУПУ грошей - гроші пішли в крипто скам. фрс підняв ставки - скам помер :lol: . все як завжди
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

уже 17,700 курс, ждем завтра новости биток <17k
xTIMKAx
Junior
Аватар користувача
Звідки: Винница

Повідомлення

Kirakishou: 18.06.2022 22:57 fastneed
Звичайно, що не потрібна за оверпрайс. Тут же не йде мова про те, що взагалі немає ніякої відеокарти. Я на своїй 1660 Ti і наступне покоління пересидіти можу, карта чудова, 2к тягне на високих налаштуваннях графіки. Інша справа, що я не відмовився би від 4к на високих, але не ціною двох, а то і трьох відеокарт.
І до чого тут ушатані карти, якщо ми обговорюємо нормалізацію цін на відеокарти в цілому? Чомусь майнери впевнені, що всі прям бажають купувати їх карти і що тільки в них карти будуть дешевшати, а в магазинах не будуть. Карти після майнінгу взагалі по замовчуванню мають вартувати не дорожче 50% від нової, а просто б/в в ідеальному стані не дорожче 60-70%. Хоча особисто для мене навіть така ціна неприваблива, тому я до теперішнього часу тільки один раз придбав б/в карту, та і то на роботу.
Але можеш розповісти, який ти молодець, що купив 1060 за тисячу доларів, а всі решта – йолопи, тому що чекають нормальних цін.
Чувак. В мене 1070, десь як твоя 1660ті тільки з 8гб. В мене 2к монік 144гц. І такі ігри як кіберпук, ассасін той шо вальгала та інші, йдуть на ультрах 30-40+фпс і іноді просідають нижче 30фпс. Приходиться понижувати налаштування. Так що на років 3-5 вряд чи її вистачить. Можливо на цей і інший ще підн, так як ігор норм ніхто не показав.
П.с. Я ше й серіес С для таких випадків прикупив)
panaceyya
Member
Звідки: Запорожье

Повідомлення

а что собственно повлияло сегодня на такое снижение цены ?
Mikes
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

panaceyya
Фондовый рынок США летит в...DJIA, SP500, NASD_COMP, глянь графики с начала года.
Kirakishou
Member

Повідомлення

xTIMKAx
Ну я про себе говорив, що особисто мені її вистачає для 2к, а не загалом. Я зараз постійно граю тільки в Genshin Impact, він чудово йде на максимальних в 2к. Китайці будуть підтримувати цю гру ще дуже довго, тому теоретично мені вистачить 1660 Ti ще надовго. Взагалі я дуже мало в які ігри граю. Наприклад, за весь 2021 рік я пройшов тільки Resident Evil Village і все. До цього грав в Star Wars Jedi: Fallen Order в 2020 чи 2019, не пам'ятаю точно. Ці ігри чудово йшли в 2к на високих.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

panaceyya: 18.06.2022 23:46 а что собственно повлияло сегодня на такое снижение цены ?
Битка? Несколько факторов. Один из самых очевидных - когда он 12 мая пробил 30к (психологическую отметку) и уже долгое время держится вокруг этой цифры +- 1к$, то инвесторы начали постепенно терять интерес, так как им нужен был только рост (причем постоянный), а не падение.

Отправлено спустя 5 минут 8 секунд:
Разумеется, когда Биток станет в районе 1-5к$, то киты скупят его в таком большом количестве, что есть высокая вероятность, что он в конце этого года или начале следующего года взлетит до 10-20к$.
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Firebrand: 18.06.2022 21:07
deepforest: 18.06.2022 18:39 почекайте радіти, подивимось що буде коли вийдуть наступні лінійки відеокарт
а что будет, сложность вычислений, ты куда денешь?
будуть далі обчислювати на нових потужностях нових видюх, я ж кажу, треба дивитись, читав, що є така тенденція вже перед випуском нових видях завжди наступає зима для кріпти, а як воно буде, подивимось.
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

panaceyya
https://www.unian.ua/economics/finance/ ... 67739.html
Дорожчі кредити, більші депозити, менше грошей на ринку - менше бажаючих вкладатися в непевні авантюри.
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Ладно, а PS 5 за рекомендованные 13к грн будет в магазинах? Или можно дальше ждать?
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax: 18.06.2022 13:361,5кВт/ч или по 500Вт на тушку. За месяц это 1,5*24*30 = 1080 кВт или 1800 грн/мес или 21,770 т грн в год.
У меня пк где то так и кушают
Вроде уже все кому не лень двух зонные поставили счетчики :beer:
Думаю
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Биткойн - 18 234 USD :beer:
notnbl4
Member

Повідомлення

panaceyya: 18.06.2022 23:46а что собственно повлияло сегодня на такое снижение цены ?
там уже цепная реакция пошла из-за нехватки денег на обналичивание (которые были вложены куда-нибудь еще). говорят что к концу месяца если курс не поднимется, то будет полный обвал, потому что нужно будет погашать очередные обязательства
SergFX
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

acm_fan: 19.06.2022 01:02 Ладно, а PS 5 за рекомендованные 13к грн будет в магазинах? Или можно дальше ждать?
А какая разница 13 или 25? все равно торентов нет и региональных цен и сони разорит геймера.

Отправлено спустя 11 минут 21 секунду:
А какая там страна биток, как национальную валюту приняла?))
Как там обещания построить на вулканах хреновины вырабатывающие электричество для дешёвого майнинга?)
:lol: :lol: :lol:
fastneed
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Hotspur: 19.06.2022 10:01 Биткойн - 18 234 USD :beer:
а нижня ціна на відеокарти бюджетного сегменту збільшилась на тисячу гривень.
перемога :lol:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Після падіння курсу біткоїна в Сальвадорі почалися проблеми з державним криптовалютним гаманцем
Відповісти