Політ продовжується! Bitcoin впав до $19 тисяч, Ethereum нижче за $1 тисячу

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Omelya
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Хо купити gtx 1080ti...коли вони будуть по 4000 - 5000грн? Надо шоб біток став по 10 000уе.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

n+gibat[]r: 18.06.2022 16:29 Сейчас криптоэксперты расскажут что это всё временно, и завтра биток будет снова по $40000 а эфир по $4000 :lol:
какие 40, 90 и не меньше :laugh:
Aivers
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кто в Бердянск будет ехать? привезите дешевых карт :insane:
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

почекайте радіти, подивимось що буде коли вийдуть наступні лінійки відеокарт
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

може, коли біток буде по 2к, візьму один - для пенсії :laugh:
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

n+gibat[]r: 18.06.2022 16:29 Сейчас криптоэксперты расскажут что это всё временно, и завтра биток будет снова по $40000 а эфир по $4000 :lol:
а вы помните первое падение битка, когда он был по 1000,а потом стал по 100 с мелочью? А второе когда он был по 20.000,а потом в марте когда пошла корона стал стоить 3200 вместо 20.000?

И каждый раз были кричаки, мол все все рухнул! наконец куплю себе видеокарту!

И сейчас так же, был 60, упадет до 10ти, потом вырастет до 120,упадет до 25... и все по кругу.

Но у люде йкороткая память,они и на этом падении будут кричать радостно потирая ручки- пуузырь рууухнул. ура!!!

Чего так зло относиться ко всему , до чего лично твои руки не дотягиваются-непонятно
fastneed
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Devastator: 18.06.2022 16:17 Особенно бесила фраза "прошлые цены на видеокарты уже не вернуться никогда"
и.... где ты увидел прошлые цены? :tomat:
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

так, все гарно, але ціни тіж самі :(
fastneed
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Omelya: 18.06.2022 17:20 Хо купити gtx 1080ti...коли вони будуть по 4000 - 5000грн? Надо шоб біток став по 10 000уе.
боже..... яке... ти... незрозуміле
ти 5 років(мінімум) втратив свого життя,залишив себе цієї радості, щоб купити ушатане кількома майнерами і ігроманами залізо?
боооже :banghead:
це ШОК :apes:

Відправлено через 5 хвилин 6 секунд:
SergFX: 18.06.2022 15:45 Кстати где там эти эксперты с бирж с советами закупать эфир по 4-5k т.к он гарантированно вырастет до 10K к концу года :lol:
судя по графику 5 не дали все равно
а если вы купили по 4, то могли слить с 19% прибылью
но вы ж глупый и не слушаете что вам говорят.

Відправлено через 5 хвилин 35 секунд:
n+gibat[]r: 18.06.2022 16:29 Сейчас криптоэксперты расскажут что это всё временно, и завтра биток будет снова по $40000 а эфир по $4000 :lol:
какой смысл тебе что-то говорить?
ранее говорили что будет по тысячи, по десять, 40 60, в чем твоя проблема? ты что, побежишь покупать? нет? тогда смысл этого балабольства.
ты же понимаешь что выглядишь максимально глупым. :down:
Kirakishou
Member

Повідомлення

deepforest
До виходу нового покоління можна буде обновити свої відеокарти минулого чи позаминулого покоління на якусь 6700 ХТ по адекватній ціні, наприклад. Вже зараз 6700 ХТ в українських магазинах всього на шість тисяч гривень дорожче рекомендованої ціни, а не вдвічі чи втричі.
Я і сам хочу замінити свою 1660Ti, бо вона ту єдину гру, в яку я граю, в 4к на максимальних налаштуваннях графіки не тягне.
SergFX
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

всего 4 дня назад:
CEO и основатель криптобанка Galaxy Digital Майк Новограц, однин из самых известных криптоинвесторов : биткоин удержится выше $20 000, Ethereum не провалит уровень в $1000
:lol: :lol: :lol:
kollos
Member
Аватар користувача
Звідки: м. Кіровоград

Повідомлення

fastneed
Присядь, сейчас еще одна шокирующая новость будет. Мало у кого в мире есть 500+$ на видеокарту, поэтому ушатане кількома майнерами і ігроманами залізо единственная возможность собрать пк :beer:
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

kollos, а навіть якщо є, то промені не настільки файна штука, щоб змінювати топи навіть позаминулого покоління.
benderOS
Member
Звідки: ЗП

Повідомлення

kollos: 18.06.2022 19:23 Мало у кого в мире есть 500+$ на видеокарту, поэтому ушатане кількома майнерами і ігроманами залізо единственная возможность собрать пк :beer:
А потом эти майнерасы еще им говорят такие:
скільки підгорівшик попок мамкиних геймерастів :lol:
kollos
Member
Аватар користувача
Звідки: м. Кіровоград

Повідомлення

Барбарис
А если бы "Э" было х10? :D :rotate: :rotate:
Я бы с удовольствием поганял рдр2, ексодус на самсунгосвском одисее широкоформатном в паре с 3090, но "Э" только на и3 и 6600 из штатов которую еще нужно дождаться для 2к гейминга в 30 фпс :)
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

deepforest: 18.06.2022 18:39 почекайте радіти, подивимось що буде коли вийдуть наступні лінійки відеокарт
а что будет, сложность вычислений, ты куда денешь?
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Buldozer.
підтримую! Мало хто це розуміє повністю, але стверджувально повторює за натовпом, на бік якого став, бо так йому захотілось!
nv_ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

"Тенденция отріцатєльнава роста імєєт кратковрємєнний характєр, надо покупать, пока подєшевєло!" – такі приблизно тези у кріпто-блогерів зараз?

Отправлено спустя 44 секунды:
Firebrand: 18.06.2022 21:07
deepforest: 18.06.2022 18:39 почекайте радіти, подивимось що буде коли вийдуть наступні лінійки відеокарт
а что будет, сложность вычислений, ты куда денешь?
І крєпкій кіловат жору в розгонах під хешрейт :D
Omelya
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

fastneed: 18.06.2022 19:01
Omelya: 18.06.2022 17:20 Хо купити gtx 1080ti...коли вони будуть по 4000 - 5000грн? Надо шоб біток став по 10 000уе.
боже..... яке... ти... незрозуміле
ти 5 років(мінімум) втратив свого життя,залишив себе цієї радості, щоб купити ушатане кількома майнерами і ігроманами залізо?
боооже :banghead:
це ШОК :apes:
Я, якраз все розумів. В мене в 2018році була гігабайт gtx1080, вона мала 1 рік майнінгу до мене і 2 роки гарантії на остатку = робила чотко. Взяв її за 400уе = тоді це 10500грн. Самий низ ринка на такі бушні карти з гарантією, це липень 2018року. Два місяця награвся я і продав її за 10000грн.

Вопрос знатокам = пройшло 4 роки, а карта почти не подешевшала :rotate: а були й моменти що їх валили по 15- 20 000грн :gigi:
Чого коли купляєш, смартфон, наприклад, то він через 4 роки стоїть 20% від нового??? А все тому що штучно МММайніг роздув пузирь мильний...
Ціна щас такій карті має бути десь 3000грн...

І да я міг завжди собі обновити відеокарту,хоч і rtx3090. Просто я:
1) не переплачую за мильний пузирь принципово.
2) якщо я вже захочу протратить пару штук уе,
то краще возьму собі айфона +- останньої моделі
або зганяю і гульну на якісь Канари
або машину собі обновлю на трохи кращу
або в квартиру техніку обновлю
і так далі

Відеокарта має стоять адекватно ВІКУ, тость з годами ВТРАЧАТИ ціну,а не дорожчати...Це не вино, і не антикваріат...
Kirakishou
Member

Повідомлення

Omelya: 18.06.2022 21:35не переплачую за мильний пузирь принципово
Підтримую. Навіть не беручи до уваги б/в карти після майнінгу, купувати відеокарти в магазині по оверпрайсу ідея так собі. Півтори тисячі доларів за карту вартістю триста доларів. Задоволення від такої покупки не буде, перевірено неодноразово.
Я за час останнього майнінг-буму витратив на донат в ту єдину гру, в яку граю, десь тисячу з хвостиком доларів. І не шкодую цих грошей. А ось придбана по оверпрайсу 1660Ti згадується до сих пір, причому там переплата була щось близько трьох тисяч гривень.
Відповісти