ASUS готує ігровий монітор із частотою оновлення 500 Гц

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

IvanCh: 25.05.2022 13:42 подивітся теорію на цю тему.

якщо коротко то при швидкій картинці навіть 1000гц буде даватти ефект який можна буде помітити.
Я звісно все розумію, теорію і відосіки кожен може дивитись. Але чи побачите(відчуєте) ви різницю між 360 і 500Гц безпосередньо у геймплеї, а не стопкадрах, знятих на високошвидкісні камери. Чи можливо ви хоч самі тестили 144, 240, 360, щоб настільки стверджувати, що ну от прям кожен побачить(відчує) різницю. Між 144 і 240 різницю ще можна помітити, а от між 240 і 360 вона мізерна, що уже говорити про 360 і 500, а ви згадуєте про 1000. Звісно, на 1000 буде ідеальна по плавності картинка, за умови, якщо не буде артефактів по типу овершуту. Я в фізіологію людини не вникав, але крайне сумніваюсь, що багато хто зможе відчути різницю в 0.75мс (При тому, що різниця між 240 і 360 майже вдвоє більше чим між 360 і 500).

Від теорії можна відштовхуватись скільки завгодно, але без підкріплення практикою вона ніщо. Можливо під розмитістю ви і маєте щось інше, ніж гостинг, але саме на цей параметр звикли опиратись. І повторюсь ще раз, він залежить не тільки від герцовки. На VA картинка буде завжди більш розмита у динаміці через так званий блексміринг, а на TN буде найменш виражений гостинг.

Отправлено спустя 15 минут 58 секунд:
IvanCh: 25.05.2022 13:42 розбірати причину багатьох проблем відтворення зображення на цифрових екранах і навіть фізіологію на рахунок того як ми сприймаємо зображення
Ну поділіться тоді джерелом, на яке опираєтесь. Можливо я реально чогось глобального не знав...
docent27
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Коли рекламували 144гц, показували 60го з блюром та 144 без блюру. Тепер 144 з блюром, та 500 без. Через 5 років 500 буде теж з блюром а 2000 гц без блюру? :lol:
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

docent27: 26.05.2022 20:53 Коли рекламували 144гц, показували 60го з блюром та 144 без блюру. Тепер 144 з блюром, та 500 без. Через 5 років 500 буде теж з блюром а 2000 гц без блюру? :lol:
Знімуть у 1млн FPS й скажуть шуруйте на вулицю, 2000Гц ніфіга не плавно.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

feniks_tm: 24.05.2022 14:15 А тепер спробуйте заставити ті самі CS GO й Valorant видавати 500+ фпс стабільно )) Ось для чого 5800X3D випускали походу (От тільки чомусь конкретно в CS 5900X все одно краще) :gigi: Оверпрайс проц для оверпрайс моніка на тнці :super:
реальные идеи прогресса закончились, пришло время безумных. :rotate:
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

feniks_tm
спойлер
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

IvanCh: 27.05.2022 00:23 feniks_tm
спойлер
По частині теорії здається все більш менш, але моментами суперечить сам собі, кажучи, що є сенс в будь-якому випадку пригати на 480-1000Гц, але потім же каже, що є деякі фактори, завдяки яким на практиці різницю вже не буде помітно. Я все ж таки остаюсь при своїй точці зору, що адекватний рубіж зараз це 240-280Гц, мавши 60, 75, 144, 165 та 270Гц, для повноти картини не хватає 360(390) та 500, але то вже таке, тенденція і так помітна. Вибираючи між 500Гц FullHD та умовним 360Hz WQHD думаю багато хто вибрав би другий варіант і був би правим. Так гучно викидувати слова на вітер, маючи не зрозуміло який 165Гц монік, на якому "ну точно нема гостінгу", фапаючи на 240+, але продовжуючи сидіти на тому ж моніку, це звісно дуже сильно...
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

feniks_tm
ще раз, проблема є і буде. Неможливо передавати ідеально аналоговий сигнал на цифровому екрані який дискретний.
Крім того, все ще сильно залежить від видкості руху передметів у зображенні.
Якщо спростити, то чіткість статичного зображення досягається розширенням, а динамічна чіткість досягається герцовкою.

В ідеалі треба щоб монік був якомога ближце до аналогового світу. тобто мав безкінечне розширення і миттєву швидкість оновлення, тобто безкінечну частоту.

Давайте тепер вернемось до моніка. Такі моніки на ТН матриці дуже утилітарний продукт для професійних кіберкотлет.
І як би нам не хотілося сказати нінужно. нужно. ДЛя кіберкотлет нужно. Та і для звичайних теж треба бо компанія має відпрацювати технології і пустити в масмаркет. А ринок розбереться треба йому такі моніки чи ні.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Я так розумію, що на 60 Герцах сьогодні навіть в шахи зазорео грати?
ATIRadeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Я одне не розумію, чому після 360+ ггц іпс матриць тепер знову вирішили поставити ТН? В кого які думки? Може у іпс таки не хватає швидкості для герцовки 500ггц?
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

IvanCh: 27.05.2022 11:09 В ідеалі треба щоб монік був якомога ближце до аналогового світу. тобто мав безкінечне розширення і миттєву швидкість оновлення, тобто безкінечну частоту.
Я уже писав вище, ВСЕ ФІГНЯ - ШУРУЙТЕ НА ВУЛИЦЮ :lol:

Отправлено спустя 1 минуту 20 секунд:
ATIRadeon: 27.05.2022 14:36 Я одне не розумію, чому після 360+ ггц іпс матриць тепер знову вирішили поставити ТН? В кого які думки? Може у іпс таки не хватає швидкості для герцовки 500ггц?
Побачили, що кіберкотлет не зігнати з тнок й так вирішили зайняти ринок)) От тільки я дуже сумніваюсь, що це так працює. Щоб так працювало, спочатку всі турнірні оператори повинні бути забезпечені такими моніками, щоб котлетам був сенс купувати їх для власного використання. Бо пригати з одного моніка на інший на тому ж лані то таке собі, бо банально навіть налаштування у зойки й асуса зовсім різні. Це так, лише здогадка. Не думаю, що типічному юзеру буде цікавий такий девайс, дивлячись звісно яка ціна буде, але щось мені здається 2к$+, знаючи асус і його "флагмани".
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

dead_rat: 27.05.2022 14:08 Я так розумію, що на 60 Герцах сьогодні навіть в шахи зазорео грати?
да, мир катится к забвению. :facepalm:

Отправлено спустя 1 минуту 15 секунд:
ATIRadeon: 27.05.2022 14:36 Я одне не розумію, чому після 360+ ггц іпс матриць тепер знову вирішили поставити ТН? В кого які думки? Може у іпс таки не хватає швидкості для герцовки 500ггц?
пока не хватает, сначала купишь моник 500гц тн, а потом через годик выкатят уже ипс и скажут,что 500 гц тн уже не катит для шахмат. :gigi:
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

первый гигагерцевый монитор жду, чтоб играть при стабильных 50фпс :rotate:
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

так завжди було. tn краще гониться. завжди спочатку tn потім інші матриці доганяють
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

IvanCh: 27.05.2022 17:23
так завжди було. tn краще гониться. завжди спочатку tn потім інші матриці доганяють
Тільки чомусь вирішили скіпнути 360Гц))
Відповісти