Чутки: процесор AMD Ryzen 9 7950X отримає 24 ядра при частоті до 5,4 ГГц

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
oleg_qwerty
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

WWQ
Що ж ви так руйнуєте затишний світ фанатів :) Всім же відомо, що AMD - то кака, а Intel - то божественна компанія.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

konb999: 22.05.2022 21:28
А я вот пол года попользовался 12900к и купил себе еще и ноут на 12900н и вообще считаю что просто крутющие процессоры получились! Все стабильно прекрасно работает, ддр5 4800 для всех задач за глаза хватает... думал поменять, но вижу, что на практике никакого прироста это не даст. Поменяю конечно когда 7500 появится и 2 по 32 гб поставлю но пока огонь! В чем провал-то можно объяснить? Ато играю, видео кодирую, фотошоп использую. Все в реальном времени просто летает, а провала и не заметил, - может это я не правильно что-то делаю? Ато тут спецы, которые весч в руках не держали такие провалы расписывают, - просто зачитаешься! :lol: :lol: :lol:
Я вже вище писав в чому провал. Ви чомусь проігнорували. Повторю - в бігліттл. Ольху витягує лише чудова золота бухта. Що це хороші процесори, з вами згоден.
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Kashtan: 23.05.2022 12:35
konb999: 22.05.2022 21:28
А я вот пол года попользовался 12900к и купил себе еще и ноут на 12900н и вообще считаю что просто крутющие процессоры получились! Все стабильно прекрасно работает, ддр5 4800 для всех задач за глаза хватает... думал поменять, но вижу, что на практике никакого прироста это не даст. Поменяю конечно когда 7500 появится и 2 по 32 гб поставлю но пока огонь! В чем провал-то можно объяснить? Ато играю, видео кодирую, фотошоп использую. Все в реальном времени просто летает, а провала и не заметил, - может это я не правильно что-то делаю? Ато тут спецы, которые весч в руках не держали такие провалы расписывают, - просто зачитаешься! :lol: :lol: :lol:
Я вже вище писав в чому провал. Ви чомусь проігнорували. Повторю - в бігліттл. Ольху витягує лише чудова золота бухта. Що це хороші процесори, з вами згоден.
Я читал, но вам же кто-то отписал, в сколько процентов разница в фпс? А я вам отвечу, - например с 3090 в разрешении 720р 270 кадров против 284 кадров. А я вот дома в большинство игр в 1440р на всех ультрах в частототу монитора упираюсь 165 герц, а на работе вот прямо сейчас в батлу на ноуте играю с адаптивной частотой 120-150 гц в 1440р на всех ультрах... и с нагрузкой на ядра и
С температурами полный порядок. И хоть убей провала не вижу! Вы мне, обычному пользователю, который не играет в тесты в 720р, не играет в linx , а играет в игры, кодирует видео, работает в фотошопе можете ткнуть пальцем и показать конкретно, в чем у меня провал?
Я глянул на Ваш профильный ПК и вот это ПРОВАЛ! По производительности Ваш профильный ПК даже приблизительно не сравним даже с моим ноутом!!! А про стационар, думаю и разговор начинать не стоит! Так в чем же провал?
oleg_qwerty
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

konb999
Все, нижче написане моє особисте IMHO і не претендує на істину в останній інстанції. Алдери дійсно цікаві і вдалі процесори, нарешті Інтел змогла видати щось дійсно цікаве. Біг-літтл - до того все йшло, розділення задач по окремим блокам, максимально оптимізованим для відповідних навантажень - то є шлях в майбутнє (с). Ложка дьогтя на мою думку така, що це перше покоління з подібною архітектурою. Тому там будуть дитячі болячки як архітектури так і підтримки зі сторони софта. Ми не побачимо максимального профіту від такої архітектури допоки планувальники не навчаться правильно розкидати задачі по ядрам. А це означає, що як мінімум в першому поколінні цих проців користувачі є бета-тестерами і вони не отримають від проца максимум, на який він здатен, будь в нього нормальна програмна підтримка.

А для звичайного користувача, який "играет в игры, кодирует видео, работает в фотошопе" що 12900К, що 12900Н -то оверкілл. Дружина віджала мій ноут з Ryzen 5700U, фотошоп, іллюстратор - літають. Я так думаю, що вони полетять і на 12400, різниці ви не помітите. :beer:
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

WWQ: 23.05.2022 12:16 Impulse101
Переход на в11 полностью решает вопросы с юсб и звуком (хотя у меня со звуком и на 10 все было норм)
На всех 4х моих компах с самого выхода стоит 11 винда, - официальная, со всеми обновами, все обновы биоса залиты, и на двух компах с райзенами 4500u проблемы с усб так и остались. Чего я только не делал... принтер как не видел неттоп, так и не видит, мышь и аудиопроцессор audisson в машине ноут как не видел так и не видит! При чём через контроллер type-c стороннего производителя видит, а через чипсетный контроллер усб не видит. Хоть об стену расшибись!!! АМД одним словом, - это их фишка!

Отправлено спустя 4 минуты 23 секунды:
oleg_qwerty: 23.05.2022 12:58 konb999
Все, нижче написане моє особисте IMHO і не претендує на істину в останній інстанції. Алдери дійсно цікаві і вдалі процесори, нарешті Інтел змогла видати щось дійсно цікаве. Біг-літтл - до того все йшло, розділення задач по окремим блокам, максимально оптимізованим для відповідних навантажень - то є шлях в майбутнє (с). Ложка дьогтя на мою думку така, що це перше покоління з подібною архітектурою. Тому там будуть дитячі болячки як архітектури так і підтримки зі сторони софта. Ми не побачимо максимального профіту від такої архітектури допоки планувальники не навчаться правильно розкидати задачі по ядрам. А це означає, що як мінімум в першому поколінні цих проців користувачі є бета-тестерами і вони не отримають від проца максимум, на який він здатен, будь в нього нормальна програмна підтримка.

А для звичайного користувача, який "играет в игры, кодирует видео, работает в фотошопе" що 12900К, що 12900Н -то оверкілл. Дружина віджала мій ноут з Ryzen 5700U, фотошоп, іллюстратор - літають. Я так думаю, що вони полетять і на 12400, різниці ви не помітите. :beer:
Згоден на 100 відсотків зі всім написаним! Не згоден тільки з терміном ПРОВАЛ. Нема ніякого провала і нема ніякого прорива. Є закономірна еволюція. Гірше в будь якому разі не стало, як тут багато знатоків пишуть! А так :super: :beer: Нехай щастить, і перемоги нашій любій неньці Україні!
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

konb999: 23.05.2022 12:47
Kashtan: 23.05.2022 12:35
Я вже вище писав в чому провал. Ви чомусь проігнорували. Повторю - в бігліттл. Ольху витягує лише чудова золота бухта. Що це хороші процесори, з вами згоден.
Я читал, но вам же кто-то отписал, в сколько процентов разница в фпс? А я вам отвечу, - например с 3090 в разрешении 720р 270 кадров против 284 кадров. А я вот дома в большинство игр в 1440р на всех ультрах в частототу монитора упираюсь 165 герц, а на работе вот прямо сейчас в батлу на ноуте играю с адаптивной частотой 120-150 гц в 1440р на всех ультрах... и с нагрузкой на ядра и
С температурами полный порядок. И хоть убей провала не вижу! Вы мне, обычному пользователю, который не играет в тесты в 720р, не играет в linx , а играет в игры, кодирует видео, работает в фотошопе можете ткнуть пальцем и показать конкретно, в чем у меня провал?
Я глянул на Ваш профильный ПК и вот это ПРОВАЛ! По производительности Ваш профильный ПК даже приблизительно не сравним даже с моим ноутом!!! А про стационар, думаю и разговор начинать не стоит! Так в чем же провал?
А ви проігнорували мою відповідь людині стосовно різниці кадрів, вона суттєва, я відписав, пошукайте вище.
Мій профільний компютер в моїх малопоточних задачах мене влаштовує, там де кеш грає роль він кращий за кофі лейк і матісс, перевірено. Вашим ольхам і десктопним і лептопним звісно програє, але є я не запевняв що мій профільний комп'ютер в чомусь кращий ніж ваші, навіщо акцентувати?
І яка різниця, якщо в мене на роботі купа машин, і я можу працювати за будь-якою з них, мені що, вказувати конфіг всіх з них?
В мене нині два монітори, які в свій час в Україні коштували дорожче в декілька разів, аніж ніж всі ваші системи разом взяті, так само ви не звернули увагу на оптейн 480, але чомусь ви на це не звернули увагу (вкотре), втім це байдуже, повторюсь, система задовольняє запити повністю, чекаю протистояння рафаель проти рептора в моїх задачах і беру переможця.
І я ніде не вказував що ні ваші машини, ані сама ольха погана система.
Навпаки, ще раз пишу - у вас чудова система.
Ви мене не чуєте.
Втретє пишу - кепська бігліттл.

А знаєте, стало цікаво. Пропоную щоб ви запустили cpubenchmark
https://www.passmark.com/products/performancetest/
Там є тест процесора. І в тесті процесора є показник фізика. Це найпримхливіший показник, найбільше вантажить, змушений був саме через нього десятки разів перезапускати, і частоти знижувати.
Протестуйте і викладіть посилання на ваші результати, порівняємо наскільки мій "провал" відстає від вашого сучасного процесора. І десктопного і лептопного.
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Kashtan: 23.05.2022 13:20
konb999: 23.05.2022 12:47
Я читал, но вам же кто-то отписал, в сколько процентов разница в фпс? А я вам отвечу, - например с 3090 в разрешении 720р 270 кадров против 284 кадров. А я вот дома в большинство игр в 1440р на всех ультрах в частототу монитора упираюсь 165 герц, а на работе вот прямо сейчас в батлу на ноуте играю с адаптивной частотой 120-150 гц в 1440р на всех ультрах... и с нагрузкой на ядра и
С температурами полный порядок. И хоть убей провала не вижу! Вы мне, обычному пользователю, который не играет в тесты в 720р, не играет в linx , а играет в игры, кодирует видео, работает в фотошопе можете ткнуть пальцем и показать конкретно, в чем у меня провал?
Я глянул на Ваш профильный ПК и вот это ПРОВАЛ! По производительности Ваш профильный ПК даже приблизительно не сравним даже с моим ноутом!!! А про стационар, думаю и разговор начинать не стоит! Так в чем же провал?
А ви проігнорували мою відповідь людині стосовно різниці кадрів, вона суттєва, я відписав, пошукайте вище.
Мій профільний компютер в моїх малопоточних задачах мене влаштовує, там де кеш грає роль він кращий за кофі лейк і матісс, перевірено. Вашим ольхам і десктопним і лептопним звісно програє, але є я не запевняв що мій профільний комп'ютер в чомусь кращий ніж ваші, навіщо акцентувати?
І яка різниця, якщо в мене на роботі купа машин, і я можу працювати за будь-якою з них, мені що, вказувати конфіг всіх з них?
В мене нині два монітори, які в свій час в Україні коштували дорожче в декілька разів, аніж ніж всі ваші системи разом взяті, так само ви не звернули увагу на оптейн 480, але чомусь ви на це не звернули увагу (вкотре), втім це байдуже, повторюсь, система задовольняє запити повністю, чекаю протистояння рафаель проти рептора в моїх задачах і беру переможця.
І я ніде не вказував що ні ваші машини, ані сама ольха погана система.
Навпаки, ще раз пишу - у вас чудова система.
Ви мене не чуєте.
Втретє пишу - кепська бігліттл.

А знаєте, стало цікаво. Пропоную щоб ви запустили cpubenchmark
https://www.passmark.com/products/performancetest/
Там є тест процесора. І в тесті процесора є показник фізика. Це найпримхливіший показник, найбільше вантажить, змушений був саме через нього десятки разів перезапускати, і частоти знижувати.
Протестуйте і викладіть посилання на ваші результати, порівняємо наскільки мій "провал" відстає від вашого сучасного процесора. І десктопного і лептопного.
Я не виключаю, що в природі є якийсь тест, в якому 12900 програє, але в котре пишу я не в тести граюсь і навіть час на це витрачати не хочу! І я тут пишу виключно про совї компьютери. У мене на роботі жодного нема! Ноут беру щоб погратись. Ну добре, Ти переміг - алдер лейк- г..но! І це добре що є такі досвідчені користувачі як ти які будуть ще довго сидіти на старому хламі і розповідати що все нове гі-но! І розповідати, "чекаю протистояння рафаель проти рептора в моїх задачах і беру переможця" а потім чекати протистоянь наступних поколінь, а потім чекати, чекати і ще раз чекати. Але, як я вже сказав, - ти переміх. Бажаю успіхів в очікуванні! :lol:
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

konb999
Даремно ви так реагуєте, як ображена дитина чию іграшку не оцінили, набір фраз якийсь інфантильний, "старий хлам" - ну клавіатура в мене старіша і за мене і за вас, просто вона краща ніж сучасний корсейр к70 лоу профіль, але для вас вона теж "хлам" по причині віку а не якості, хоча навіть бу вона втричі дорожча за то й же корсейр, в профілі її як і багато чого немає.
Архітектура вашої системи схожа на мою попередню концепцію (в мене юсб цапоусь на tda1305, несерійна ортодинаміка, від бейердинаміка і дискретних звукових карт із змінними ОП відмовився, переріс), просто я не все у профіль ввожу всіх моїх домашніх систем, в мене всього вдома лише материнок 3 штуки які просто лежать і три десктопа, блоків живлення 5 штук до 1600 тітаніума, комплектуючих повно різних, я не вважаю за потрібне все в профіль вкладати. І я не закликаю не купувати ольху.
Навпаки. Ольху я протестував на роботі і заспокоївся.
Коротше удачі.
Impulse101
Member

Повідомлення

WWQ: 23.05.2022 12:16 Impulse101
Переход на в11 полностью решает вопросы с юсб и звуком (хотя у меня со звуком и на 10 все было норм)
Если действительно так, то возможно попробую, хоть и не вижу никаких других оснований менять ОС. Все по другому, ко всему привыкай, а преимуществ никаких, кроме нативной поддержки андроида, что лично мне не нужно. Но в любом случае спасибо,подумаю.
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Kashtan: 22.05.2022 20:31При 6 ядрах 95 проти 105, при 8 ядрах - 99 проти 108.
Я с определённого времени предпочитаю i2hard не слушать, так как чувак реально балабол (на пару с его тестировщиком Дмитрягой).
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 23.05.2022 20:20
Kashtan: 22.05.2022 20:31При 6 ядрах 95 проти 105, при 8 ядрах - 99 проти 108.
Я с определённого времени предпочитаю i2hard не слушать, так как чувак реально балабол (на пару с его тестировщиком Дмитрягой).
Ось тут я буду щиро вдячний, якщо ви аргументуєте свою негативну думку, де автори айтюхарда продемонстрували непрофесіоналізм, досі для мене вони були показником, вони раніше активно відповідали на всі запитання, зараз ні, ведуть час від часу стріми, де теж відповідають на запитання. Питання до них були, але вони чесно відповідали досі.
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Я уже всё написал в предыдущем комментарии. Просто надо смотреть тесты других каналов и сравнивать результаты.
Даже в видео с результатами из СтарКрафта они показали одно, балабол вывод сделал другой. Балабол он такой такой балабол. Кстати разница с 3080 Ti не смертельна.
СтарКрафт всё равно старая игра.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Так в тому то й річ, що інших каналів які тестують старкрафт на сучасному обладнанні - немає, окрім хардвейранбоксінг ,але в останніх - не вказано таймінги, вони не розганяють до нормальних показників, не налаштовують вручну як у айтюхард, з ким там порівнювати-то.
Я не бачив щоб не співпадала вербальна інформація із візуальною у них по старкрафту, а можна посилання на такий випадок?
Те що старкрафту 11 років, не показник для обмеженої купки ентузіастів, яка щороку звісно меншає, але є наприклад фанати діябло, яка 2000 року фактично, і спільнота їх численна. І при тому що старкрафту 11 років, в коопі він ставить на коліна найсучасніші процесори в замісах з мутами ,коли велика кількість юнітів та швидкі дії.
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Kashtan: 24.05.2022 12:19 І при тому що старкрафту 11 років, в коопі він ставить на коліна найсучасніші процесори в замісах з мутами ,коли велика кількість юнітів та швидкі дії.
Это старая игра и никого она никуда не ставит. Чтобы был выше fps её надо оптимизировать/переписывать.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Ви чудово розумієте, що двіжок гри яка списана видавцем і вже офіційно не підтримується, ніхто переписувати не буде заради купки ентузіастів. Зате вона чудовий бенчмарк реальної продуктивності ядра процесора.
А щодо нікого на коліна не ставить - а можливо ви маєте рацію. Пропоную вам поставили, вона безкоштовна, кину вам парті, виставлю налаштування в коопі, і побачимо скільки наші з вами процесори покажуть у запалі гри фпс. Згода?
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Мы по-разному мыслим. Я уже написал что это плохо оптимизированная с самого начала игра. То что не может правильно использовать ресурсы не может быть бенчмарком.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Вона оптимізована. Під півтора ядра. І з цим чудово справляється.
Відповісти