Tesla зіткнулася з перегріванням процесорів AMD Ryzen під час швидкого заряджання електромобілів

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Sashr: 16.05.2022 08:48
Buldozer.: 14.05.2022 10:56
Хотя с чадэмо тесла заряжается 110км за 1 час где-то.

Проехал 350км, поел отдохнул 2 часа и еще 250км. Вполне адекватно если вдруг нужно. :)
Відпочивати, звісно, потрібно, але 2 години відпочинку після 350км? Серйозно?
Прочитайте пжст текст целиком.

Если вдруг нужно проехать, то за город можно ехать.

Конечно серьезно надо отдохнуть, машину-то зарядить надо. :)

П.с. я за время войны (с24.02) проехал 5700км. Работа видите ли такая. Так что чутка езжу много. По межгороду. (Не на тесле)

А вообще нн понимаю этих жарких споров.

Кто спорит что тесла жутко плохо и неудобно- лично пользовали ее?)

А то теория знаете она такая)))))
Mad Dog
Member

Повідомлення

Buldozer.: 16.05.2022 08:55 Кто спорит что тесла жутко плохо и неудобно- лично пользовали ее?)

А то теория знаете она такая)))))
зачем ее использовать, если она даже в теории "жутко плохо и неудобно" и "не выгодно"? :gigi: (в кавычках все цитаты твои)

Я в прошлом году те твои 5к+ за две недели проехал просто поехав покататься по Балканам. Я посмотрел бы на такой отдых на электричке. :lol:
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Mad Dog: 16.05.2022 09:12
Buldozer.: 16.05.2022 08:55 Кто спорит что тесла жутко плохо и неудобно- лично пользовали ее?)

А то теория знаете она такая)))))
зачем ее использовать, если она даже в теории "жутко плохо и неудобно" и "не выгодно"? :gigi: (в кавычках все цитаты твои)

Я в прошлом году те твои 5к+ за две недели проехал просто поехав покататься по Балканам. Я посмотрел бы на такой отдых на электричке. :lol:
отвечу вашей фразой же. процитирую.

Обожаю теоретиков )) :) ;)
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Mad Dog, Buldozer, а как вам идея иметь одну машину на батарейках для поездок по городу и недалеко от него, а вторую на ДВС для покатушек межгорода, рыбалки, шашлычков? Не рассматриваете? :gigi:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator
є цікавіше варіант
Зображення
:D
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Alligator
Тоді краще вже п‘ять машин на усі випадки, три мотоцикли, три вєліка, дві яхти і вісім вілл у різних куточках планети :laugh:
Mad Dog
Member

Повідомлення

Alligator: 16.05.2022 09:42 Mad Dog, Buldozer, а как вам идея иметь одну машину на батарейках для поездок по городу и недалеко от него, а вторую на ДВС для покатушек межгорода, рыбалки, шашлычков? Не рассматриваете? :gigi:
Ідея не нова, але в ній є сенс тільки коли дійсно потрібна друга машина в сім'ї. Витрати на обслуговування, страховки, паркомісця і т.д. фактично подводятся.
Коли я ніде не подорожую у мене авто може тижнями стояти... а так буде два стояти. :gigi:
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Alligator: 16.05.2022 09:42 Mad Dog, Buldozer, а как вам идея иметь одну машину на батарейках для поездок по городу и недалеко от него, а вторую на ДВС для покатушек межгорода, рыбалки, шашлычков? Не рассматриваете? :gigi:
Да все норм

viewtopic.php?f=16&t=111813&p=3222160#p3222160
Mad Dog
Member

Повідомлення

Buldozer.: 16.05.2022 09:21
Mad Dog: 16.05.2022 09:12

зачем ее использовать, если она даже в теории "жутко плохо и неудобно" и "не выгодно"? :gigi: (в кавычках все цитаты твои)

Я в прошлом году те твои 5к+ за две недели проехал просто поехав покататься по Балканам. Я посмотрел бы на такой отдых на электричке. :lol:
отвечу вашей фразой же. процитирую.

Обожаю теоретиков )) :) ;)
С темы про роутеры?
Так даже там оно было в контексте, что заявленная мегакрутость на бумаге, в реальных условиях превращается в тыкву.
это как те твои 350 км пробега на одном заряде станут тыквой на автобане.
Или паспортный расход моего авто тоже тыква, ибо я таких цифр в реальных условиях эксплуатации никогда не видел.
Sashr
Member

Повідомлення

Зараз електромобілі - сумочки для магазину.
Вони стануть маст-хев коли будуть мати впевненого пробігу хоча б кілометрів 700.
Під впевненим я маю увазі реальний пробіг, а не як зараз рахують - 50км на годину, без кондиціонеру, без мультимедіа та накатом з гори. Бо зараз всі ці кілометри - пшик, і кожне блимання поворотнику зідає ще по кілометру.
Чому 700км? Тому що мова про нове авто. Через кілька років ці 700 перетворяться на 500, що теж є комфортною відстанню.
До цього, краще купити якийсь дешевий Ліф, і по результату буде та сама Тесла. Так, заряджати треба частіше і не поїде до сотні за 0.5 секунди. Але сценарій використання буде той самий - кататися в магазин по місту, а якщо ж поїхати за місто - то так само штирчати по дві години на заправках, що лише доводить Бульдозер своїми словами вище.
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Sashr: 16.05.2022 11:13 Зараз електромобілі - сумочки для магазину.
Вони стануть маст-хев коли будуть мати впевненого пробігу хоча б кілометрів 700.
Під впевненим я маю увазі реальний пробіг, а не як зараз рахують - 50км на годину, без кондиціонеру, без мультимедіа та накатом з гори. Бо зараз всі ці кілометри - пшик, і кожне блимання поворотнику зідає ще по кілометру.
Чому 700км? Тому що мова про нове авто. Через кілька років ці 700 перетворяться на 500, що теж є комфортною відстанню.
До цього, краще купити якийсь дешевий Ліф, і по результату буде та сама Тесла. Так, заряджати треба частіше і не поїде до сотні за 0.5 секунди. Але сценарій використання буде той самий - кататися в магазин по місту, а якщо ж поїхати за місто - то так само штирчати по дві години на заправках, що лише доводить Бульдозер своїми словами вище.
Даже и не поспоришь. Фигня то все электрички. Рано еще покупать. Да и продажи в мире это доказывают. Надо маску написать предупредить что все фигня. Я думаю он не в курсе.
Sashr
Member

Повідомлення

Buldozer.: 16.05.2022 11:21
Sashr: 16.05.2022 11:13 Зараз електромобілі - сумочки для магазину.
Вони стануть маст-хев коли будуть мати впевненого пробігу хоча б кілометрів 700.
Під впевненим я маю увазі реальний пробіг, а не як зараз рахують - 50км на годину, без кондиціонеру, без мультимедіа та накатом з гори. Бо зараз всі ці кілометри - пшик, і кожне блимання поворотнику зідає ще по кілометру.
Чому 700км? Тому що мова про нове авто. Через кілька років ці 700 перетворяться на 500, що теж є комфортною відстанню.
До цього, краще купити якийсь дешевий Ліф, і по результату буде та сама Тесла. Так, заряджати треба частіше і не поїде до сотні за 0.5 секунди. Але сценарій використання буде той самий - кататися в магазин по місту, а якщо ж поїхати за місто - то так само штирчати по дві години на заправках, що лише доводить Бульдозер своїми словами вище.
Даже и не поспоришь. Фигня то все электрички. Рано еще покупать. Да и продажи в мире это доказывают. Надо маску написать предупредить что все фигня. Я думаю он не в курсе.
Я не казав фігня. Це майбутнє, яке потрібно розвивати. Але ж і ти сам кажеш що вже 5700км на їздив за містом, але, зненацька, не на теслі. Цікаво чому ж?
Sashr
Member

Повідомлення

Double post. Del.
Востаннє редагувалось 16.05.2022 11:35 користувачем Sashr, всього редагувалось 1 раз.
nikolaiii
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat
У Берліні і однієї забагато.
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Sashr: 16.05.2022 11:35
Buldozer.: 16.05.2022 11:21
Даже и не поспоришь. Фигня то все электрички. Рано еще покупать. Да и продажи в мире это доказывают. Надо маску написать предупредить что все фигня. Я думаю он не в курсе.
Я не казав фігня. Це майбутнє, яке потрібно розвивати. Але ж і ти сам кажеш що вже 5700км на їздив за містом, але, зненацька, не на теслі. Цікаво чому ж?
Потому что так удобнее. Вы ж не едите борщ с пирожным, а чай с хлебом? Все для своего.

Да и по-поводу..

Тесла не для трассыы!!! Фсе фигня!!! Я как-то обогнал на трассе теслу!! Она плохая :lol:

Забывают простую вещ-тесла НЕ ПРЕДНАЗНАЧЕНА для нашего рынка. Она тут нелегально.

Любой продукт у которого важен не только продукт,а и эко система хорош только в той ситуации, в которой он задумывался!!

Говорить о том что тесла плохач тачка ВСЕ ЕЕ ЭКОСИСТЕМЫ как бы глупо.

Все просто-в штатах зарядка в развитых штатах на каждом углу, суперчарджер послебнего поколения легко дает 60квт час + - на новых теслах.

Это час зарядки каждые 300км. Если уж надо будет далеко поехать.

Точнее 2 часа каждые 600км.

Да и не понимаю смысла чет доказывать людям кто не ездил на электричках (лифы не в счет :laugh: )
Mad Dog
Member

Повідомлення

Так у нас полно и официальных электричек. И они ездят вместе с битками Тесл тут, а не в экосистеме штатов.
Никто ж из владельцев ДВС авто не рассказывает, что в Венесуэле топливо по одному центу и очередей нет.
А от у владельцев электромобилей любимая тема пообсуждать забугорные экосистемы :gigi:
FreezerUA
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернівці

Повідомлення

Ці всі спори про електромобілі ні до чого не приведуть. На даному етапі розвитку вони дуже ефективно вирішують частину завдань, для іншої - дуже не зручні в користуванні.
В мене наразі ДВС, але 95% мого пробігу - це дім/робота/супермаркет (максимум 50 км в день, зазвичай 10-15 км). Розхід з урахуванням заторів/прогрівів в місті 11 літрів, хоча на трасі 5.5-6 літрів.
Якщо буду брати друге авто в сім'ю - це буде однозначно електричка, з урахування нічного тарифу на електроенергію це буде майже безкоштовно.
А от для поїздок в Київ (500 км в одну сторону) звичайно ж ДВС зручніше і інфраструктура не дозволяє з таким же комфортом долати такі відстані на електротязі.
Все залежить від конкретних задач для Вашого авто. :beer:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А тим часом за сто тишь можна взяти Porsche Cayenne E-Hybrid, і отримати одночасно і електротягу, і 50 кілометрів для їзди по місту чисто на електриці, і на дальняк норм, і салон пристойний, і не в свинарні збирали, підставляючи доски і замотуючи ізолентою запчастини :laugh:
Тому я і кажу, що тесла це прям на фаната-гурмана. Своїх грошей вона не вартує.
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Походу половину битков тесл в Украине от бывших владельцев, уверовавших в примитивный автопилот :laugh:
В Китае уже третье поколение автопилота считается стандартом, а у тесли слезть с первого пока не могут)
andryxa_myxa
Junior

Повідомлення

Є блогер з Норвегії Bjørn Nyland (https://www.youtube.com/user/bjornnyland/featured) і в нього є 1000км challenge для різних електричних автомобілів. Так от, він на Тесла Модел3 ЛР проїхав за 9г20хв. Якщо є інфраструктура, то можна спокійно ганяти по трасам.
А враховуючи дефіцит з пальним, то електричка норм рятує
Відповісти