ASUS предложит карту GeForce RTX 3080 10GB в исполнении Noctua Edition

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Vers1a
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Kashtan: 09.05.2022 16:11 Ноктюа вже не краща.
Але сама тенденція радує, що звертають увагу на якісні вентилятори типу a12x25, а не отой центовий брухт що зазвичай ліплять із ргб в кожухи. Втім краща конструкція, це фулл ковер ,із активним бекплейтом, і на гпу і на пам'ять і на врм, радіатор мінімум на 360, і туди фантекс т30 в пушпулл, оці ідеальна конструкція. Звісно радіатор типу gtr, і якісні термопрокладки або РМ.
Ви хочете сказати, що Noctua уже не є якісним виробником повітряного охолодження ?
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Vers1a
сказано что не номер 1, а лишь один из. так оно и есть
evrial
Member
Звідки: Москва

Повідомлення

Kashtan
t30 сейчас нигде не достать по адекватной цене, да и ноктуа надо заказывать и ждать
Vers1a
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Paradox1306: 09.05.2022 16:39 Vers1a
сказано что не номер 1, а лишь один из. так оно и есть
я не писав про номер 1, а уточнив про якість виробництва
evenmore
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Вот такое дома пылится. Кроме видеокарты, как раз)
https://ibb.co/c2h8cqJ
https://ibb.co/vd9cNkZ
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

evenmore
очень хочу видеть как 4слотовую карту так же поставят в то месте где 3-слотовая не влазит :)
но вообще заморочено и неплохо выглядит, правда белые сборки с этим корпусом всё равно поинтереснее
DneprShark
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

evenmore: 09.05.2022 17:06 Вот такое дома пылится. Кроме видеокарты, как раз)
https://ibb.co/c2h8cqJ
https://ibb.co/vd9cNkZ
Симпатично сделано :)
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

doc-oc: 09.05.2022 13:39 Лучший и неубиваемый охлад)
Зная какое фуфло ставят даже на топовые Гиги, асусы, эмусаи - это топчек) Пусть только дадут в комплекте универсальные крепления, чтоб можно было перекинуть без проблем на следующую карту)
ну да, за то карта, которая займет 4 слота, это конечно же эпик вин. асус ,гига ну ладно, бог с ними, но мси со своим твин фрозр...это одно из лучший и оптимальный решений в плане охлаждения и оно не занимает 4 слота. Еще бы если 3 , то ладно, но 4 это кирпидон.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Vers1a
А що в моїх словах вам дало знати що я стверджую що Ноктюа не якісний виробник?
Поясню - я намагався знайти всі тести щоб зрозуміти який вентилятор кращий для радіатора, співвідношення робота шум, і в більшості випадків це був витвір ноктюа а12х25. Саме ця модель фігурує в новині, хоча в тексті не вказано, але візуально це ж ясно. Також іноді його перемагав старий лагідний тайфун. А тепер вийшов фантекс т30 - який кращий за ноктюа а12х25.
Ви уловлюєте думку?
Те що я спростив думку, тому що коментарі під новиною саме про а12х25, а не про Ноктюа взагалі, я й зазначив що ноктюа вже не краща, маючи звісно на увазі що це а12х25.
Vers1a
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Kashtan: 09.05.2022 19:43 Vers1a
А що в моїх словах вам дало знати що я стверджую що Ноктюа не якісний виробник?
Поясню - я намагався знайти всі тести щоб зрозуміти який вентилятор кращий для радіатора, співвідношення робота шум, і в більшості випадків це був витвір ноктюа а12х25. Саме ця модель фігурує в новині, хоча в тексті не вказано, але візуально це ж ясно. Також іноді його перемагав старий лагідний тайфун. А тепер вийшов фантекс т30 - який кращий за ноктюа а12х25.
Ви уловлюєте думку?
Те що я спростив думку, тому що коментарі під новиною саме про а12х25, а не про Ноктюа взагалі, я й зазначив що ноктюа вже не краща, маючи звісно на увазі що це а12х25.

дякую за пояснення
the_did
Junior
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

А чи не можна було з такими потуженими вертухами зробити щось менш габаритне? Особисто мене такий товар більше б зацікавив. На мій погляд виглядає як перевитрата матеріалів... :shuffle:
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Зробили б ще іншу версію, зі слімками а12х15, так, було б не так ефективно, але все ще значно краще типічних виконань, й помістилось би у 3 слоти :-/ Асус, подумой :gigi:

Отправлено спустя 38 минут 27 секунд:
the_did: 09.05.2022 22:23 А чи не можна було з такими потуженими вертухами зробити щось менш габаритне? Особисто мене такий товар більше б зацікавив. На мій погляд виглядає як перевитрата матеріалів... :shuffle:
Не одного тебе, залишається тільки самому дешрауд робити, якщо хочеться юзати 120 вертухи, але це втрата візуалу. Зробили б вони версію зі слімками 120тими, шириною до <75мм, попит на такі карти значно виріс би серед SFF(і не тільки) ком'юніті. Дивно те, що вона в них така широка вийшла, бо якщо банально самому робити дешрауд на основі радіатора того ж стрікса 3090 (корпус Cooler Master NR200, відяхи влазять до 75мм), то ширина виходить значно менша. Щось вони намудрили з системою кріплення вертушок й кожухом (десь +- 15мм зайвих намалювалося).
evrial
Member
Звідки: Москва

Повідомлення

feniks_tm
слимки - потеря статического давления, получается как те же стоковые вертушки. дешрауд на тихоходных вентиляторах это наверно лучшая вещь что появилась за последние годы
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

evrial: 10.05.2022 11:03 feniks_tm
слимки - потеря статического давления, получается как те же стоковые вертушки. дешрауд на тихоходных вентиляторах это наверно лучшая вещь что появилась за последние годы
Ну хуже стоковых уж точно не было бы, но тут дело такое. Лучше бы с обычными "оптимизировали" конструкцию, ужав её до 3.5 слотов хотя бы (до 75мм).
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan: 09.05.2022 19:43Поясню - я намагався знайти всі тести щоб зрозуміти який вентилятор кращий для радіатора, співвідношення робота шум,
NB-eLoop ;)
Сложно найти вентиль что бы на 800об мог так же файно тиснути повітря.
Не даром по нему текут (но не протекают B-) ) множество кастомщиков.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Firebrand
А какая разница сколько слотов занимает? У большинства людей там ничего не стоит больше, только видик ;)
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

yupi: 10.05.2022 14:00 Firebrand
А какая разница сколько слотов занимает? У большинства людей там ничего не стоит больше, только видик ;)
Тебе ли не знать)) SFF, да даже с mATX могут быть проблемы.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

feniks_tm
Я такое не рассматриваю изначально :D
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

yupi: 10.05.2022 14:08 feniks_tm
Я такое не рассматриваю изначально :D
А такое в каком контексте то? Видяху или SFF :gigi:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

вы когда вот это рассказываете про "какая разница" вспомните откуда карта там воздух берёт
Відповісти