CD Projekt: в конечном итоге Cyberpunk 2077 будет считаться очень хорошей игрой

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
maksim2020
Member
Аватар користувача
Звідки: Sunshine State

Повідомлення

Grava: 28.11.2021 19:26
maksim2020: 28.11.2021 18:55Проти сотень/тисяч годин у Відьмаку? Норм, окей.
В среднем в ведьмаке 3 - 80+ часов, при этом у него уже есть 2 огромных дополнения. Какие там сотни и тысячи?
Окей, не сотні/тисячі - це була метафора, хоча мій колега награв у відьмаку 700+ годин. Але якщо подивитися на загальну статистику стіма, то виключив три перші хайпові місяці (листопад 2020-лютий 2021), ми побачимо, що кіберпук - така собі загально-середня ігрулька, якій до відьмака ніколи не дотягнутися.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну в конечном итоге думаю будет таки хорошая игра
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Prescott: 27.11.2021 11:38потрясающей графики не увидел
графіка таки гарна. от тільки дається вона ціною недешевого заліза та ще й таких налаштувань, що на профільному конфігу я отримую 40-60фпс без длсс, а длсс вмикати не варіант взагалі. після того як звик в сінглах до 80-100фпс, це все, звичайно, потребує звикання.
на некстгені просто прекрасно буде гратись, але і зараз все настільки добре, що я закриваю очі на вже незвично низький для себе фреймрейт, і ходжу милуюсь красотами. вкупі з шикарно витриманим візуальним стилем іграшки, картинка складає дуже і дуже класне враження
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

leif
И по вашему нормально что вот это
Videocard: MSI RTX 3080ti Suprim X
выдает 40-60фпс ? Не разделяю всеобщей эйфории. Где вы там увидели некстген - в упор не вижу. :dontknow:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Prescott: 29.11.2021 19:18Где вы там увидели некстген
я казав про некстген залізо. тобто на 4080ті умовній можна буде і викрутити всю графіку\промені на максимум і отримати солідний фреймрейт одночасно

але повторюсь, на мій погляд, виглядає іграшка настільки добре, що можна навіть пробачити всі ці вимоги до заліза і ~50fps@1440p на 3080ті в розгоні. типу як Crysis перший
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Prescott: 29.11.2021 19:18Где вы там увидели некстген - в упор не вижу.
Согласен. Зато журналисты отдали 1 место по графике этой игре, а The Last of Us PII всего 5-ое. О-объективность :super: :rotate:

Отправлено спустя 4 минуты 40 секунд:
leif: 29.11.2021 19:46типу як Crysis перший
На вкус и цвет все фломастеры разные, но сравнивать первый крайзис в 2007 и КП2077 сейчас по меньшей мере глупо.
Кризис разрывал шаблоны, а тут... физика пениса только проработана качественно. Появляющиеся из ниоткуда НПС, при чем в ближайшем ЛОДе это та ещё дичь... Цвета вырвиглаз и корявые отражения это по вашему некст ген? В таком случае мне такой некст ген не нужен :weep:
Asmodeus55555
Member
Аватар користувача
Звідки: Another world

Повідомлення

minesweeper: 28.11.2021 00:15вот ведьмака не осилил, писатель просто бездарь
Вот и я не пойму восторгов по книгам из серии Ведьмак. Прочитал книги, но пришлось себя заставлять. А читать я люблю.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Martix: 29.11.2021 20:06сравнивать первый крайзис в 2007 и КП2077 сейчас
я порівнював конкретно в контексті того, що іграшка вийшла, а залізо щоб погратись в неї на максимальних налаштуваннях з усіма красотами, що заклали розробники, та високим фпс вийде лише через пару-трійку років, коли підвезуть некстген GPU. про 4к навіть не згадую, це ще через покоління

особисто мені щоб пройти Crysis в 2010му році на максимальних налаштуваннях в фулл хд і комфортним фпс довелось городити SLI з двох gtx 480 з охолодженням zalman, ще й розігнати цю всю монструозну конструкцію :laugh: тоді були актуальні мультиGPU конфіги для таких вимогливих іграшок, а в 2023 році для кіберпанку на справжніх максималках (без длсс) запропонують купити rtx 4080ті
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

leif
Я все мечтал сгородить мультиГПУ, но так и не довелось. :weep: Прошел кризис в 30фпс 1280х1024 на максималках на разогнанной 8800ГТ в 2008-ом. Потом может и повторял на более новых ВК, а может и нет - уже не вспомню. Мне больше понравился Warhead и графика в нем тоже была уже посочнее и оптимизация была почетче. Но 2007, кризис... Даже сейчас, с некоторыми оговорками, графика там на вполне себе достойном уровне :up: .

Отправлено спустя 3 минуты 21 секунду:
Asmodeus55555
Мне польский сериал зашел (не новодел), но на разок посмотреть. Зато серия игр... :up: Наверное это то, для чего и были написаны эти книги :rotate:
zeter2599
Junior

Повідомлення

van Oudshoorn: 27.11.2021 21:25 Я в Киберпанк не играл, но из того что видел - проблема не столько в багах, сколько в устаревшем взаимодействии с миром, интерактив и АИ машин/жителей очень очень простенький. Поведение, логика, реакция и анимации прохожих/полиции это что-то даже хуже чем у игр 20 летней давности (Vice City). Что бы такое поправить нужно почти заново игру делать, очень сомневаюсь что они пойдут на такое, прибыльнее будет направить ресурсы на что-то другое.
Вы че, угараете?)
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

zeter2599: 30.11.2021 08:22
van Oudshoorn: 27.11.2021 21:25 Я в Киберпанк не играл, но из того что видел - проблема не столько в багах, сколько в устаревшем взаимодействии с миром, интерактив и АИ машин/жителей очень очень простенький. Поведение, логика, реакция и анимации прохожих/полиции это что-то даже хуже чем у игр 20 летней давности (Vice City). Что бы такое поправить нужно почти заново игру делать, очень сомневаюсь что они пойдут на такое, прибыльнее будет направить ресурсы на что-то другое.
Вы че, угараете?)
спойлер
zeter2599
Junior

Повідомлення

Kib: 30.11.2021 08:36
zeter2599: 30.11.2021 08:22
Вы че, угараете?)
спойлер
С твоим конфигом гта лучше)
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ігрова студія CD Projekt RED презентувала футуристичний наручний годинник у стилі гри Cyberpunk 2077. Автором дизайну годинника виступило польське бюро Błonie. Браслет та корпус виконані з титану, а циферблат – з темного скла із сапфіровим покриттям. Зазначається, що корпус аксесуара водонепроникний та здатний витримувати тиск до 5 атмосфер. Годинник – електронний, може працювати у двох годинних форматах: 12-годинному та 24-годинному. На сайті CD Projekt RED вже можна зробити попереднє замовлення годинника. Їхня вартість становить €440. Доставка здійснюватиметься покупцям вже у 2022 році. Також покупці отримають сертифікат автентичності у вигляді NFT-токена.
спойлер
Screenshot_2.jpg
Asmodeus55555
Member
Аватар користувача
Звідки: Another world

Повідомлення

Martix
Мне вот немецкий Elex не хуже 3 Ведьмака зашёл. По началу было нудно, а потом стало очень интересно. Сюжет проработан не хуже там и гейплей с прокачкой интересные.
Rimsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Asmodeus55555: 04.12.2021 19:22 Martix
Мне вот немецкий Elex не хуже 3 Ведьмака зашёл. По началу было нудно, а потом стало очень интересно. Сюжет проработан не хуже там и гейплей с прокачкой интересные.
конечно ведь элекс от создателей котики 1 и 2
Toxi4
Member

Повідомлення

95 часов в киберпанке набегал, классная игра
Asmodeus55555
Member
Аватар користувача
Звідки: Another world

Повідомлення

Rimsky
Скоро второй Elex на подходе ;)
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

на эпиках с подарочным скидочным купоном в 300 грн при акционной цене 449,5 игрульку можно забрать за 149,50 грн - вот теперь точно считается очень хорошей игрой!
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unlnu
на GOG за 15$ без всяких купонів, вже цілком ок ціна, ще й гроші одразу розробникам заносиш, я купив там. хоча якщо є купон, то взяти за 150 ще приємніше, звичайно :)
GoToHell
пес Патрон
Аватар користувача

Повідомлення

Ну вот да. "Очень хорошей" эта игра будет или относительно стоимости или на фоне другого кала, который выходит сейчас :laugh:
Відповісти