В играх процессор Apple M1 Max выступил на уровне мобильной GeForce RTX 3060

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
BOG_LGuN
Junior
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Puha: 25.10.2021 21:25 Только это была одна! игра и это встройка против дискретной. И без зарядки макбуки проживают реально больше
О чё? Вот у меня смарт живёт полтора дня. Это полезно? Да фиг, все равно вечером заряжать. Так и этот ноут - ну дольше и чё?
Gold_Star
Member
Звідки: на беларусь готовилось нападение?

Повідомлення

Ого, аж 5 страниц комментариев под таким-то заголовком. Значит Apple всё делает правильно.
gfester
Member

Повідомлення

Вот и развенчали мифы от Аппла :rotate:
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

так я не понял, где нормальные тести и сравнения с графиком фремтайма и тд, а не картинка в которой могут написать что угодно?

Отправлено спустя 3 минуты 22 секунды:
Gold_Star
причем тут епл? Мамкины маркетологи да инженеры собрались покидаться какашками
GoToHell
пес Патрон
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 26.10.2021 13:58Так ти визначся: не продають тому, що не купляють, або не купляють тому, що не продають.
В плане готового устройства продают и покупают. (Консоли)
В плане "десктопа" где надо максимально разные конфигурации по ядрам/памяти/видео/стоимости готовые конфигурации не зайдут.
особенно с таким гигантским кристаллом, из-за чего и стоимость конская
napalman
Junior

Повідомлення

Думаю, що М1 може виступити навіть на рівні 50 ватної 3080.
Tailmon
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

MrH: 25.10.2021 21:06 Пропоную обговорити В играх процессор Apple M1 Max выступил на уровне мобильной GeForce RTX 3060
Лишилося Apple вийти на ринок процесорів\відео продаючи ITX\mATX материнки з розпаяним гібридним М1Max з ОЗУ і фініта ля комедія Інтелу, Нвідії, АМД
ты же понимаешь, что их процы/видяхи будут стоить в 5 раз дороже, аналогичных по производительности интелов/нвидиа, только из-за нарисованного надгрызеного яблока на коробке?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GoToHell
А ти впевнений, що прямо таки "треба"?
Я от колись був причетний до закупівель, і кількість конфігурацій під закупівлі завжди йшла дуже обмеженою. Щось типу: комп звичайний, комп незвичайний, комп в позолоті для менжерів високого польоту.
Власне, якщо подивитись на асортимент еплу, то він цілковито підтверджує сказане. А вони, між іншим, на цьому заробили всі свої трильйони.

Відправлено через 2 хвилини 46 секунд:
Людям дуже важко зрозуміти різницю між всіма десятьма целеронами в одному покоління. Та я й сам не шарю на біса вони всі здались.
99.(9)% влаштував би вибір з трьох, ну максимум п'яти конфігурацій ПКрні.
HaruMamberu
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ortyomko: 25.10.2021 21:10
MrH: 25.10.2021 21:06 Пропоную обговорити В играх процессор Apple M1 Max выступил на уровне мобильной GeForce RTX 3060
Лишилося Apple вийти на ринок процесорів\відео продаючи ITX\mATX материнки з розпаяним гібридним М1Max з ОЗУ і фініта ля комедія Інтелу, Нвідії, АМД
Им достаточно теперь рубить бабло на своих готовых решениях. На рынке комплектующих так много не заработаешь.
еще лучше бабло рубится с сервисов для которых нужно готовое пешение
так со времен ipod повелось

хотя и цена у мака не промах уж точно

Отправлено спустя 8 минут 40 секунд:
Хмм, думал больше будет
Но сервисы ведь не расписаны :rolleyes: 2019
D9F2B0A5-1000-49E7-BB88-1A58CA7CA847.jpeg
https://www.apple.com/newsroom/pdfs/Q1% ... ements.pdf

Отправлено спустя 8 минут 19 секунд:
GoToHell: 26.10.2021 16:30
Scoffer: 26.10.2021 13:58Так ти визначся: не продають тому, що не купляють, або не купляють тому, що не продають.
В плане готового устройства продают и покупают. (Консоли)
В плане "десктопа" где надо максимально разные конфигурации по ядрам/памяти/видео/стоимости готовые конфигурации не зайдут.
особенно с таким гигантским кристаллом, из-за чего и стоимость конская
Если исключить разницу в доступности игрового софта, то

Зайдут ровно на ту долю, которой будет достаточно этой производительности, и будет достаточно средств на все сразу)

Андроид относительно айфонов софтверно кастомизируемые устройства. А доля их чудовищная (я не стравниваю мобилки и десктоп, это просто пример)
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Ну з того всього мене найбільше споживання вразило. 30 ватт це вам не 300 ватні десктопні карти з такою ж швидкодією. Ви знаєте, я б погодився на дещо менший прогрес в швидкодії, якщо споживання знову повернеться до 50-60 ватт.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

HaruMamberu: 26.10.2021 20:48А доля их чудовищная
https://www.statista.com/statistics/272 ... ince-2009/
(традиційно якщо статистика просить грошей - чистіть кукі для сайту)
73% проти 26%. Розрив звісно в три рази, але він має тенденцію до скорочення, три роки тому було 20%.
Виходить що таки значній частині людей не треба всі 60 моделей сяомі одночасно, достатньо парочки на вибір.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erazel: 26.10.2021 22:23споживання знову повернеться до 50-60 ватт
навіть в невеликому корпусі типу СМ NR200 можна використовувати карту рівня 3070 з TDP ~200w без сильного шуму, а дехто і 3080 туди ставить, з певними особливостями. в великому якісному корпусі корпусі і 3080ті можна цілком собі розмістити з комфортом

в чому виграш від супер-енергоефективних ігрових рішень в десктопах зі споживанням 50-60вт? реквестувати 150-180вт я б ще зрозумів якось, але 50вт :dontknow:
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

leif: 26.10.2021 22:54 в чому виграш від супер-енергоефективних ігрових рішень в десктопах зі споживанням 50-60вт? реквестувати 150-180вт я б ще зрозумів якось, але 50вт :dontknow:
- Бавитись дні напрольот і не боятися що лічильник тобі намотає 1000 кіловат в місяць :-).
- ставити відяху з 1слотом охолодження. так що відяха тобі не перекриває пів мамки
- не шукати 800 ватні блоки живлення щоб точно бути впевненим що твоя система при старті не вгонить БЖ в захист
-мати змогу годинку-другу побавитись на живленні від УПСа.

Вибирайте те що вам більше до вподоби :-). Особливо мені цікаві 1-2 позиції :) Бо нагрома я беру мамку на 6 слотів якщо клята відяха відбирає 3-4 з них через свою систему охолодження.
manbearboar
Member

Повідомлення

Scoffer: 26.10.2021 22:43 Виходить що таки значній частині людей не треба всі 60 моделей сяомі одночасно, достатньо парочки на вибір.
Вообще-то на выбор доступны не парочка айфонов, а огромная линейка, включающая последних нескольких поколений. На любой вкус и кошелек.
Но это физлица.

Юрики с бушкой работать не будут, им нужна такая же широкая линейка из новья.
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

manbearboar
Для чого ви приплели сюди б/в сегмент? Про це не йшло мови!
Відповісти