MicroCenter раскрыл цены Core i9-12900K и Core i7-12700K

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Modelus
Member
Аватар користувача
Звідки: "село Мохнате"

Повідомлення

Пропоную обговорити MicroCenter раскрыл цены Core i9-12900K и Core i7-12700K

Не дешево. :-/ Чого і слід було чекати. Цікаво, яку ціну виставлять наші продавці.
Nikoliasik_Zeus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Modelus: 22.10.2021 16:34 Пропоную обговорити MicroCenter раскрыл цены Core i9-12900K и Core i7-12700K

Не дешево. :-/ Чого і слід було чекати. Цікаво, яку ціну виставлять наші продавці.
в брейне висели страницы, сейчас их скрыли :lol:
спойлер
Зображення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

якщо чесно, я думав буде дорожче. мабуть таки, багатопотік прикрутили і 5950х в цьому моменті наздогнали в mainstream сегменті, але з чимось склалось не дуже добре. як неодноразово вангували в попередніх обговореннях, скоріше за все, що нюанси будуть з завданнями чутливими до латентності пам'яті, в тому числі в іграшках.

якби у них там було все прям супер і в однопотоці (як було в зливах) і в іграх і в багатопотоці, то ціну загнули б повище, враховуючи поточні ціни на 5900\5950х

я ще пам'ятаю як зміг купити 9900к за $550 тільки через три місяці після старту продажів, а найдорожчий конкурент від амд коштував тоді ~350$, інтел ніколи не втратить можливість загнути ціну, якщо має реальну перевагу. власне, як і амд

Відправлено через 1 хвилину 38 секунд:
це я вже про ціни на HEDT не згадую до 3000-серії ryzen'ів :laugh:
Востаннє редагувалось 22.10.2021 16:46 користувачем leif, всього редагувалось 1 раз.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

помню кричали 5600X по MSRP $299 дорого
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax
сабжеві процесори хіба не конкуренти 5900х та 5950х? до чого тут 5600х?
black_frog
Member
Аватар користувача

Повідомлення

То 602, то 670 :insane: Определились б уже
Earanak
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Сложно оценивать общую стоимость платформы зная только ориентировочно цену на сам проц без учета НДС и нашенских накруток. Но да, я еще давным давно говорил что если 12900K по MSRP будет меньше 999$ для меня это окажется сюрпризом. Пока похоже на сюрприз )) Впрочем я помню ситуацию с 9900K по ~900 баксов на релизе :lol: А еще не стоит забывать геммор с поиском креплений под LGA1700, или замену всей системы охлаждения, непонятно каких питальников у каких плат будет хватать под 12900К, каков профит будет от DDR5, сколько сами платы стоить будут (хотя ориентировочные цены уже проскакивали). Думается мне если глобально посчитать все и прикинуть навряд ли выйдет дешевле чем какая нить условная ASUS B550-E/X570-E + 5950X + DDR4 сносная какая нить. Впрочем оно и понятно, 5950X и B550 давно уже в продаже...
Ivanovich96
Member

Повідомлення

Ну вот и удорожание около 20% от Интел + накрутка от дилеров.
2500K_2
Member

Повідомлення

Розкопав причину такого сильного нагріву алдерлейка
Ліміт по силі струму в 12 поколінні інтел 512 A
ось скрін із біоса z690 MSI Unify-X
спойлер
1.png
в 11 і 10 поколінні для зрівняння 256 A

Згадуємо шкільний курс фізики і розраховуємо потужність Pmax
Я таки помилявся і в лінксі буде набагато гарячіше ніж в аіді :laugh:

Отправлено спустя 30 минут 3 секунды:
Добавлю . Такий великий Icc max ,можливо, буде юзатися тільки в одноядерних бустах.
А в нагрузці на всі ядра таки буде лімітуватися процессором.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

2500K_2: 22.10.2021 18:04Згадуємо шкільний курс фізики і розраховуємо потужність Pmax
другими словами у экстремалов бенчеров 700+ вполне можно ожидать.
Slon_76Kg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

2500K_2: 22.10.2021 18:04 ....
Я таки помилявся і в лінксі буде набагато гарячіше ніж в аіді :laugh:
аіді - причитал как в Аду :D А че - может и опечатка у автора - может будет действительно горячее, чем в аду :lamer:
Floirg83
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Nikoliasik_Zeus
Соглашусь с leif.Цена для новинки стартовая не маленькая,но ожидал большего под 15000 гривень.А так на момент к лету следующего года или чуть раньше есть шанс что даже чуть подешевеет как разгребут первые партии энтузиасты и тогда можно будет делать мне полноценный апгрейд если гривна к тому моменту не рухнет.. :shuffle:
Dezmen
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Что-то интол расщедрились. 5900Х сейчас у нас 623$ примерно а тут 12900K за 699 MSRP. Правда конечно 699$ за 400 ватную печку* (в разгоне).
Подождём чего православный амд покажет
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dezmen: 22.10.2021 20:48 Подождём чего православный амд покажет
вряд ли раньше весны он что то покажет, но с ценами им точно придется что то делать если 12900К будет стоить чуть выше 600$
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Alexey1977: 22.10.2021 22:09
Dezmen: 22.10.2021 20:48 Подождём чего православный амд покажет
вряд ли раньше весны он что то покажет, но с ценами им точно придется что то делать если 12900К будет стоить чуть выше 600$
Ну так 5900х тоже чуть более 600 стоит, уже в розничном магазине.
Делать ничего и не нужно.
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Cirax
ну насколько я видел 12900к с 5950х конкурирует а у него несколько завышенный ценник.
pixels
Member

Повідомлення

Ціни у нас на старті будут, звичайно, вищі. Думаю i7 порядку 16-17к грн. Ще й пам'ять дорога буде.
Alex_Lord
Member

Повідомлення

Цена гейминга который мы заслужили :spy:
Вот уже действительно процы и видюхи отдельно стоит как консоль....
А Аргентинскими ценами так вообще не нужно это непотребствов виде железа....
Короче сейчас лучше XBOX SERIERS X+комп-2 ядра,2 гига и игровая карта.
evenmore
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

leif: 22.10.2021 16:45 я ще пам'ятаю як зміг купити 9900к за $550 тільки через три місяці після старту продажів, а найдорожчий конкурент від амд коштував тоді ~350$, інтел ніколи не втратить можливість загнути ціну, якщо має реальну перевагу. власне, як і амд
Вы реально считаете, что это Интел завышает отпускные цены относительно своего же мсрп, на старте продаж?
fastneed
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

хочу нагадати всім хто вирішив "підрахувати" і "вангувати" справедливу ціну для України, що накидувати НДС на американську вартість товару в яку ВЖЕ входить налог, це клініка.
хватить кормить наших імпортерів, хватить підтримувати цей маразм
не платіть "подвійний VAT"! ви кормите ті майонезні морди, не державу, краще вже взяти закордоном і сплатити справжній налог.
вже було мільйон прикладів коли у нас товар коштує як має коштувати, це що ж получаєтся, наші бариги платили налог за вас? :lol: люди не будьте такими, просто не купуйте у нас якщо ціна неадекватна.

з часом ціна буде падати до нормальної межі, безліч китайских гаджетів у нас можна придбати вже по ціні аліекспресса а то і дешевше.
Відповісти