ViewSonic анонсировала 32-дюймовый 4K/144 Гц монитор Elite XG320U с DisplayHDR 600

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Rikko
Member
Аватар користувача
Звідки: Южанин

Повідомлення

anthropocide
Я полностью с вами согласен :beer:
Куда разумнее покупка будет
Rattus
Member
Аватар користувача
Звідки: здесь двоеточие?

Повідомлення

Собственно вот она - финальная технология массовых топ-дисплеев. Больше нужно только экстракиберкотлетам и терминальным графофилам.
спойлер
taras_cs: 15.10.2021 14:33Ребята, как же не задевать ваши нежные чувства
Топтать кованым сапогом, чтобы отсохли насовсем и как можно быстрее - тогда задевать будет нечего. :D
Мой рекорд тут - где-то 6-7 чистых минусов от графофилов-упорышей. B-)
KirillSidor
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Монітор виглядає круто, якби ж тільки реально 1К доларів коштував, бо вангую, що буде 1.5К.
Зараз то IPS з 4К/144 коштують під 1К, але при цьому мають 8бітну матрицю
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

KirillSidor: 16.10.2021 13:55 Монітор виглядає круто, якби ж тільки реально 1К доларів коштував, бо вангую, що буде 1.5К.
Зараз то IPS з 4К/144 коштують під 1К, але при цьому мають 8бітну матрицю
Я тільки що подивився - LG OLED55B1 коштує у Варшаві від $1040. Ще можна собі повернути 23% при перетині кордону з Україною.
Це 55", ідеальний контраст, 120 hz, G-Sync compatible.
Ті, що 48", ще дешевші.

З минусів - для праці краще придбати інший монітор, наприклад я купив собі 32" IPS AOC.

Відправлено через 8 хвилин 58 секунд:
Матриця в тих оледах 10-бітна, наскільки я знаю.
Gretas
Junior

Повідомлення

Цена конская. За 1050 уе в опте можно взять OLED ТВ LG 55C1.
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

не думав, що в наш час техніка з часом може лише дорожчати, як якесь марочне вино чи коньяк... диву дивуюсь його вартості на данний момент - 54120грн, що трохи більше 1400 доларів при стартовій трохи більше 1000.
звісно є виключення, коли проводять аукціони на новий, запакований айфон першої серії, що завершується на ставці 54000 доларів на ebay
Відповісти