Слух: Apple выпустит портативную игровую консоль

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Scoffer: 13.10.2021 21:41Це ж епл. Вони зроблять розробникам пропозицію, від котрої не можна відмовитись. А далі екосистема сама все порішає.
Поки амд з нвідією граються в майнерів і інши високі обчислення, епл взагалі забила на про і біля того сегмент, і стаханівськими темпами захоплює традиційні пкшні ринки. В штатах макос це вже 30% компів.
Так як би ж були б пропозиції, були б інсайди й обговорення. Особливо в контексті того, що комерційна таємниця епла, як діряве решето. :laugh: Але ж нічого такого нема. Більше того, я не сумніваюсь що у контори в якої в якості кеша лежить +- дорівнює річному бюджету нашої держави, їм купить виробника, чи забашляти комусь щоб зробили спецом під них, раз плюнути. Ще й б попіарились знатно.

Зверни увагу на піар стім деска у вальві, піар з кожної дірки, кожний гамер, чи то блогер був у них на презентації помацав девайс. Лінус взагалі температури міряв, колориметром екран міряв... А тут інсайд... й все. Серйозно?...
А загалом, якщо буде недоайфон без джсм модуля, не взлетить... Ну й знов таки позиціонування.

1.айфон
2.айпад.
3.макбук.
4.мак міні
Куди його втелющити?
якщо між першою й другою, то нафіг треба, може краще купити 2-гу позицію, так само й далі, хіба якщо крутіше ніж 4-та позиція, тоді так. Але ж там буде оверпрайс, ще один оверпрайс щоб конкурувати з іншим оверпрайсом типу щоб стригти фан-базу?... Ну-ну успіху. :D
От якби вони зробили б так:
За наявності айфона, з допомогою мак міні в тебе повноцінна консоль, а тел в якості джоя, до поки не випустять свої джої по 99 баксів ( все в стилі епла) це вже щось, якась привабливість.
А так...
Може бути що той же айпад про крутіше, тоді нафіг треба та консоль))) :laugh: Адже на айпаді теж пограти можна. А якщо зробити щоб грати можна було тільки на консолі, але не можна на айфоні, чи айпаді, тоді вся ця модель з екосистемою рубається на корені. Тупо імхо.
Salatik
Member

Повідомлення

Может это Apple скупает все видухи, что бы похоронить десктопный гейминг, и выстрелить со своей приставкой и процессорами с интегрированной графикой. Говорят, у приемников M1 она уже будет весьма ничего.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_
Подивившись в стелю, пророкую що це буде просто айфон з кнопарями, і, незважаючи на це, за ним вистроїться черга з палатками, як епловоди люблять.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

конечно у компаний которая на играх зарабатывает больше чем все платформодержатели с игровыми студиями ничего не получится :lol:
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Scoffer: 13.10.2021 22:44Подивившись в стелю, пророкую що це буде просто айфон з кнопарями, і, незважаючи на це, за ним вистроїться черга з палатками, як епловоди люблять.
Ну я з таким же успіхом можу пророкувати, що нічого не вийде.
А ситуація, коли продаж нових айфонів які тільки релізнулись йдуть на 25% нижче ніж прогнозувалось, якраз підтверджує це. Епл просто зажрався й перетворився на другорядну контору, в якої просто дофіга бабла...
Як то кажуть, не баблом єдиним... B-)
Rikko
Member
Аватар користувача
Звідки: Южанин

Повідомлення

Мда я думал что может быть дороже игр сони, это оказался свич, а теперь если слухи верны то это будет эплбой :insane:
Расявчик
Member
Аватар користувача
Звідки: Харкiв

Повідомлення

В добрый путь, Конкуренция!!! :lamer:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_
75% від плану це все ще до біса як багато на їхніх масштабах. Конкуренцію свічу точно зробить.
animal_black
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

уже не интересно заходить обсуждения яблоко-девайсов, да или любых других
сбегаются соплежуи которых хлебом не корми - дай обосрать....и главное все топ специалисты)
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Scoffer
най так, може бути
Я всього лише хотів сказати: де той епл з новаціями з крутими фішками яких ні в кого нема?
Скотитися до того, випустити недосвітч, недодеск? :laugh:
Я не розумію, чого я завівся? Да пофіг!
Вийде ок, ні, то ні. :laugh:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_
У них і не було ніколи унікальних фішок, була популярізація існуючих. Сперли мишу і концепцію граф інтерфейсу у ксерокса, айфон або у лижі (LG Prada) або у ноунейм в наших місцевостях шведів (Neonode N1), андроїд масштабувати інтерфейс векторно навчився на рік раніше айоса, ну і так далі.
Михута
Member

Повідомлення

Просто не все могут себе позволить эпл :gigi: кукарекать с сяоми,топ за свои деньги,да да :laugh: отсюда и хейт,но вот чуйкака,что ни Стимдек,ни тем более жэпл,не переплюнут нинку в обозримом будущем

Отправлено спустя 7 минут 20 секунд:
_clawfinger_: 13.10.2021 23:02
Scoffer: 13.10.2021 22:44Подивившись в стелю, пророкую що це буде просто айфон з кнопарями, і, незважаючи на це, за ним вистроїться черга з палатками, як епловоди люблять.
Ну я з таким же успіхом можу пророкувати, що нічого не вийде.
А ситуація, коли продаж нових айфонів які тільки релізнулись йдуть на 25% нижче ніж прогнозувалось, якраз підтверджує це. Епл просто зажрався й перетворився на другорядну контору, в якої просто дофіга бабла...
Як то кажуть, не баблом єдиним... B-)
Ну да,что даже президент встречал первую партию :lol:и по предзаказам туго,что даже лентяй наварил себе пару тысяч долларов с официальных якобы предзаказов,если успел,но вам виднее,вы завелись
Востаннє редагувалось 14.10.2021 00:30 користувачем Михута, всього редагувалось 1 раз.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Михута: 14.10.2021 00:27Ну да,что даже президент встречал первую партию
Угу очікуйте першу партію у папараці в раді... :gigi:
Scoffer: 14.10.2021 00:16У них і не було ніколи унікальних фішок, була популярізація існуючих. Сперли мишу і концепцію граф інтерфейсу у ксерокса, айфон або у лижі (LG Prada) або у ноунейм в наших місцевостях шведів (Neonode N1), андроїд масштабувати інтерфейс векторно навчився на рік раніше айоса, ну і так далі.
Ну ок, скажу інакше. Вони більше зробили для популяризації. :)
Михута
Member

Повідомлення

_clawfinger_: 14.10.2021 00:30
Михута: 14.10.2021 00:27Ну да,что даже президент встречал первую партию
Угу очікуйте першу партію у папараці в раді... :gigi:

Ну,это не шутка и не сарказм,гуглите :laugh:
Востаннє редагувалось 14.10.2021 00:34 користувачем Михута, всього редагувалось 1 раз.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_
Ну так і що їм зараз завадить популярізувати клон свіча?
Hemul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 13.10.2021 21:41 _clawfinger_
Це ж епл. Вони зроблять розробникам пропозицію, від котрої не можна відмовитись. А далі екосистема сама все порішає.
Поки амд з нвідією граються в майнерів і інши високі обчислення, епл взагалі забила на про і біля того сегмент, і стаханівськими темпами захоплює традиційні пкшні ринки. В штатах макос це вже 30% компів.
От оплаты только через Огрызок разработчики уже отказались через суд. И это только начало.
И чем больше Огрызок захватит, тем хуже для него. Уже сейчас на него антимонопольщики по всему миру косятся...
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Scoffer: 14.10.2021 00:33 _clawfinger_
Ну так і що їм зараз завадить популярізувати клон свіча?
любое устройство которое будет клоном свитча без эксклюзивов нинтендо это обычный планшет или мобилка на анроиде. С эсклюзивами нинтендо это одна из самых дорогих игровых платформ.

Отправлено спустя 2 минуты 22 секунды:
Hemul: 14.10.2021 00:51разработчики уже отказались через суд
много уже отказалось ? :lol:

Отправлено спустя 7 минут 5 секунд:
мне нравится особенно этот юзер експириенс. Зачем нам google и apple pay ? давайте мне ссылку на какой то левый сайт, я сейчас буду вводить туда реквизиты карты. Зачем мне эта оплата нажатием двумя кнопками ? :lol: :laugh:
washburn_t15
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну, тут нужны систем-селлеры. Или какие-то мощные эксклюзивы с древней историей, типа зельд-метроидов-марио, либо какие-то сервисы, типа гейм-пасса и беседки в кармане, как у майкрософт. Просто с бухты-барахты в этот рынок не залетишь.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

washburn_t15
Куплять валв і випустять третю халву :D
https://coub.com/view/bplbl
Hemul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bes: 14.10.2021 01:05 много уже отказалось ? :lol:

Отправлено спустя 7 минут 5 секунд:
мне нравится особенно этот юзер експириенс. Зачем нам google и apple pay ? давайте мне ссылку на какой то левый сайт, я сейчас буду вводить туда реквизиты карты. Зачем мне эта оплата нажатием двумя кнопками ? :lol: :laugh:
Все.
Платите больше через Огрызок, кто вам запрещает?
Відповісти