В Европе видеокарты AMD и Nvidia с августа подорожали еще на 5-10%

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
pixels
Member

Повідомлення

leif
Сіре везуть через цінову політику офіціантів. Якщо б було як Польщі, наприклад, звідки і везуть, нема чому б було везти. Це замкнуте коло :lol:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels: 20.09.2021 14:09Сіре везуть через цінову політику офіціантів. Якщо б було як Польщі, наприклад, звідки і везуть, нема чому б було везти.
знову ні. сіре везуть тому що в білій ціні закладені податки і мито, а в сірій ціні тільки хабарі, тому сіре і коштує дешевше для покупця, а сіропродаван може заробити на цьому навіть більше ніж білопродаван. дуже зручно конкурувати, якщо ти корупціонер ;)
pixels
Member

Повідомлення

leif
То що, звідки привезли нема податків і мита? Не напряму ж конвеєру їх везуть?
Справа саме в ціновій політиці офіціалів.

Відправлено через 1 хвилину 26 секунд:
Хлопаки в баганжнуку з Польщі возять і це вигідно, навіть якщо в магазині брати.
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

посмотрите на график битка/кефира и угомоните свое полыхание... цена на видики не резко конечно, но постепенно до нового года, а может и до весны, будет снижаться... у кого еще останутся деньги и желание смогут купить желанные видеокарты... о мсрп речь не идет, но х1.5/2 не х3/4, так что дерзайте...
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels: 20.09.2021 14:16Справа саме в ціновій політиці офіціалів.
коли не було дефіциту, свої нові карти абсолютна більшість народу купували в українських крамницях білими, а сіровози, незаважаючи на всі корупційні переваги, могли запропонувати тільки мінімальну знижку за відсутність гарантії і очікування (на що, звичайно, був свій покупець).

так що ж виходить тоді, до осені 2020 була одна політика, а зараз інша?
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unlnu: 20.09.2021 14:17 посмотрите на график битка/кефира и угомоните свое полыхание... цена на видики не резко конечно, но постепенно до нового года, а может и до весны, будет снижаться... у кого еще останутся деньги и желание смогут купить желанные видеокарты... о мсрп речь не идет, но х1.5/2 не х3/4, так что дерзайте...
цена никогда не упадет, т.к. нужны майнеры для ведения учета транзакций, иначе кто будет их вести, если не они?
pixels
Member

Повідомлення

leif
І тоді було відчутно дешевше і тепер, не бачу принципових відмінностей, зараз маржу просто трохи збільшили.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

KimRomik: 20.09.2021 14:22цена никогда не упадет, т.к. нужны майнеры для ведения учета транзакций, иначе кто будет их вести, если не они?
глупости
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels: 20.09.2021 14:23відчутно дешевше
і скільки по твоїх спостереженнях була різниця між білою картою з гарантією і сірою картою до актуального майнінг буму?

я от сам ніколи не спокушався на сіру карту, при тому що кожен раз коли купував нові відяшки, перевіряв наскільки це буде дешевше по-сірому. кожен раз виходило так, що профіт мінімальний, а гарантії нуль. і по такій логіці карти купувало чимало людей, власне і зараз купують, по форуму так точно таке враження складається
pixels
Member

Повідомлення

leif
Раніше 10%, зараз 20% (60-65 проти 73-80 якщо 3080ті брати)

Відправлено через 1 хвилину 6 секунд:
Просто зараз в абсолютних значеннях ця різниця дуже відчутна.
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik
никогда не говори "никогда"... все в жизни происходит с периодичностью, как взлеты так и падения, но естественно с разной амплитудой... нужно ориентироваться и принимать правильные для себя решения.
п.с. не буду отвечать про майнеров... у нас что не тема, то все к одному сводится...
Востаннє редагувалось 20.09.2021 14:36 користувачем unlnu, всього редагувалось 2 разів.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels: 20.09.2021 14:30Раніше 10%
ок, так і було дійсно

але хіба 10% це "відчутно дешевше" і привід називати оф. цінову політику завищеною в той час коли в обох випадках карта продається +\- по рекомендованій ціні? хотлайн зберігає всі ціни, можна піти співставити ціни в укр. рітейлі і msrp на 2000 лінійку, наприклад.

для мене ці 10% як раз підпадають під категорію "мінімальний профіт, який не вартує ризику"
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 20.09.2021 14:28я от сам ніколи не спокушався на сіру карту, при тому що кожен раз коли купував нові відяшки, перевіряв наскільки це буде дешевше по-сірому. кожен раз виходило так, що профіт мінімальний, а гарантії нуль.
аналогічно! хоча гарантія, то лотерея в наших реаліях, однак якщо продавати карту далі, як б/в, то пропозиція буде значно краща і конкуретна.
leif: 20.09.2021 14:34для мене ці 10% як раз підпадають під категорію "мінімальний профіт, який не вартує ризику"
:up:
pixels
Member

Повідомлення

leif
Нажаль машину часу ще не вигадали.
Тим паче 10% це теж гроші. І я б напевно узяв, бо за відсутності сервісу і гарантія від дяді теж норм.

Відправлено через 2 хвилини 22 секунди:
Як власне я і цього разу брав в телемарті не знаю що, бо це взагалі магазин незрозумілий
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unlnu: 20.09.2021 14:32 KimRomik
никогда не говори "никогда"... все в жизни происходит с периодичностью как взлеты так и падения и естественно с разной амплитудой... нужно ориентироваться и принимать правильные для себя решения.
п.с. не буду отвечать про майнеров... у нас что не тема то все к одному сводится...
"никогда" == сарказм, но когда в последнее время доллар не дешевеет и мировая инфляция раздулась до невиданных масштабов, то слово "никогда" приобретает смысл
аналогично с криптой, это валюта будущего однозначно и перспективы у нее хороши
leif: 20.09.2021 14:34
pixels: 20.09.2021 14:30Раніше 10%
ок, так і було дійсно

але хіба 10% це "відчутно дешевше" і привід називати оф. цінову політику завищеною в той час коли в обох випадках карта продається +\- по рекомендованій ціні? хотлайн зберігає всі ціни, можна піти співставити ціни в укр. рітейлі і msrp на 2000 лінійку, наприклад.

для мене ці 10% як раз підпадають під категорію "мінімальний профіт, який не вартує ризику"
тот кто покупает по оверпрайсу, ему по барабану сколько карта стоит, что -10%, что +10% - разницы никакой, особенно если речь идет о несколько тыщ гриван
а вот с ценами до 10к грн уже есть разница, даже ценовая погрешность в 500 грн дает ощутимую разницу
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik: 20.09.2021 14:42тот кто покупает по оверпрайсу, ему по барабану сколько карта стоит, что -10%, что +10%
я писав про домайнінгові часи. люди (принаймні тут на форумі) і тоді, без оверпрайсів, брали в основному українські карти по 10кілогривень, а не польські на 10% дешевше але без гарантії
kyon
Member

Повідомлення

Spiryt: 20.09.2021 12:34 Robostyle
В европе карты реально намного дешевле, чем у нас. Наши барыги, скорее дождуться, когда товар сгниет на складах, чем выставят относительно адекватный ценник
да а потом выставят задраную цену, расставляют сети, вдруг какой-то олх купит, очень часто вижу такое с устаревшими железками, щас пойду предзакажу и предоплату сделаю
https://1server.com.ua/index.php?route= ... _id=226189
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Одне цікаво - скількі заносять Бутеріну за неперехід на POS?
Востаннє редагувалось 20.09.2021 14:58 користувачем EvhenS, всього редагувалось 1 раз.
penetrator
Member
Звідки: Stockholm

Повідомлення

Завез один магаз ~600 карт на прошлой неделе к нам. Продавали без предзаказов в формате живой очереди по одной в руки по мсрп+5-10% асусы 3060-3090. Ото радости было, пока эти видяхи не начали всплывать на барахолках по х2 :laugh: некоторые фоткали их прямо в очереди, пока обьявы размещали :lol:
Востаннє редагувалось 20.09.2021 14:59 користувачем penetrator, всього редагувалось 1 раз.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Captain Obvious: 20.09.2021 13:48В Польшу недавно зашёл Амазон. Цены на видеокарты у остальных продаванов вообще никак не поменялись. Амазон, по большей части - просто площадка для мелких (и не очень) торговцев (а-ля Хотлайн), которым никто не запрещает устанавливать любые цены. А собственные запасы товара у Амазона не позволяют хоть сколько-нибудь существенно влиять на ценообразование остальных барыг.
ага. а теперь сравни цены Польши и Розетку. сюрпрайз сюрпрайз
Відповісти