В Европе видеокарты AMD и Nvidia с августа подорожали еще на 5-10%

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
starik_0
Member

Повідомлення

скажите спасибо что хотя бы 1030 есть в продаже, а если бы их не было, что делать? только процы со встройками покупать и на них бы цена взлетела. Хотя и 1030 тоже с 75 долларов стали стоять сотку минимум, то есть на треть.
Ostin
Member

Повідомлення

Это огроменные Канада и Индия майнят меньше, чем Украина. Пора гордится, товарищи, стараемся :super:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 20.09.2021 13:13сие история стран куда зашли Амазон и Икея
марна суперечка, тому що це все про майбутнє, але дам тобі свій прогноз: коли амазон до нас зайде, ти будеш гірко розчарований тим як зміняться ціни :laugh: запам'ятай цей твіт.

з таким рівнем контрабасу як у нас, сірий і чорний ринок прекрасно балансують маржинальність білого рітейлу і не дають йому зажертись. тому про те як амазон дропне ціни це хибний прогноз, імхо
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 20.09.2021 13:18та ні, так не можна оцінювати, імхо

при тому, що у нас 99% майнерів під чорним прапором працюють. і карти контрабасом завозять. це неможливо порахувати, тому я і дивлюсь на ціни як перший показник
для детского сада. У Германии, Франции и Британии в разы больше население. И оно в разы богаче. Дальше ты как то сам уже, я в тебя верю
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 20.09.2021 13:22У Германии, Франции и Британии в разы больше население. И оно в разы богаче
привабливість тієї чи іншої країни для майнінгу визначають зовсім інші фактори, фахівець :laugh:
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

leif
Они во всем мире, под черным флагом ходят.
Айфоны у нас тоже дороже, чем в Америке, но у нас их покупают меньше
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Spiryt: 20.09.2021 13:24Айфоны у нас тоже дороже, чем в Америке
але не дорожче ніж в європі, знову ж таки завдяки контрабасу
pixels
Member

Повідомлення

leif: 20.09.2021 13:03
Spiryt: 20.09.2021 13:02То у нас карты берут больше, чем в европе, или как?
так, в Україні більше попит ніж в європі, ще на першій сторінці написав про це
Не згоден.
Спочатку ми з'ясували, що вендорам і виробникам чипів чхати на наш мізерний ринок, а зараз виявляється навпаки. Я вважаю що у нас насправді мізер навіть з урахуванням майнерів. Думаю там теж вистачає майнерів, як і в Америці та Бразилії.
Через низькі продажі на нашому ринку і середні ціни вище. У кого ж гроші візьмуть і так, решта в прольоті. Це стосується і авто, і гарного одягу, взуття, битової техніки, топових тв, і т.п. Багато раз з таким стикався.
В решті решт, все вже сказано, хочеш топ карти - заробляй добре. Або чекай кращіх часів.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Spiryt: 20.09.2021 13:17
leif: 20.09.2021 13:15
а можна посилання, будь-ласка?
Зображення
Это биток за 2020 год, но у верен, что с эфиром ситуация аналогичная
быть на 10 месте - это еще очень-очень даже неплохо
это значит, что у нас каждый второй - майнер (ну почти)
Востаннє редагувалось 20.09.2021 13:48 користувачем KimRomik, всього редагувалось 2 разів.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels: 20.09.2021 13:36Спочатку ми з'ясували, що вендорам і виробникам чипів чхати на наш мізерний ринок
хто з'ясував?
pixels: 20.09.2021 13:36виявляється навпаки
обговорення про те, що вищі ціни на карти у нас в Україні ніж в європі свідчать про вищий попит відносно доступної кількості у нас ніж у них. чхати виробникам чи не чхати це питання двадцять п'яте.
pixels: 20.09.2021 13:36Це стосується і авто, і гарного одягу, взуття, битової техніки, топових
ні, на мій погляд, у нас цілком нормальні ціни для єврорегіону на 95% позицій перелічених категорій. якщо узагальнити і взяти по середньому все
pixels
Member

Повідомлення

Навіть відсутність сервісу, та нормальної дістріб'юції вказує на те, що у нас дуже маленький та не цікавий ринок. Хіба що в столиці можна знайти сервіси таких крупних вендорів як асус
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels: 20.09.2021 13:44 сервісу, та нормальної дістріб'юції вказує на те, що у нас дуже маленький та не цікавий ринок
у нас просто немає адекватного механізму захисту прав споживачів і більшість людей на такі речі особливо не звертає увагу. якщо "і так куплять", будуть продавати "і так". знову ж таки, третій раз згадую за сторінку, половину населення країни контрабас влаштовує повністю
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

shadowdim: 20.09.2021 12:18 Let's discuss В Европе видеокарты AMD и Nvidia с августа подорожали еще на 5-10%
Краще уже купити машину то якийсь капець з цими цінами на відеокарти!
Captain Obvious
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 20.09.2021 13:07 заход в наше болото Амазона уронит все цены в 2-3 раза. потому что нельзя будет с воздуха писать ценники как уже было в Розетке с Радеоном 580 по 1350 долларов вместо 200.
В Польшу недавно зашёл Амазон. Цены на видеокарты у остальных продаванов вообще никак не поменялись. Амазон, по большей части - просто площадка для мелких (и не очень) торговцев (а-ля Хотлайн), которым никто не запрещает устанавливать любые цены. А собственные запасы товара у Амазона не позволяют хоть сколько-нибудь существенно влиять на ценообразование остальных барыг.
Kuro14
Member
Аватар користувача
Звідки: Чухасы

Повідомлення

Какая неожиданость :laugh: Я просто купил новый ноут :D
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Captain Obvious: 20.09.2021 13:48В Польшу недавно зашёл Амазон. Цены на видеокарты у остальных продаванов вообще никак не поменялись.
ви не розумієте, в польщі просто продавці не жадібні, щедра душа, а у нас ууух які жадібні :lol: :lol: :lol:

наші лише інколи можуть взяти відпустку від жадібності на місяць, як я вище зазначав, а в польщі постійно так працюють :laugh:
nv_ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Robostyle: 20.09.2021 12:32 Если честно график - бред, лично я вижу в магазинах оверпрайс 200-300%.

Или это навар чисто столичных праймшопов самых передовых столицах, т.е. те кто первые в очереди?

З.Ы. А, ну да, по традиции - хватит ныть, идите на работу, больше зарабатывайте и тд и тп :gigi:
Согласен

Отправлено спустя 47 секунд:
Kuro14: 20.09.2021 13:48 Какая неожиданость :laugh: Я просто купил новый ноут :D
Тоже над этим раздумываю, хоть они и подорожали в один день дружно на 5к
pixels
Member

Повідомлення

leif
Ні, сіре і везуть через брак білого, і відповідну цінову політику (дорожче). Це обумовлено платоспроможність, не пропорційним розділенням доходів між верстами населення. Навіть при ціні 1к за топ карту реальних бажаючих її купити мізер у порівнянні з Європою та США. Навіть Китай вже давно нас опередив невблаганно. Звичайно, якщо ти маєш власну думку, це добре, можливо ти і правий на рахунок саме майнерів, але загальна картина інакша.
Востаннє редагувалось 20.09.2021 13:56 користувачем pixels, всього редагувалось 1 раз.
Captain Obvious
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Kuro14: 20.09.2021 13:48 Какая неожиданость :laugh: Я просто купил новый ноут :D
К сожалению, ноут - это компромисс, если речь об играх. То, что в топовых игровых ноутах называют RTX 3080, не дотягивает по уровню быстродействия и до десктопных RTX 3070 (всё же ограничения по охлаждению никуда не делись, а чип именно от 3070).

Так что, если кому-то хочется играть в 4K с комфортным FPS в современных ААА-проектах, тому ноут не очень подходит.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels: 20.09.2021 13:55сіре і везуть через брак білого
чого наприклад у нас бракує білого що везуть сіре?

сірий рітейл -- це тупо ще одна схема в корумпованій країні, не більше не менше. воно існує не тому що у нас чогось бракує, а тому що для певних людей є можливість заробити таким чином і вони нею користуються.
pixels: 20.09.2021 13:55Навіть при ціні 1к за топ карту реальних бажаючих її купити мізер у порівнянні з Європою та США
без майнінгу одна справа, з майнінгом зовсім інша, але я насамперед в цьому обговоренні кажу саме про майнінговий попит і ніщо інше.
Відповісти