Обзор игровой мыши ASUS ROG Gladius III Wireless

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

хейт в бік разеру останні рокі вважаю слабо обґрунтованим

маю DA Elite, якій 1 рік, юзалась по 8+ годин кожен день цей час. я досить акуратна людина, але все одно дивує той факт, що на мишці фактично жодних слідів використання: ні на корпусі ні на гумових накладках.

зараз на столі 3 миші: вищезгаданий DA Elite, Logitech Master 2S, а також нещодавно куплена Microsoft Pro Intellimouse. з цих мишей майкрософт залишає дві інші позаду по якості збірки, логітек десь посередені між разером і MS, кнопки клацають у інтелімаус найкраще, відчуття в руці, тощо. це підтверджують оглядачі різних девайсів на ютубі, які бачили-тестували багато мишей і також заявляють, що MS помітно якісніше зроблений ніж розповсюджені гамінг варіанти.

при цьому, без сумнівів, якість збірки у разеру це не те, що можна зарахувати до недоліків чи претензій, особливо за ті 1500грн (з 2-річною укр. гарантією), що я його купив. це достатньо якісно зроблений продукт за свої гроші, який не розчарує свого власника збіркою і точно потішить формою.

з.і.

сабж від асус в огляді не для мене, але взагалі виглядає досить цікаво, переплата за РОГ традиційно присутня, але не критична і це вже нікого не мало б дивувати
nv_ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

BRabbit: 07.09.2021 01:23
nv_ua: 06.09.2021 22:07 krivonos-kolya
Нельзя, чтоб нелох сидел на ней, исправно целых лет 6, как на A4Tech X7 клавомышах всяких
Я лучше отвалю 100$ за нормальную мышку на пару лет и буду её с комфортом юзать чем на 50$ купить ящик этого барахла А4 и тратить свои нервы :insane:
Отваливайте) они спасибо не скажут.
Купил себе Trust за тышичу гривен и шутаню в удовольствие.
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

У меня наоборот, к мышкам а4т всегда было меньше вопросов в плане качества, чем к тем-же рейзер. В последние года два рейзер качество, на мой взгляд наоборот подтянули, за год использования новой дашки она выглядит как новая, никаких даблкликов, а вот G102 в семье две штуки и за год обе пришлось лечить от даблклика, это было года три назад, но с того времени логитек никак не подтянут качество микриков :(. Бренды то такое... главное чтоб мышка нравилась и работала нормально, и не важно это а4тек ( не понимаю чем вам не угодила, типа недостаточно понтовый бренд? :lol: ) или рейзер :pray: .
Ivanovich96
Member

Повідомлення

Начинка кажется неплохой, также радует наличие кучи фишек как ранее было у рейзера - всякие инструкции, наклейки и так далее, однако стоимость в 3К если честно овер, за 2-2.4 думаю аудитория была бы намного шире.
Відповісти