Видеокарту GeForce RTX 3080 Ti уже можно купить за 3500 долларов

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
DarkLight
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alexey1977: 06.05.2021 15:30 не понятно с чего вы решили что там адекватные цены,
На том же канале есть видео с ценами.
Я не думаю что Хуанг продаёт свои чипы по такой сумасшедшей цене, ведь у него контракты были задолго до майнинг бума, скорее всего это уже перекупы наваривают
Кончено перекупы, они таким образом "борются" с дефицитом и себе карман набивают.
Charger
Member
Звідки: Запорожье

Повідомлення

dead_rat: 06.05.2021 01:08
Charger: 06.05.2021 01:03И шо это за старт-ап за 3к?


Купить жигу и таксовать...



По Берлину? :gigi:
pixels
Member

Повідомлення

Треба звикати до таких цін. 50-60к грн за умовну 3070 - це надовго. Цілком ймовірно, що буде ще дорожче якщо біткоїн (умовна крапка відліку) піде суттєво в гору, і вже ви будете писати, щось на кшталт - мені ще пощастило, встиг урвати за 100к 3080. Особисто я дуже вірю в те, що з'явиться якась чарівна захисна система від майнінгу, що спричинить подолання дифіціту. По-перше, і так беруть добре, вже тут сказали, що в розвинених країнах ціна це проблема. По друге - майнери скуплять потроху все у буть якому випадку (якщо буде роста курс, та якщо він буде знижуватись, бо усі очікують неминуче зростання до $400к, що цілком ймовірне, враховуючи те, скільки людей бажають заробити). Ця може тягнутись декілька років. Життя коротке, так що багато хто з нас купить і за $2к, і за $3к, навіть за $4к і більше. Згадайте попереднє падіння с майже 19к до 4-5к (чи скільки там?), якщо зараз впаде с 55к умовно до 15к, це теж досить велика сума. Так термін окупності зросте, але якщо так замислитись, те що є на сьогодні +/- півроку (приблизно) це дуже невеликий термін порівняльно з іншими видами інвестицій.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Charger: 06.05.2021 15:45
dead_rat: 06.05.2021 01:08

Купить жигу и таксовать...


По Берлину? :gigi:
Ну да, эксклюзив же!

Отправлено спустя 2 минуты 23 секунды:
pixels: 06.05.2021 16:24Життя коротке, так що багато хто з нас купить і за $2к, і за $3к, навіть за $4к і більше.
Зачем? С наступлением хорошей погоды я забил на свой новый комп и ни разу даже игру не включил.
3-4к долларов открывают слишком много альтернативных вариантов досуга, чтобы пк остался популярным.

За условную 1к (2к если на широкую ногу) можно две недели рассекать по горам Испании с авто, отелями, велами, купанием в море и тд и тп...
Востаннє редагувалось 06.05.2021 17:46 користувачем dead_rat, всього редагувалось 1 раз.
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

эксклюзив достоин внимания если он в идеальном состоянии и оригинал... за 3к сомневаюсь что такой экземпляр найдете...
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

unlnu: 06.05.2021 17:45 эксклюзив достоин внимания если он в идеальном состоянии и оригинал... за 3к сомневаюсь что такой экземпляр найдете...
Немцам будет интереснее экстрим проезать 5км на пердяще-скрипящем корыте :lol:

Некоторые знакомые, побывав у нас очень впечатлились плацкартными поездами - для них это было слегка жкстремальным разнообразием
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat
:laugh: если так то да... для полной остроты ощущений тогда дорогу соответствующую потребуется найти...
Rimsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 06.05.2021 17:47Некоторые знакомые, побывав у нас очень впечатлились плацкартными поездами - для них это было слегка жкстремальным разнообразием
лечшее средство от депресии - Москва - Владивосток в плацкарте - сразу жизнь полюбишь в загнивающей европе :gigi:
pixels
Member

Повідомлення

dead_rat: 06.05.2021 17:44
Charger: 06.05.2021 15:45

По Берлину? :gigi:
Ну да, эксклюзив же!

Отправлено спустя 2 минуты 23 секунды:
pixels: 06.05.2021 16:24Життя коротке, так що багато хто з нас купить і за $2к, і за $3к, навіть за $4к і більше.
Зачем? С наступлением хорошей погоды я забил на свой новый комп и ни разу даже игру не включил.
3-4к долларов открывают слишком много альтернативных вариантов досуга, чтобы пк остался популярным.

За условную 1к (2к если на широкую ногу) можно две недели рассекать по горам Испании с авто, отелями, велами, купанием в море и тд и тп...
Я не кажу, що людина у якої 4к - це все що є взагалі, побіжить купувати 3080…? Але той , хто може дозволити собі мандри, та й взагалі не бряцає дріб'язком в кишені, подолає цей психологічний бар'єр та візьми (2, 3, 4к хто на що гаразд). Літо закінчиться, настане осінь :D
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

pixels: 06.05.2021 17:59Я не кажу, що людина у якої 4к - це все що є взагалі, побіжить купувати 3080…? Але той , хто може дозволити собі мандри, та й взагалі не бряцає дріб'язком в кишені, подолає цей психологічний бар'єр та візьми (2, 3, 4к хто на що гаразд). Літо закінчиться, настане осінь
Я достиг психологического барьера, купит 3060ти за 550. Если следующие поколения не спустятся с небес на землю в плане цены, я скорее спишу пк как класс и забуду. Но это я, как остальные поступят я не знаю.

ПС. На Канарских островах не бывает осени ;)
pixels
Member

Повідомлення

dead_rat: 06.05.2021 18:08
pixels: 06.05.2021 17:59Я не кажу, що людина у якої 4к - це все що є взагалі, побіжить купувати 3080…? Але той , хто може дозволити собі мандри, та й взагалі не бряцає дріб'язком в кишені, подолає цей психологічний бар'єр та візьми (2, 3, 4к хто на що гаразд). Літо закінчиться, настане осінь
Я достиг психологического барьера, купит 3060ти за 550. Если следующие поколения не спустятся с небес на землю в плане цены, я скорее спишу пк как класс и забуду. Но это я, как остальные поступят я не знаю.

ПС. На Канарских островах не бывает осени ;)
Так, я теж знаю більш цікаві способи витрачати гроші. Я лише кажу про те, що ті кому це потрібно - куплять. Згоден, потужні ВК це вже більш преміальний товар для геймера ніж було раніше.
І ще, якщо ти маєш авто, та спроможний фінансово їздити до Іспанії та літати на Канари, я думаю, що ти як раз і є той потенційний клієнт. Просто не ще дозрів. Мамкіни геймери, однозначно, в прольоті.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

pixels: 06.05.2021 18:22
dead_rat: 06.05.2021 18:08
Я достиг психологического барьера, купит 3060ти за 550. Если следующие поколения не спустятся с небес на землю в плане цены, я скорее спишу пк как класс и забуду. Но это я, как остальные поступят я не знаю.

ПС. На Канарских островах не бывает осени ;)
Так, я теж знаю більш цікаві способи витрачати гроші. Я лише кажу про те, що ті кому це потрібно - куплять. Згоден, потужні ВК це вже більш преміальний товар для геймера ніж було раніше.
І ще, якщо ти маєш авто, та спроможний фінансово їздити до Іспанії та літати на Канари, я думаю, що ти як раз і є той потенційний клієнт. Просто не ще дозрів. Мамкіни геймери, однозначно, в прольоті.
Родственники и знакомые на отдых в Италии и Испании тратят меньше чем люди на Чёрном море в Херсоне/Николаеве/Одессе.
С Луганска во Львов 1400 км, со Львова в Париж 1800 км через всю Польщу, Чехию, Германию, пол Франции.
С горючкой тоже прикольно, у людей на машинах с аукциона копарта с США или с Европы на родном бензине, что был в баке расход на пару литров меньше относительно "украинского".
Причем продукты в той же Чехии и Польше не сказать, что дороже, единственный минус это медицина, вернутся в Украину и сделать 32 зуба обойдется дешевле чем запломбировать один в Европе.
Это почему-то люди постсовка вбили в голову "дорого/богато/невозможно" и до сих пор верят и распространяют мифы. :rotate:
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

самыми богатыми являются самые экономные, не занимающиеся расточительством... а есть такие что с 12ым айфоном на маршрутке ездят... каждому свое.
pixels
Member

Повідомлення

Alligator: 06.05.2021 19:40
pixels: 06.05.2021 18:22
Так, я теж знаю більш цікаві способи витрачати гроші. Я лише кажу про те, що ті кому це потрібно - куплять. Згоден, потужні ВК це вже більш преміальний товар для геймера ніж було раніше.
І ще, якщо ти маєш авто, та спроможний фінансово їздити до Іспанії та літати на Канари, я думаю, що ти як раз і є той потенційний клієнт. Просто не ще дозрів. Мамкіни геймери, однозначно, в прольоті.
Родственники и знакомые на отдых в Италии и Испании тратят меньше чем люди на Чёрном море в Херсоне/Николаеве/Одессе.
С Луганска во Львов 1400 км, со Львова в Париж 1800 км через всю Польщу, Чехию, Германию, пол Франции.
С горючкой тоже прикольно, у людей на машинах с аукциона копарта с США или с Европы на родном бензине, что был в баке расход на пару литров меньше относительно "украинского".
Причем продукты в той же Чехии и Польше не сказать, что дороже, единственный минус это медицина, вернутся в Украину и сделать 32 зуба обойдется дешевле чем запломбировать один в Европе.
Это почему-то люди постсовка вбили в голову "дорого/богато/невозможно" и до сих пор верят и распространяют мифы. :rotate:
Ти не узагільнюй та не чіпляйся до несуттєвого. Ти все вірно пишеш, я згоден. Говорю лише про те, що якщо людина "в темі" та має доходи, щоб мандрувати на авто за кордон, або по Украйні, або ще кудись. То я впевнений, що багато з таких людей можуть собі дозволити карту за $2-2.5к і не обідніти. При чому тут постсовок? Я ж не кажу, що тільки казково багаті купуватимуть їх? А зуби тут до чого? Або ти хочеш сказати , що все про що ти пишеш зараз доступне для ніщебродів від получки до получки? Або пенсіонерів? Ще раз, не важливо куди ви там їздити, хоч взагалі дома сидіти, якщо ви полюбляєте новинки та грати в сучасні ігри і при тому маїти змого безболісно витратити пару тисяч на нову цацку - ви це зробити. Я розумію, що подорожчання б'є по нервам в першу чергу, а ніж по кишені при всім тім, що я врахував, але ви звикнете, так завжди, так влаштована людина - від заперечення до прийняття.

Відправлено через 54 секунди:
unlnu: 06.05.2021 20:03 самыми богатыми являются самые экономные, не занимающиеся расточительством... а есть такие что с 12ым айфоном на маршрутке ездят... каждому свое.
їздити на маршрутці це ознака бідності?
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Alligator: 06.05.2021 19:40вернутся в Украину и сделать 32 зуба обойдется дешевле чем запломбировать один в Европе.
Вот тут неправда.

Жене потребовалось много чего по стоматологии, разобрались со скидкой по стандартной страховке в Германии это 3500 евро, а в Украине по знакомым с некоторой скидкой примерно 2300-2500. В Украине стоматология дешевая только если делать из фекалий и лесоматериалов, а если брать топ материалы, то разница даже не в два раза.

Пломба полимерная вроде 70 евро у нас, ну пусть 100. Не то чтоб сильно дорогo.

Отправлено спустя 1 минуту 36 секунд:
pixels: 06.05.2021 20:12їздити на маршрутці це ознака бідності?
Эх, я значит, совсем бедный :(
pixels
Member

Повідомлення

Я знак питання поставив
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

unlnu: 06.05.2021 20:03с 12ым айфоном на маршрутке ездят.
12 айфон стоит от 650 баксов, то есть условно +300 баксов к бюджетному китайцу.

Не то чтоб космическая доплата, вместо которой можно было бы ездить НЕ на маршрутке
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat
Услуги дантиста это тоже роскошь. Я, к примеру, не могу себе позволить полечить зубы.
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels
если вы не уловили мысль, то уточню - есть такая категория людей, которая за понты последнии деньги готова отдавать... при том что даже и третьей частью того что умеет тот или иной гаджет не пользуются потому что не знают или не умеют... есть поговорка, что стоимость маршрутки выросла в разы быстрее чем растут акции на фондовой бирже, когда в нее зашло 4 балонки с 12ми айфонами...
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

unlnu: 06.05.2021 21:00 pixels
если вы не уловили мысль, то уточню - есть такая категория людей, которая за понты последнии деньги готова отдавать... при том что даже и третьей частью того что умеет тот или иной гаджет не пользуются потому что не знают или не умеют... есть поговорка, что стоимость маршрутки выросла в разы быстрее чем растут акции на фондовой бирже, когда в нее зашло 4 балонки с 12ми айфонами...
Соль тут в том, что авторы шутки ни разу не умнее тех, над кем пытаются шутить
Відповісти