NVMe-накопители Team Group T-Create Expert сопровождаются 12-летней гарантией

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
TerryCone
Member

Повідомлення

В Украине это будет так: в кучке мутных онлайн-конторок цена будет на 2...3 тысячи грн. пониже и "гарантия от магазина - 3 мес." В белых конторах будет овердочёрта бабла :gigi: А за 12 лет... Либо ослик помрёт, либо падишах. :lol:
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Дійсно, ресурс вказано як для emlc, але найімовірніше що там в кращому випадку tlc.
Найбільші по ємкості slc що знаю 800гб та 1.2Тб, 100-200k перезаписів протягом 5 років, 50-100 перезаписв на день, хоча в деяких пишуть без обмежень, ще є оптейни, в тому числі корпоративні, особливо нові p5800х, зі 100dwd, також згадуються корпоративні emlc, по 30dwd, до 2Тб. А ще є легендарні 840 про, 850 про, в них ресурс реальний був набагато більший, і нарешті є z-nand Samsung, який є сучасним корпоративним різновидом slc - на вторинному ринку це кращі накопичувачі по ресурсам, вони зараз дуже подорожчали — але в мене сумніви що сучасні побутові ссд Team в наш вік економного виробництва зуміють іх витіснити з новомайнерського Олімпу у вигляді чіа койн.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

де ви там рсурс для як ЦОД помітили. Для ЦОД 30 перезаписів в день протягом 5 років - це 54 000, а не 6000. Тут максимум на 3 перезаписи в день хватить (на 5 років), як для самих дешевих, середні мають 10, найвищі 30
В принципі можна не паритись, а взяти захищені по живленню 2-4 ТБ і перевести в режим SLC - тоді на 100 тис. хватить :gigi:
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

Я тут посмотрел цену на эту серию. В общем, те, кто планировал недорого разжиться надёжным ссд - можете расслабиться :)
1 Tb SATA - $330, 2 Tb SATA - $700:
https://www.amazon.com/TEAMGROUP-T-Crea ... BLQPX?th=1
NVMe вполне могут еще процентов на 30 дороже быть.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Массовая истерия по извлечению денег из воздуха продолжается.
Besmertnik
Member
Звідки: Маріуполь - Оттава

Повідомлення

Fog of War: 04.05.2021 14:15 Ещё бы Team Group рассказала, как можно добиться таких показателей без применения MLC.
это у Phison надо спрашивать, а Тим Груп, как и многие другие, всего лишь лепят наклейки и радиаторы на Phison-овские ОЕМники.
Відповісти