Раскрыты первые розничные цены GeForce RTX 3080 Ti

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

те кто переходили с 20ой на 30тую сделали это почти сразу и молча, не уделяя внимания советчикам подождать... а воют как раз те кто сидит на моделях послабее и профукали тот момент, зажав денежку... а теперь готовы, но поезд ушел...
maxpaine
Junior
Звідки: Kiev

Повідомлення

я полностью с тобой не согласен. Если у человека есть деньги он волен покупать всё что захочет. Это же явно не последнюю рубашку продает. Если тебя устраивает серия 1070 ну ок, норм. У меня тоже знакомый на "копейке" ездит 71-го года, ему тоже норм.
У всех возможности разные :D
Cathode
Junior

Повідомлення

видеокарты для игр нужны,хочешь заработать -иди на завод!Дохрена вас майнеров ,евробляхеров и т д!
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Cathode
а Вы собственно слесарь какого разряда?
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Cathode
Ну от я наприклад : працюю на заводі де робимо проводку до авто Фольксваген, Порше,Ламборджіні, Ауді . Коли не на роботі , то займаюся трохи 3D . То чому поки я працюю на роботі мій комп і відяха не можуть працювати на мене :shuffle: , а не простоювати?
Кожному своє . Звісно ціни на відяхи лайно , но я як писав вище , що моя 3080 ще десь майнить , ну і нехай прийде час і візьму :beer: :super:
Cathode
Junior

Повідомлення

Alligator: 08.05.2021 12:54 Cathode
а Вы собственно слесарь какого разряда?
у меня высшее техническое ,начальником ,однако,работаю!

Отправлено спустя 3 минуты 24 секунды:
viperest1: 08.05.2021 13:19 Cathode
Ну от я наприклад : працюю на заводі де робимо проводку до авто Фольксваген, Порше,Ламборджіні, Ауді . Коли не на роботі , то займаюся трохи 3D . То чому поки я працюю на роботі мій комп і відяха не можуть працювати на мене :shuffle: , а не простоювати?
Кожному своє . Звісно ціни на відяхи лайно , но я як писав вище , що моя 3080 ще десь майнить , ну і нехай прийде час і візьму :beer: :super:
допрацювались,через вас !
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Cathode: 08.05.2021 20:34
Alligator: 08.05.2021 12:54 Cathode
а Вы собственно слесарь какого разряда?
у меня высшее техническое ,начальником ,однако,работаю!
А выражаетесь как сапожник. Начальник по переустановке грузов? Начальник по управлению станка?
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Cathode
Так , так моя одна 1080 - це ж цілллаааа ферма ( особливо з врахуванням того , що я її запустив пару днів тому :gigi: ) , яка підняла попит і все інше :lol: :lol: .
Поганого вроді нікому і нічого не зробив , все за приказкою " риба шукає де глибше , а людина де краще " ;)
Cathode
Junior

Повідомлення

viperest1: 08.05.2021 20:50 Cathode
Так , так моя одна 1080 - це ж цілллаааа ферма ( особливо з врахуванням того , що я її запустив пару днів тому :gigi: ) , яка підняла попит і все інше :lol: :lol: .
Поганого вроді нікому і нічого не зробив , все за приказкою " риба шукає де глибше , а людина де краще " ;)
за электроэнергию больше заплатишь 200 ватт в час
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Cathode
В мене атомний реактор в півниці ;) і ще на всякий є ручний генератор від фонарика :D , дякую за турботу , но я якось думаю сам справлюсь із рахунками. І не 200 , а 278 Вт/год, 6.7 кВт/доба , в місяць десь в районі 190 кВт, і в районі 500 грн за світло. Бачите , я навіть вже і пфдрахував свої " збитки " з врахуванням того , що по сьогоднішньому курсу виходить ~140 $ / міс.
Вам ще потрібно якісь аргументи/факти ?
Cathode
Junior

Повідомлення

viperest1: 08.05.2021 23:50 Cathode
В мене атомний реактор в півниці ;) і ще на всякий є ручний генератор від фонарика :D , дякую за турботу , но я якось думаю сам справлюсь із рахунками. І не 200 , а 278 Вт/год, 6.7 кВт/доба , в місяць десь в районі 190 кВт, і в районі 500 грн за світло. Бачите , я навіть вже і пфдрахував свої " збитки " з врахуванням того , що по сьогоднішньому курсу виходить ~140 $ / міс.
Вам ще потрібно якісь аргументи/факти ?
у тебя один имплант больше ,а другой меньше,да еще губы перекачанные

Отправлено спустя 2 минуты 42 секунды:
viperest1: 08.05.2021 23:50 Cathode
В мене атомний реактор в півниці ;) і ще на всякий є ручний генератор від фонарика :D , дякую за турботу , но я якось думаю сам справлюсь із рахунками. І не 200 , а 278 Вт/год, 6.7 кВт/доба , в місяць десь в районі 190 кВт, і в районі 500 грн за світло. Бачите , я навіть вже і пфдрахував свої " збитки " з врахуванням того , що по сьогоднішньому курсу виходить ~140 $ / міс.
Вам ще потрібно якісь аргументи/факти ?
еще свет в комнате горит,монитор,проц,,ну искоро кондер,так что это мышиная возня и геморой!
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Cathode
А , ну так , так - якщо вже нема що написати , то вже і цицьки не такі і губи бджоли покусали :gigi: :gigi: , йди краще "вигуляй " праву( чи ти лівша?) руку і живи щасливо - :censoured: тобі той майнінг і все інше :beer: :super:
І кондюка і все інше не потрібно . На фото( спецом для тебе фотку зробив :super: ) працюючий комп без ргб ( бо все відключив) , з відключеним монітором , клавою лише скрол мишки світить B-) . Вентилятори в "сонному" режимі.
спойлер
ЗображенняЗображення
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

viperest1: 09.05.2021 09:11А , ну так , так - якщо вже нема що написати
забей на обиженку, сейчас тоже на своей майню, профит большой - пусть оверпрайс отбивается.
Cathode
Junior

Повідомлення

Судя по реакции всем нравится,что из-за майнеров видяхи взлетели в цене!Забавно!
УСВ
Member

Повідомлення

Cathode: 10.05.2021 11:20 Судя по реакции всем нравится,что из-за майнеров видяхи взлетели в цене!Забавно!
да , тоже заметил..
Відповісти