Обзор и тестирование миниатюрного ПК Vinga Mini PC V650. Реальный конкурент Intel NUC?

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Грецкий
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

master
Спасибо за обзор.

Есть одно, но очень существенное пожелание. Очень не хватает сравнения быстродействия со схожими товарами. Например, не очень давно была похожая коробочка Asus на Ryzen 4500U. Было бы здорово посмотреть сравнение результатов быстродействия.
Устройство нишевое, но конкуренция присутствует, почему бы не предоставить читателю возможность сравнения, тем более, что обзор предыдущего устройства был выполнен тем же автором?

Кстати, кто-то знает почему Asus на Ryzen 4500U редко в продаже, а на Ryzen 4300U всегда навалом?

master
спойлер
Может всё проще и платы на Intel предоставляются к обзору если не будет сравнения с Ryzen?
Если что, есть ещё ЛС :)
yura_1988
Junior
Звідки: UA

Повідомлення

Kotya:Предлагаю обсудить Обзор и тестирование миниатюрного ПК Vinga Mini PC V650. Реальный конкурент Intel NUC?

Винга!
Ну щас будет :gigi: :popcorn:

Я такие поделки кстати люблю.
Маленькие и универсальные.
Недорогие...

Спасибо за обзор.
недорогие!? 24000 грн 24К! за вот это!? пффф. мир сошел с ума или я чего-то недопонимаю?

Отправлено спустя 4 минуты 17 секунд:
или этот кусок... отстоя по цене процессора интел + какие-то ссаные копейки на всё остальное (мешочек микросхем и текстолита в виде материнки и плашек оперативы, и то наверное распаяны на самой материнке)???
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yura_1988: недорогие!? 24000 грн 24К! за вот это!? пффф. мир сошел с ума или я чего-то недопонимаю?

Отправлено спустя 4 минуты 17 секунд:
или этот кусок... отстоя по цене процессора интел + какие-то ссаные копейки на всё остальное (мешочек микросхем и текстолита в виде материнки и плашек оперативы, и то наверное распаяны на самой материнке)???
Огляд ви явно не читали.. .

Хоча якщо спробуєте зібрати грамотний промисловий ПК (чи, принаймні просто міні / нано / піко) , на і7 процесорі, з якісним охолодження, і широкими можливостями, то тоді скажете, що вартуватиме такий ПК.
coffeeman
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Reinmar:... із появою планшетів декілька років назад теж хоронили і пк і ноути і так,як раз у ноутів планшети частку і відкусили,але ж це все зовсім різні речі і час показав, що купують і дуже потужні пк і ноути і планшети і такі компакти. Чим більше різноманітних пристроїв на кожен смак - тим краще! А якщо комусь пристрій тіьльки у інстаграмі посидіти - там і одного смартфону досить і звістно не потрібно у 2020 році ні пк ні ноут...
ПК, ноут, та міні-ПК мають перетин в аудиторії. Більшості людей достатньо ноутбука та смартфона (таких ну дуже багато). Якщо потрібне продуктивне залізо - купують десктоп. Звісно, що купувати міні-ПК будуть, але це не першочеговий вибір.
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

coffeeman: ПК, ноут, та міні-ПК мають перетин в аудиторії. Більшості людей достатньо ноутбука та смартфона (таких ну дуже багато). Якщо потрібне продуктивне залізо - купують десктоп. Звісно, що купувати міні-ПК будуть, але це не першочеговий вибір.
Я ж кажу, це нішеве рішення.
При однаковій "начинці" Якогось Асуса / Леново і Вінга, та ще й при однаковій гарантії, вибір очевидний в сторону Вінги.
Бо буде явно дешевше.

Для якогось конференц-залу, де потрібен потужний мініПК сховати десь за телевізором чи в тумбочці - саме то.
намагався прикинути ціну + - десктопного заліза на і7 і з подібними параметрами то лише мамка+проц і ССД стало в 16К. :)
А ще ОЗУ, корпус, БЖ.
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

yura_1988:
Kotya:Предлагаю обсудить Обзор и тестирование миниатюрного ПК Vinga Mini PC V650. Реальный конкурент Intel NUC?

Винга!
Ну щас будет :gigi: :popcorn:

Я такие поделки кстати люблю.
Маленькие и универсальные.
Недорогие...

Спасибо за обзор.
недорогие!? 24000 грн 24К! за вот это!? пффф. мир сошел с ума или я чего-то недопонимаю?

Отправлено спустя 4 минуты 17 секунд:
или этот кусок... отстоя по цене процессора интел + какие-то ссаные копейки на всё остальное (мешочек микросхем и текстолита в виде материнки и плашек оперативы, и то наверное распаяны на самой материнке)???
Второй человек не понял троеточия после слова *недорогие*...
coffeeman
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

zhekaice:Я ж кажу, це нішеве рішення.
При однаковій "начинці" Якогось Асуса / Леново і Вінга, та ще й при однаковій гарантії, вибір очевидний в сторону Вінги.
Бо буде явно дешевше.

Для якогось конференц-залу, де потрібен потужний мініПК сховати десь за телевізором чи в тумбочці - саме то.
намагався прикинути ціну + - десктопного заліза на і7 і з подібними параметрами то лише мамка+проц і ССД стало в 16К. :)
А ще ОЗУ, корпус, БЖ.
Навіть для конференц-залу - це сумнівне рішення. І зараз яка потреба у конференц-залах зараз, коли діють карантинні обмеження? Перевагу для кінцевого споживача можна очікувати там, де є конкуренція між виробниками. NUC-подібні міні-ПК цікавий формат, але все псує ціна - це досить дороге рішення.

Я розглядава покупку NUC деякий час, і у мене з'явився міні-ПК. Але це - oDroid N2 - 4Gb пам'яті / 16Gb eMMC - використовую як сервер для локального деплоя додатків, але деякий час ставив десктоп версію системи. Без танців з бубном відтворював 2k@30/1080p@60, більшість додатків працює без проблем (WebGL - не дуже швидко) - можна використовувати для серфінгу, навчання програмуванню. Ціна ~ 110$ (за повний набір - oDroid N2 4Gb/корпус/eMMC/блок живлення/батарея). Ціну за x86 NUC - можна мінімум множити на 4-5.

Такі рішення можуть стати більш конкурентними, якщо виробники не будуть множити ціну на Х за "компактність", а будуть тверезо оцінюівати продуктивність цих систем.
Dilfin
Member

Повідомлення

Це дорого, за ці гроші можна зібрати кращий системний блок, але хто любить мінімалізм, тому зайде.)
Відповісти