Обзор блока питания Raidmax Cobra RX-850AE-B мощностью 850 Вт

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

acm_fan:Простенький покажет что-то вроде, о, у нас есть 12 В! Ура!
Вам даже специально картинку показали с другой лаборатории. Напишу прямо, одного осциллографа - мало!
Початково мова йшла про вимірювання пульсацій, для чого і потрібен осцилограф. Але звісно, якщо рівнятись на такі круті ресурси як томс хардвейр з їх набором тестувального обладнання, то оверам ще довго буде "мало".
Питання тільки в тому наскільки точно осцилограф за 5к грн., буде показувати пульсації в мВ, і чи достатньо такої точності для рівня цього ресурсу?
acm_fan:Даже не знаю, зачем я всё выше написал. Какой-то сюр. Люди, не понимая предмета обсуждения, требуют что-то
Де що розумію, де що ні, наприклад про пульсації детально почитав нещодавно, але цього мало. З КПД все набагато простіше, пояснив чому, але ви смикаєте уривки висловів опонента, немов накладаючи умовний трафарет, обираючи які аргументи для вас видимі, а які умовно можна змити в унітаз. До речі, одна з причин чому у ваших відповідях так багато окремих цитат. ;)
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Ох, как же трудно с Вами. Лучше бы упорство направили куда-то в другое место.
Вот, берём осциллограф, что дальше делать с ним? Рассказывайте :rotate:
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

acm_fan:Вот, берём осциллограф, что дальше делать с ним? Рассказывайте
Ціль питання? Виявити чи робились мною коли-небудь заміри пульсацій осцилографом? Відразу скажу що ні. Але в інтернеті вистачає безліч інструкцій як це зробити. Так, людина технічно не сильно підкована прочитавши ці інструкції уважно, може зробити правильні заміри, але може не зрозуміти всю базу, і що звідки береться. Ну так для цього існують спеціалізовані ресурси, на яких люди які розбираються краще за мене, цілком закономірно можуть попросити детальніших тестів, як то замір пульсацій, як хороше доповнення до звичайних тестів, які може влаштувати будь-яка людина з мультиметром в руках. Особисто я не вимагав тестів пульсацій, але цілком підтримую ту людину яка хотіла їх бачити. На прохання цієї людині, відповів інший користувач, в стилі потрібне дороге обладнання для замірів пульсацій. Моя задача була дізнатись у тих хто розбирається, чи достатньо порівняно не дорого осцилографа для замірів цих пульсацій. На що мені так і ніхто не відповів, то переводячи питання в тести КПД, де дійсно потрібне точне, скоріше за все дороге обладнання, то задаючи питання в стилі вашого "на екзамені". :-/ :dontknow:
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Хорошо, раз не ответили прямо, я это сделаю. Не достаточно. Дешевого не достаточно. И дорогого тоже не будет достаточно. Не только в осциллографе счастье. Нужен как минимум (очень) качественный лабораторный БП, где те самые 12 В (к примеру) будут браться как эталон. А пульсации (которые есть в других обзорах) - это отклонение от того эталона.
Если взять слабый эталон, то замеры можно... выбросить на мусорку.
Надеюсь, прозрачно. Стоимость этого эталона можете выяснить, вбив в гугл модель из картинки стенда THG.
Kib:Моя задача була дізнатись у тих хто розбирається
А у меня цель была - заставить Вас прекратить юлить. Так сложно прямо спросить? У Вас половину топика - демагогия. И не только здесь, мы же не первый раз переписываемся под материалами. Авторы не то пишут (или не так), не развиваются, и медали не те. Всё не то, а должно быть лучше, вот как "у всех". Они же могут? Я же ничего не притянул за уши? :rolleyes:
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

acm_fan:А у меня цель была - заставить Вас прекратить юлить. Так сложно прямо спросить? У Вас половину топика - демагогия. И не только здесь, мы же не первый раз переписываемся под материалами. Авторы не то пишут (или не так), не развиваются, и медали не те. Всё не то, а должно быть лучше, вот как "у всех". Они же могут? Я же ничего не притянул за уши?
Та ні, залишається одна проблема, ви мої пости чи не до кінця читаєте, чи частково не розумієте бо вони українською написані, можу тільки здогадуватись. :dontknow: Але це вже не перший раз, аби донести до вас думку, мені буквально приходиться виділяти жирним свої фрази, а потім ще пояснювати що ви їх не правильно зрозуміли, хоча там все просто і ніякої демагогії нема. А якщо вона є то тільки у відповідь на такі ж філософськи вислови в стилі.
GoToHell:Подарите редакции киловаттную нагрузку и осцил за пару десятков килобаксов. Будут вам тесты
acm_fan:Хорошо, раз не ответили прямо, я это сделаю. Не достаточно. Дешевого не достаточно. И дорогого тоже не будет достаточно. Не только в осциллографе счастье. Нужен как минимум (очень) качественный лабораторный БП, где те самые 12 В (к примеру) будут браться как эталон. А пульсации (которые есть в других обзорах) - это отклонение от того эталона.
Если взять слабый эталон, то замеры можно... выбросить на мусорку.
Тобто, для тестів стабілізації напруги по лініям 12в 5в і тд, еталон не потрібен, всі наче знають що якщо БП видає рівно 12в в навантажені, то це еталон стабілізації. А от для пульсацій еталонне значення пульсацій буде на кожному еталонному екземплярі БП різне? Тоді виходить що це еталонне значення залежить і від зовнішніх факторів? Ви можете сприймати ці питання як завжди, як якийсь тролінг чи ще якесь стібання, а можете розглянути як звичайні питання, користувача який хоче дізнатися щось нове. Але напевно відповіді від вас не дочекаюсь, зустрічав подібних людей в деяких магазинах по ремонту. Варто було щось запитати з помилкою в технічному терміні, на тебе будуть дивитись як на божевільного і чекати правильної команди як в мс-дос. Хоча прекрасно розуміють що малось на увазі, але просто хочуть показати свою важливість. :-/ B-)
GoToHell
пес Патрон
Аватар користувача

Повідомлення

Kib:Тоді виходить що це еталонне значення залежить і від зовнішніх факторів?
Жизнь такова, что "эталонов" не бывает. вообще бывают. Во французской палате мер и весов. Но нет, все-равно не бывает
Всегда приходится полагаться на какое-то референтное значение, про которое сказали "ну, более-менее точно".
"Стабилизация" это среднее значение, которое нам достаточно знать с точностью +-50мВ. Тут справится и не очень точный прибор, на самом деле важно что-бы было не 10в и не 14в.
а вот пульсации это что-то такое, что может иметь микросекундный характер и если мы хотим мерить их с точностью до 50мв нам нужен источник, у которых этих 50мВ в пульсациях нету.

Вообще разговор не о том. Редакция таки может делать измерения с некоторой точностью и выкладывать их в обзорах, просто не считает информацию вида
x = 2+-5 интересной и/или удовлетворительной.
насколько я понимаю
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

GoToHell:Варто було щось запитати з помилкою в технічному терміні
Это не ошибка. Вы демонстрируете полное отсутствие понимания обсуждаемого предмета.

Консультанту в магазине / сервисе / ответчикам на форуме потребуется всё равно как в детсаде объяснять принцип работы атомной электростанции. И если начать, то начинать с чего? С перехода воды из жидкой фазы в парообразную? Можно всё, но шанс того, что тебя правильно поймут - меньше 1% (это условная вероятность нахождения в группе детей индиго).
Изучайте предмет, не ждите готовых ответов. Если Вам не понятно "эталонное напряжение" - о чём дальше говорить? Как затем Вы пытаетесь использовать слова "пульсации" и "стабилизация"? Я, например, уже не верю, что Вы понимаете вообще о чём речь, зачем мне (кому-то другому) отвечать? Не ищите тут подковырок. Ничего личного.

Я написал всё это не чтобы упрекнуть, а в ответ на:
Kib:Але напевно відповіді від вас не дочекаюсь
Это вот и есть ответ.
PredatoR_GH
Junior

Повідомлення

Привет из 2019. Читал обзор, думал о покупке, но дошел до упоминания конденсаторов JunFu... Спасибо за обзор, но дальше читать нет смысла. Поищу что-то более надежное
Бан-кок
Junior

Повідомлення

Всем проивет. Пользуюсь данным блоком полтора года. В системникестоит 3 HDD и один SSD. Пришлось отдельно поставить еще один старенький бп, чтоб работали HDD. На рэйдмаксе не хотят запускаться. Ещебывает, что комп зависает на пару минут, потом раздупляется. Кто сталкивался с таким??
ganteller
Member

Повідомлення

Бан-кок
Смущает фраза "не хотят запускаться". Такого быть не должно. При недостатке мощности комп может вырубаться во время загрузки или старта. Но чтобы не хватало на раскрутку винтов... снимите все лишнее и проверьте систему с другим БП и винты с ссд в том числе. Зависание указывает направление к винтам, но не 100%.
Caesar
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні - Одеса

Повідомлення

Бан-кок, в моменти старту або підвищення споживання (процесором, відеокартою) не вистачає струму конденсаторів каналу 12В - напруга просідає. Жорсткі диски при зниженій напрузі не стартують, а процесор "стає на паузу".

Занадто щільна компоновка, конденсатори з низьким робочим ресурсом, проміжків навколо них майже немає, поряд гарячий дросель, вихід знизу над платою завузький (захаращений дротами). Повітря завжди йде шляхом найменшого опіру, здебільшого між гребінцями радіатору і над конденсаторами, унизу руху майже немає. В таких умовах і більш витривалі конденсатори швидко деградують.

Спробуйте зняти розгін, якщо є.
Зверніться до майстра для перевірки та заміни конденсаторів. І дроти краще підняти вище, окремими пучками у вигляді літери Г, звільнити більше місця унизу.
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Судя по тесту, там на радиаторе при ~ 650 Вт чуть больше 50 градусов, это смешная температура для деградации (срока службы) конденсаторов. Если конечно БП не используется ещё и как вытяжное ус-во в корпусе.
Відповісти