Новая уязвимость процессоров Intel доставит проблемы дата-центрам

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alexsandr
Не так те, що вона не робиться з цими апдейтами на тих чіпсетах, на котрих же і падає вінда. Немає її. А в іншому все норм :D

Отправлено спустя 1 минуту 29 секунд:
Заділо, до речі, старі платформи, наскільки я зрозумів з коментів з буржуйських новин. П - підтримка.
alexvvv
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Scoffer:alexvvv
Діра зі спектром - глобальна, необхідні зміни в ядрі ОС. Ну і хто АМД винен, що вони самі не знають як їхні чіпи працюють?)
Там точно ніхто не знає як що працює. Чому не протестували на реальному залізі також питання.

Отправлено спустя 1 минуту 46 секунд:
Це ж треба, прилетіла купа апдейтів, але в мене рука не піднялася їх ставити на свою платформу амд і тут таке...
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

alexvvv
Ймовірно вони (AMD) протестували, на райзенах. На них все прекрасно. А що там з попередниками нікого не парить.
Це та сама славнозвісна підтримка платформ, відях і процесорів, на котрі тут пів форума молиться.
Alexsandr
Member

Повідомлення

Scoffer:AlexsandrЗаділо, до речі, старі платформи, наскільки я зрозумів з коментів з буржуйських новин. П - підтримка.
По сути МС расписалась в том, что не провела тесты на своём парке ПК.

Отправлено спустя 49 секунд:
Scoffer:alexvvv
Ймовірно вони (AMD) протестували, на райзенах.
Патч делал МС и МС тестировтаь должен был на свое парке тестовых ПК, там кто-то халявно подошел к делу.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alexsandr
Тю, ти думаєш великі софтописці самостійно тестують на залізі? Та ніколи такого не було. Софтописці банально не знають скільки тих варіацій заліза. Вони віддають на тестування залізячникам, щоб ті сказали свій вердикт. Це залізячникам треба мати парк своїх виробів зі всіма варіаціями патчів і прошивок в мікрокодах і біосах.
Alexsandr
Member

Повідомлення

Они обязаны тестировать и сами, а чужие железячники под вопросом, им нет доверия.
alexvvv
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Scoffer:alexvvv
Ймовірно вони (AMD) протестували, на райзенах. На них все прекрасно. А що там з попередниками нікого не парить.
Це та сама славнозвісна підтримка платформ, відях і процесорів, на котрі тут пів форума молиться.
А на який платформах проблеми десь є в новинах?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alexsandr
Це так не працює. Економічно не вигідно.
Залізячнику достатньо тримати один екземпляр свого парку, котрого вистачить для тестування будь-якого софту від будь-якого софтверного вендору. Йому ще й за це бабосів відсиплять, підрядні роботи і все таке.
Софтовикам (кожному з них!) же доведеться тримати одразу купу платформ від кожного з залізячників. Якийсь невеликий парк вони то мають, з нових, з новими якраз все і нормально.

Отправлено спустя 38 секунд:
alexvvv
Тільки коменти, am2+ з того, що я бачив.
alexvvv
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Scoffer:Тільки коменти, am2+ з того, що я бачив.
старувата платформа, вже би мала загнутись
Sergey771
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Scoffer:Зате тепер як класно тисячам власників: вінда падає насмерть
в основном это старые Athlon и Sempron (
Scoffer: точка відновлення не робиться, в безпечний режим не зайти
нет, это сильно преувеличенно
у брата на атлоне, это обновление зависло намертво - при завершающей инициализации( пару ресетов и система откатила обновление, восстановилась и нормально стартовала )
Alexsandr
Member

Повідомлення

Scoffer:Це так не працює. Економічно не вигідно.
Выгодно. Представьте, вы пишите ПО, вносите изменения и вам нужен результат. Вы будете слать каждую бета кому-то, особенно если отлавливаете баг? А если у тех кого-то тысячи таких запросов ежедневно? Они просто физически не смогут проверить ваш вариант.
Нет, только свой парк должен быть, хотя бы по одному чипсету и по одному процессору семейства. Тем более у МС обязан быть такой парк. В начале тест на своем парке железа, где должны быть основные варианты виндовс, на следующий круг уже можно выдать самой АМД для проверки, хотя в этом сомневаюсь, потом бета тестеры первого круга, второго и только потом получают все обновления.
Это таки косяк МС, когда без должных тестов пустили в продакшен.

Отправлено спустя 3 минуты 54 секунды:
alexvvv:старувата платформа, вже би мала загнутись
Еще 939 сокет жив и даже сокет а попадается :)
Caesar
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні - Одеса

Повідомлення

Scoffer:Caesar
Раз даєш новину, так давай її в цілою, а не з вирваним контекстом. Бракоділи, тільки на цей раз не МС, а АМД:
https://support.microsoft.com/en-us/hel ... based-devi
After investigating, Microsoft has determined that some AMD chipsets do not conform to the documentation previously provided to Microsoft to develop the Windows operating system mitigations to protect against the chipset vulnerabilities known as Spectre and Meltdown.
Надали невірну документацію на свої чіпсети. Бо вірну вони і не мають :laugh:
Ти, як завжди, умисне перекручуєш, сліпим прикидаєшься. Я дав не новину, а її передрук, з якого нічого не виривав, навів його повністю і дав посилання на нього. Шукати далі та вивчати першоджерело не маю часу. Бажання теж, бо й так здогадуюсь, що Іван киває на Петра, а Петро на Івана.

Але якщо ти й справді віриш у версію Microsoft, то ти ще й дурний! Або я тупий - поясни мені, як це досі їх код працював на тих чіпсетах, якщо на них не було вірної документації? А про сертифікацію WHQL ти коли-небудь чув? Microsoft вимагає її від усіх. А для себе, виходить, робить виняток?

Із коментарів до передуку тої новини:
Господи, Билли, твои программисты прошляпили сначала брешь, потом баг в заплатке... Что дальше? Найми уже русских-у них только ракеты падают, а у пронпамистов длинные и прямые руки...
Panasi
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Курил тему, но до конца так и не вкурил некоторые нюансы. Возникли вопросы:
1. Уязвимость касается всех процов интел за последние 15 лет? То есть мой 2600к тоже попадает?
2. Патч будет выходить с обновлением винды или биоса?
3. На обычных юзерских задачах снижение производительность практически не заметно?
alexvvv
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Panasi:2. Патч будет выходить с обновлением винды или биоса?
Патч буде вмонтовано в припой під кришку.
Panasi
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Капец, говорили одно, теперь говорят совсем другое. В общем, со временем будет видно, какое действительно влияние на разных процах и системах. А пока что нужно найти способ не ставить именно эти патчи на вин 10.
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Опять MacOS станет основной на моем ПК, я аж соскучился :shuffle: . Для Игорь и винда без заплаток сойдет.
maxvas
Member

Повідомлення

Martix:Опять MacOS станет основной на моем ПК, я аж соскучился
так на маках и всех иос с кастомными процессорамии арм от эпл тоже есть все эти дыры
Alexsandr
Member

Повідомлення

Не зря же все тесты делают только на новых ЦП с криками мол видите, не все так и плохо :)
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

Intel обновил микрокод: https://downloadcenter.intel.com/downlo ... -Data-File

Для обновления микрокода из под Windows без обновления BIOS:
Шаг1: скачать
CPU Microcode Update Driver https://labs.vmware.com/flings/vmware-c ... ate-driver
Intel Processor Microcode Data File https://downloadcenter.intel.com/downlo ... -Data-File
amd64-microcode http://cdn-fastly.deb.debian.org/debian ... microcode/
Шаг2: распаковать микрокоды
Шаг3: запустить install.bat с правами администратора
Відповісти