Samsung поделилась техническими характеристиками NVMe-накопителя SZ985 с памятью Z-NAND

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
ManWithNoName
Member
Аватар користувача
Звідки: СССР

Повідомлення

Предлагаю обсудить Samsung поделилась техническими характеристиками NVMe-накопителя SZ985 с памятью Z-NAND
170 тыс. операций при записи
Оптан всё же быстрее.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Невже додумались повернути самі звичайні SLC SSD? Ахах. І 20 років не пройшло.
Grinnie Jax
Member
Аватар користувача
Звідки: Менск

Повідомлення

ManWithNoName
запись одинаковая, а чтение 12 нс против 10 :dontknow: на мой взгляд, это прямой конкурент (и это хорошо :D )
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Интел еще не успел подоить хомяков на Оптан, а тут уже пендаль под зад Самсунг дает.
(Тот факт что Самс обогнал их на рынке полупроводников, попустило ЧСВ Интел )
silenttornado
Member

Повідомлення

Sanьka:Интел еще не успел подоить хомяков на Оптан, а тут уже пендаль под зад Самсунг дает.
Може раніше і не викатували тому що не було конкурента, вони і з нанд вижимали максимум, і не багато було конкурентів на швидкостях топ самсунгів. Тепер вони запиляють типу SLC і будуть трошки повільніші оптанів. Здається мені що ціною вони явно опустять оптани, затримки майже однакові, співвідношення IOPS/$ може бути кращим, компенсуючи відставання абсолютної швидкості.
А так - ура для датацентрів, у користувацькому сегменті навряд це буде конкурентом тим-же 960, бо ціна. Та й не особливо потрібні такі монстри в користувацькому.
ManWithNoName
Member
Аватар користувача
Звідки: СССР

Повідомлення

Grinnie Jax:запись одинаковая
Зображення

Samsung - 170 тыс. операций при записи
Intel - 500 тыс. операций при записи

КЛЮЧЕВОЙ параметр выше в ТРИ РАЗА ! ! !

P.S. Вот и выросло поколение, абсолютно PC-неграмотное. :weep:
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ManWithNoName
я думаю на стороне Samsung будет большая емкость и меньшая цена.
чтение быстрее, задержки теже - в любом случае будут разлетаться как горячие пирожки.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ManWithNoName
Это из-за Интела, в том числе и ее неблагодарную политику по процессорам. А Вы якобы поддерживаете ее :laugh:

По сути же, Оптаны - диски из недешевых. Сравнивать их по параметрам глупо, если они разных ценовых категорий.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik, Alexey1977
Ви реально вважаєте, що SLC від самсунгу буде дешево коштувати? При умові, що у них одні з найдорожчих MLC і найдорожчі TLC на ринку? Я не здивуюсь, якщо буде дорожче оптану.
Grinnie Jax
Member
Аватар користувача
Звідки: Менск

Повідомлення

ManWithNoName
а у Самсунга чтение этих же 4-килобайтных блоков быстрее, и что? :dontknow: Раскричался тут.
Alexiy
Member
Звідки: Харкiв

Повідомлення

Как чтение может быть быстрее записи? Запись можно кэшировать, а чтение - нет.
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
цены корпоративных SSD у Samsung всегда меньше чем у Intel - так что да уверен что SLC от Samsung будет дешевле и большего обьема чем Optane от Intel :)
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alexey1977
Samsung SSD MZWLL3T2HMJP 3.2TB - 2277.66€
Intel P4600 3.2TB - 2531.87€
Аж на 10% дешевше, але самсунг - OEM без гарантії, а інтел - з повноціним гарантійним обслуговуванням.
Не знайшов де їх можна в одному місці купити з однаковими гарантійними умовами.
Якось дешевизна не відчувається.
Grinnie Jax
Member
Аватар користувача
Звідки: Менск

Повідомлення

Scoffer
я думаю, в корпоративном сегменте -10% это не мало :) там же не один накопитель покупают.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grinnie Jax
Там не купляють OEM без гарантії, а гарантія коштує ще добру половину ціни вироба ;)
Grinnie Jax
Member
Аватар користувача
Звідки: Менск

Повідомлення

Scoffer
я думаю, корпоративный заказ - это отдельная история, и рассуждать о нём смотря на продукты в рознице это вообще сомнительное занятие) :D
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grinnie Jax
Принципова різниця лише в тому, що один постачальник може разово сильно просісти по ціні, якщо ти пообіцяєш йому і далі закупляти його товари замість конкурентних. Але це може бути бути постачальник з будь-якого боку в залежності від положення місяця на небі. А так прайсова ціна від роздрібної не особливо відрізняється.
В будь-якому випадку самсунг і дешево - речі не сумісні. Це можуть бути швидкі SSD, але ніяк не дешеві.
Відповісти