Большинство нереференсных моделей Radeon RX Vega появятся в продаже не раньше ноября

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
NFS-Racer
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer
Мне кажется с такими характеристиками Вольту будет нужна топ-платформа, 4-ядерника уже будет мало.
washburn_t15
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всё как всегда - амд просто не может делать всё и сразу. Она мучительно долго тянет с анонсом, потом с релизом, потом с поступлением рефов в магазины, потом с нерефами. Нвидиа за это время успевает полностью насытить рынок.
SoVaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Od_UA

Повідомлення

bombeybox и шо, как тебе резалты веги64 на твоем любимом геймгпу? :lol:
Шо запоешь в этот раз?
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

SoVaR:bombeybox и шо, как тебе резалты веги64 на твоем любимом геймгпу?
Шо запоешь в этот раз?
Шо ты хочешь от меня? Какие резалты Веги и при чем тут геймгпу? Резалты Веги я знаю отлично, они все тут:
Даже без учета разгона\андервольтинга и перепрошивки биоса с младшей в старшую, Вега 56 в большинстве тайтлов быстрее 1070. Вега 64 в половине тайтлов быстрее 1080. Это все что нужно знать про "резалты веги". А теперь молча ждем ноября и нерефов.
Scorpio
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

bombeybox:Даже без учета разгона\андервольтинга и перепрошивки биоса с младшей в старшую, Вега 56 в большинстве тайтлов быстрее 1070. Вега 64 в половине тайтлов быстрее 1080
Це все так, от тільки, дивлячись на результати тестів більш детально і ширше, схоже на те, що така картина буде спостерігатися лише на сучасних платформах із розігнаними топовими ЦП від Інтел, не нижче рівня 6700-7700К)
А якщо платформа трохи не актуальна, або ж взагалі АМД, та ще й без розгону (дуже багато людей взагалі не розганять свої системи) - результати веги будуть дуже плачевними на фоні 1080/1070...
Не знаю, що саме призводить до таких результатів, але програмістам АМД є над чим працювати...
P.S. тепер не дивно чому сама АМД під час анонсу своїх відеокарт обирала, як правило, платформи з ЦП Інтел)
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Scorpio:А якщо платформа трохи не актуальна, або ж взагалі АМД, та ще й без розгону (дуже багато людей взагалі не розганять свої системи) - результати веги будуть дуже плачевними на фоні 1080/1070...
Я перефразую - ти дійшов до цього абсурдного висновку, грунтуючись на даних одного тестового ресурсу і тепер постійно зводиш їх в абсолют? а-та-та, нізя.
Scorpio:або ж взагалі АМД
А за таке зараз можна і по шиї отримати. Райзени, так то - best buy у цьому році, а деякі ними залишаться і в наступному. З підключенням до інтернету.

Райзен за $200 проти Intel за $350 в парі з Вегою64 - о, диво, різниці в DX11 або взагалі немає, або вона досягає 10-15% на користь Інтела. А в DX12 Райзен взагалі попереду, завдяки кращій утилізації додаткових ядер.
А слабший цп, аніж 1600 райзен, або i5 (k) в пару до передтопової чи топової відеокарти, купить хіба що клієнт Ельдорадо в своїй неліквідній готовій збірці з вітрини, але ніяк не користувачі цього ресурсу, які знають такі базиси, як CPU bottleneck\CPU DX11 driver overhead

Отправлено спустя 4 минуты 15 секунд:
Scorpio:P.S. тепер не дивно чому сама АМД під час анонсу своїх відеокарт обирала, як правило, платформи з ЦП Інтел)
Эм.. І саме тому, на недавній презентації, вона (АМД) показувала RX Vega 64 Crossfire в грі Prey на свому AMD Threadripper?
Scorpio
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Спочатку підрости і з'їж відро каші, щоб мати змогу комусь надавати по шиї)))
А по суті: я нікого не переконую не купувати вегу, і жодного слова про те, що райзени погані процесори я теж не говорив! Навпаки, якраз у процесорнорму сегменті АМД виконала чудову роботу, тим ссмим змусивши зарухатися основного конкурента...а ось з відеокартами такого не сталося...так, вега вийшла непогана, швидкодія на рівні +- 1070/1080, зате за усіма іншими критеріями повний провал (енергоспоживання суттєво вище, як наслідок вищий шум і нагрів як самої карти так і усіх компонентів у корпусі, ціни вже скільки часу так і не наблизилися до рекомендованих, і скоріш за все ще скоро не наблизяться) а тут ще й виплив такий нюанс з високою процесорною залежністю... А те що я посилаюся на один ресурс - хм, а дуже багато ресурсів проводять такі багаторівневі тести, коли тестують велику кількість відеокарт на різних системах? Отож бо, в основному викладуть відео на ютуб, де як мінімум і7 у розгоні і роблять висновки про швидкодію...
Я б теж дуже хотів, щоб більше оглядників, в т.ч. наш сайт зробив дослідження цієї проблеми і протестував вегу з різними ЦП, розтавивши крапки над "І". А поки що я роблю висновки з єдиного ресуру, який, йому на честь, виконує такий великий масив роботи!
Тут уже давно всі помітили твою фанатичну любов до веги, але навчися бути стриманішим і адекватно сприймати очевидні факти, бережи своє здоров'я і нерви))
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Scorpio:Спочатку підрости і з'їж відро каші, щоб мати змогу комусь надавати по шиї)))

Не варто було буквально сприймате те що я сказав.. Вам, дорослим дядькам, видно щей розжовувати треба крилатий вислів)) Справа в тому, что на цьому форумі в основному глорять Райзени (і не без причини) і говорити погане на них - загрожує мінусами і поганими коментарями (а ти в свому першому повідомленні так сказав, наче критикуєш).
Тепер ще людям привити любов до Веги, і моя робота буде виконана :up:
Scorpio: А поки що я роблю висновки з єдиного ресуру, який, йому на честь, виконує такий великий масив роботи!
Ну от я тобі тепер два ресурси надав, і по другому ресурсу видно, що не такий страшний чорт, як його малюють. У всіх червоних карт є проблема з процессорозалежністю в DX11. Саме цей нюанс виступає коренем зла в поганому перформансі АМД карт в іграх, котрі використовують той же Нвідіашний PhysX для обробки фізики ігрового світу, з останніх ігор це, наприклад - Playerunknown's Battlegrounds\ARK Survival Evolved\Project CARS 2. Мало того, що там, через DX11, карти АМД сильніше навантажують процессор, так ще й PhysX його забиває і виходить капітальний обвал продуктивності для АМД, після якого зелені фанбої дегенерати пишуть, які червоні карти гімно, хоча, насправді, це драйвер лайно, а не сама залізяка.
SoVaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Od_UA

Повідомлення

bombeybox в обсуждениях ты ссылаешься на тесты геймгпу :D
Так вот, на этом клоунском сайтике они веге намерили полный слив во всех свежих тестах :lol:
По этому и спросил, шо ты запоешь... равильно они ее тестят? ;)
Scorpio
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

bombeybox:Мало того, що там, через DX11, карти АМД сильніше навантажують процессор, так ще й PhysX його забиває і виходить капітальний обвал продуктивності для АМД, після якого зелені фанбої дегенерати пишуть, які червоні карти гімно, хоча, насправді, це драйвер лайно, а не сама залізяка.
Якщо комусь і потрібно "надавати по шиї" то це очевидно кому...навчися бути культурним у спілкуванні, навіть сидячи за монітором, і розуміючи, що за слова можна не відповідати...
Знову ти пишеш про Райзени, яких я жодним негативним словом не згадував, а навпаки радію за успіхи АМД у цьому напрямку...
А те що відеокарти АМД, в т.ч. і улюблені тобою Веги, мають проблеми зі слабшими процесорами, на відміну від карт Нвідії, яка не має таких проблем, то чиї це проблеми, нас - користувачів, які платять немалі суми за "недопиляні" відеокарти чи виробника ГП, який повинен забезпечити безпроблемну і ефективну роботу свого не зовсім якісного продукту через різні причини, в т.ч. недороблені драйвера, що ти і сам підтвердив вище???
SoVaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Od_UA

Повідомлення

Scorpio не звертай увагу на клоунів ;)
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

SoVaR:Так вот, на этом клоунском сайтике они веге намерили полный слив во всех свежих тестах
Чет не вижу я слива там, где его быть не должно:
спойлер
Зображення
ReCore - Microsoft UWP (правда DX11), Вега лишь на пару процентов отстает от 1080. Это не слив.
Или ты про аддон к Dishonored, который делался на том движке 2015 года, на котором делали оригинальную вторую часть еще тогда, когда Беседка сотрудничала с Хуангом и лепила в него геймворкс? Там закономерно должен был быть слив, при чем большой, к сожалению.
ARK Survival Evolved\Project CARS 2 - Unreal Engine\Gameworks\PhysX\DX11 - очевидно, что будет в таком салате с АМД.
Divinity Original Sin 2 - без драйверов на оптимизейшн еще.
Что еще пояснить?
Вот если те парни натестят каким-то чудом "слив" Веги в этой игре:
спойлер
Зображення
Тогда да, тогда им можно будет уже давать по щам.
Scorpio:навчися бути культурним у спілкуванні, навіть сидячи за монітором, і розуміючи, що за слова можна не відповідати...
Тільки не вчи мене манерам в інтернеті, будь ласка. Я багато відповідаю і мені банально лінь відписувати всім по правилам етикету.
Scorpio:Знову ти пишеш про Райзени, яких я жодним негативним словом не згадував, а навпаки радію за успіхи АМД у цьому напрямку...
Ні, ти знову мене не зрозумів, я лиш хотів пояснити свою позицію, чому саме я сказав про "надавати по шиї" в перший раз.
Scorpio:А те що відеокарти АМД, в т.ч. і улюблені тобою Веги, мають проблеми зі слабшими процесорами, на відміну від карт Нвідії, яка не має таких проблем, то чиї це проблеми, нас - користувачів, які платять немалі суми за "недопиляні" відеокарти чи виробника ГП, який повинен забезпечити безпроблемну і ефективну роботу свого продукту через різні причини, в т.ч. недороблені драйвера, що ти і сам підтвердив вище???
Це проблема і виробника (котрий, для вирішення цієї проблеми, массово пропагандує низькорівневий доступ до залізяк в ігровому коді і відкриті стандарти технологій, але його не слухать (дійсно, хто буде слухати тебе, коли в тебе 18% ринкової частки), нажаль) І це проблеми користувачів, котрі, через свою необізнаність, підбирають собі незбалансовані залізяки, а потім дивуються чому все так.
І проблеми, от прямо такої - конкретної, немає. Я тест тобі показував. Там в кінці підсумки. В 1080p, Вега64 - на якихось 5% сильніше залежить від процесора, а ніж 1080. Це не можна назвати катастрофою.
Scorpio
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

bombeybox
Ти взагалі уважно читав про те, що я писав у перших постах?
Я ніяким чином не критикую Веги як такі, навпаки дуже вболіваю, щоб у АМД вийшло гідно конкурувати з Нвідія, і щоб не було такого застою як на ринку ЦП останні кілька років, і я писав ще раніше в інших темах, що саме залізо Веги набагато потужніше і має суттєво вищий потенціал ніж 1080 і тим паче 1070 (результати в майнінгу дають зрозуміти, що Вега король), але ми всі оцінюємо кінцевий результат, і не важливо для мене - кінцевого користувача - що є причиною проблеми, залізо чи ПО, але маємо те що маємо, як говорив один відомий політик))) і факт є фактом - щоб працювати на всі 100 карти АМД потребують потужних ЦП у розгоні і бажано від Інтел!!!
Я теж симпатизую Райзену 1600Х, але судячи з результатів тестів, швидкодія Веги 64 знижується до рівня 1070 коли замість розігнаного 5960Х обрати 1600Х або і5 6600 без розгону. І навіть 1800Х цю ситуацію кардинально не змінює, але це дійсно не проблема Райзенів, це проблема ПО для карт АМД. Тому і писав, що для максимального розкриття потенціалу Веги 64 необхідна сучасна і потужна платформа, бажано на логіці Інтел..
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Scorpio
Ой, всё!
Я тобі говорю, що сильної проблеми немає, ти мені знову про один тест одних хлопців і про катастрофічне зниження фпс і необхідність інтелу. Я тобі кидав тест, в скількох іграх ти бачив, щоб фпс падав прямо до рівня 1070 від зміни платформи з синьої на червону і чисто на карті Вега64? Я бачив лише одну таку гру. В інших - фпс або не падає, або падає в практично однаковій кількості що на 1080, що на Вега64.
І ти відзивався погано про райзен в свому першому пості:
Scorpio:А якщо платформа трохи не актуальна, або ж взагалі АМД, та ще й без розгону
Ти прирівняв (а може навіть нижче поставив) платформу АМД до якихось неактуальних інтелів. А це не так.
Kentprime
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Нашли чего вайнить. Понятное дело, что вега нормальная карта, только не при цене тишки
SoVaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Od_UA

Повідомлення

bombeybox:Чет не вижу я слива там
Ну ок, сыграем в эту игру :gigi:
Для начала ты свои фанбойские глаза разуй, может тогда увидишь ;)
Зображення
вега64 на уровне 980ти :rotate:
В остальных тоже полный слив 1080й
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Самое забавное, шо такая же ПАТАНЦЕВАЛЬНАЯ 480ка всегда уступает 1060й :lol:
bombeybox: где его быть не должно
Кому должно? Шо за очередные детские маневры?
bombeybox:лишь на пару процентов
Да ты еще тот математег :laugh:
bombeybox:Это не слив.
Таки да, это обосрамс полнейший. Как и все твои однообразные глупые посты ;)
bombeybox:можно будет
Очередная красная влажная маняфантазия про патанцевал :facepalm:
Востаннє редагувалось 21.09.2017 23:08 користувачем SoVaR, всього редагувалось 1 раз.
Ajvar
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Anton_Pepper:я только одного не пойму, кто и зачем их покупает по таким ценам? :dontknow: для майнинга энергопотребление слишком адовое
Freesync, Finewine (ожидание), хайп, комплекты с материнками/монитором...
Я лично по нынешним ценам не покупатель.
SoVaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Od_UA

Повідомлення

bombeybox в общем защитничег красных печек, заврался ты в край со своими манипуляциями высосанными из пальца.
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

SoVaR
Извини, но ты идиот. :insane: Просто по всем пунктам (которые ты процитировал уже после того, когда я заранее по каждому из них дал разъяснение в своем посте выше). Тупее мува чем твой не видел еще никогда, признаюсь. :gigi: Даже дальше смысла спорить нет (одну цитату только выдерну). Либо уйди в туман, либо придумай что-то пооригинальнее, и тогда поговорим.
Bender_Rodriguez - это твой фейк? Или у вас один, полу-развитый, коллективный разум на двоих? Очень уж похоже, что разговариваю с одним и тем же человеком)
SoVaR:Самое забавное, шо такая же ПАТАНЦЕВАЛЬНАЯ 480ка всегда уступает 1060й
Зато 580 не уступает.


А 480 больше несуществует.
SoVaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Od_UA

Повідомлення

bombeybox это не разъяснения, а баловство ребенка, которому судя по всему нечем заняться вечерами. Никчемные отмазки у него разъяснения, яфигею...
Даже на твоем геймгпу нарисовали полный слив веги64, отмазки про старые движки и др лабудень очередного красного джуниура - не аргумент ;)
А 480 больше несуществует.
Это в твоей параллельной вселенной :lol:
Тебе, дешевому лжецу, ссылки на хотлайн дать?
В общем, лети ка на свою планету красных шутов ;)
Відповісти