Анонсирована материнская плата MSI X399 Gaming Pro Carbon AC

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
dovjik
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Предлагаю обсудить Анонсирована материнская плата MSI X399 Gaming Pro Carbon AC
Среди прочих особенностей материнской платы MSI X399 Gaming Pro Carbon AC стоит отметить наличие светодиодной RGB-подсветки Mystic Light
Фуууф

Ну нельзя такие новости в конце статьи постить!!!!
Grinnie Jax
Member
Аватар користувача
Звідки: Менск

Повідомлення

АС - Афигенное Светошоу
Yurek
Member

Повідомлення

Як це інтел не додумались позиціонувати свої Хеоn як ігрову платформу зі свістелками та підсвіткою :)
Teazzie
Member
Аватар користувача
Звідки: Українка

Повідомлення

Yurek
Действительно, нету ведь новой супер-платформы Х299 с процессорами-аналогами зеонов за овербольшие деньги ... а нет, погодите-ка, есть !
Yurek
Member

Повідомлення

Teazzie
Я написав про Xeon. І де його по вашому позиціонують як ігровий?
CronXPX
Member
Аватар користувача
Звідки: France

Повідомлення

AOURS X399 Gaming
ASRock X399 Professional Gaming
MSI X399 Gaming Pro

Дожили, для того что бы продать плату для "профессионалов", ее нужно обязательно продвигать как "геймерскую" :laugh:
Жаль что маркетологи не объяснили зачем мне мне, "геймеру", 10 Гбит сетевуха, 4-5 портов PCI-E x16 и проц с 12-16 ядрами. :idea:
Востаннє редагувалось 26.07.2017 12:58 користувачем CronXPX, всього редагувалось 2 разів.
Teazzie
Member
Аватар користувача
Звідки: Українка

Повідомлення

Yurek
А с какого перепугу Threadripper - аналог зеона ?
При чем к платформе AMD вообще Зеон ?

Отправлено спустя 21 секунду:
CronXPX
У профессионалов всегда были и есть WS.
JohnMcClane
Member

Повідомлення

Грамотно написали ''prevents throttling'' - простими словами: жарити все одно буде, але не тротлитиме
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А це дійсно круто - хочеш працюй , а хочеш грай в ігри.
Мені подобається , підсвітку відключити ( мені це не подобається) і все ок. Цікаво за рахунок охолодження і взагалі хочеться ( хліба і видовищ) тестів і порівнянь з інтелЬ :super:
GetOutTheWay
Member
Аватар користувача
Звідки: Xapкiв-Київ

Повідомлення

JohnMcClane
это они про M2, а не процессор
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Але для чого там Heat shield якщо під ним Thermal pad :think: . Знову маркетологи маячню вигадують :facepalm:
BossUA
Member
Аватар користувача
Звідки: до сих пор и не более

Повідомлення

Тема Милитари Класс 6 - не раскрыта. :kbd:
Yurek
Member

Повідомлення

Teazzie
З якого перепугу 12ти та 16ті ядерні процесори які скоріше всього будуть мати підтримку 1TB RAM стали ігровими, і в чому некоректність в порівнянні з Xeon. Чи AMD планує представити якийсь інший конкурент Xeon?
Teazzie
Member
Аватар користувача
Звідки: Українка

Повідомлення

Yurek
Naples (EPYC) уже не достаточно в виде конкурента ? Threadripper это HEDT\SOHO\WS. А кто это у нас там совсем не с Xeon'овскими формулами частот под именем i9 выходит ?
Yurek
Member

Повідомлення

Teazzie
В плані Naples погоджуюсь, але всерівно Threadripper як на мене то серверне рішення може і для невеликих серверів чи потужних робочих станцій, але геть не ігрове. Чи багатьом іграм потрібно 16 ядер і в нашому випадку підтримка 128Gb Ram. Я вважаю Threadripper класним буде для рендеру, обробки відео, так само і9 навряд для ігр буде виграшним варіантом по фінансах.
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nazar-pc:Але для чого там Heat shield якщо під ним Thermal pad :think: . Знову маркетологи маячню вигадують :facepalm:
Судячи з мінусів хтось англійську взагалі не розуміє :laugh:
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Yurek
І9 це лише так включив комп глянув на температури- виключив :gigi: :gigi:
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Yurek
Почему вы сравниваете AMD Ryzen Threadripper и Intel Xeon? Вас не смущает что Xeon серверный "камень", а Threadripper нет? ;)
LostBoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Оккупированный Донецк - Киев

Повідомлення

Ekz0rcyst:Yurek
Почему вы сравниваете AMD Ryzen Threadripper и Intel Xeon? Вас не смущает что Xeon серверный "камень", а Threadripper нет? ;)
Из-за такого количества анонсов у людей уже все в голове смешалось :)
Зион и Риппер никак не являются конкурентами в силу их разного позиционирования. Не надо мешать мух и котлеты.
aaalllsss
Member

Повідомлення

Yurek:Teazzie
В плані Naples погоджуюсь, але всерівно Threadripper як на мене то серверне рішення може і для невеликих серверів чи потужних робочих станцій, але геть не ігрове. Чи багатьом іграм потрібно 16 ядер і в нашому випадку підтримка 128Gb Ram. Я вважаю Threadripper класним буде для рендеру, обробки відео, так само і9 навряд для ігр буде виграшним варіантом по фінансах.
Ryzen = мейнстрим как i7
тредрипер = хедт = i9
EPYC = XEON

так я думаю понятней?
Відповісти